Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiként van értelme leélni...

Férfiként van értelme leélni a maradék életemet (37 vagyok) ha a kisebbségi komplexusom és a gyenge külsőm miatt nem mertem soha megszólitani egyetlen lanyt/nőt se, illetve csak idős, csúnya vagy kövér nők mutatnak érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Tudom ezt fiatalon kellett volna jobban átgondolni vagy gyakorolni, vagy legalább mostanra gazdag sikeres férfinek lenni, de ez is kimaradt a kisebbségi komolexus miatt, szóval egy testi lelki anyagi roncs vagyok...

2020. szept. 9. 22:00
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:

Én azt mondom ciki nem ciki, át kell esned a tűzkeresztségen, irány valami fizetős csaj.


Utána rákapsz a lényegre, és megállíthatatlan leszel!


Attól megjön az önbizalmad hidd el.;)

Mi csak jót akarunk neked.Vagy esetleg lenne itt valaki lány, akinek szimpi lennél, az sem lenne rossz.

2020. szept. 11. 19:32
 42/47 anonim válasza:
Hagyd már, nem akar ez dugni, csak nyafogni.
2020. szept. 11. 19:34
 43/47 A kérdező kommentje:

#41 😂 igaz jó lenne


Fizetőshöz sose mennék, az nem olyan mint egy nővel.

Aki engem választ aki lát annyit bennem hogy megtiszteljen ezzel.

A fizetős az csinálja mert fizetek és ez a munkája. Semmi érzelem vagy bármi más nincs benne. Arra nincs szükségem...


#42 de akarok...

2020. szept. 11. 20:20
 44/47 anonim válasza:

"#42 de akarok..."

Hazudsz.

Vagy most, vagy korábban.

Igazából röhejes, hogy egyik oldalon azt mondod, nem akarsz nőt, a másikon meg azt, hogy akarsz. :)

2020. szept. 11. 20:27
 45/47 A kérdező kommentje:

#44 ne haragudj de nem tudok veled vitatkozni.


Vagy nem érted amit mondok vagy nagyon értetlenül fejezem ki magam.

A lényeg hogy nem értjük egymást igy felesleges a további vita.

2020. szept. 11. 20:32
 46/47 anonim válasza:

26#41#vagyok


Amúgy most szólok, hogy amig otthon ülsz, vagy a neten bohóckodsz nem lesz barátnőd.

Mozdulj ki, ha lesz szociális életed, jönni fognak a nők maguktól.

Ez tőled függ.

Akarod vagy inkább megfutamodsz.

Nézz szembe magaddal, a hibáiddal.

Mindjárt írok privibe hogy hol tudsz ismerkedni normális lányokkal.

2020. szept. 11. 20:56
 47/47 anonim válasza:
Megértelek kérdező, mert én sem kellek senkinek.. Minden lány elutasít a knézetem miatt.... Ezért sem volt még barátnőm 24 évesen........ 24/F
2020. szept. 30. 15:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!