Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiként van értelme leélni...

Férfiként van értelme leélni a maradék életemet (37 vagyok) ha a kisebbségi komplexusom és a gyenge külsőm miatt nem mertem soha megszólitani egyetlen lanyt/nőt se, illetve csak idős, csúnya vagy kövér nők mutatnak érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Tudom ezt fiatalon kellett volna jobban átgondolni vagy gyakorolni, vagy legalább mostanra gazdag sikeres férfinek lenni, de ez is kimaradt a kisebbségi komolexus miatt, szóval egy testi lelki anyagi roncs vagyok...

2020. szept. 9. 22:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim válasza:

Te nem kisebbségi komplexussal rendelkezel hanem mártirizmussal.

Esetleg csak szimplán idióta vagy.

Azért csináld, mert a kérdésed alapján vágysz egy társra. Ha nem próbálod meg, nem lesz. Ha megpróbálod, nem veszthetsz semmit, de nyerhetsz. Ilyen egyszerű.

Csakhogy neked ez nem tetszik, keresed a kifogásokat és belekötsz az élő fába is, csak hogy bebizonyítsd, neked ez mindenképpen nagyon szar.

Hát legyen. Nekem mindegy.

2020. szept. 10. 19:46
 12/47 anonim válasza:
Szerintem nincs értelme így élni. Tudom, mert én is így élek, csak 10 évvel fiatalabb vagyok. Nem akarok neked ötleteket adni, vagy sugallni bármit is, csak annyit mondok, én nem fogom megérni a 37-et.
2020. szept. 10. 20:00
 13/47 A kérdező kommentje:

#12 az nagy hülyeség lenne. Fiatalon rengeteg lehetőséged van. Egyszerűen ha van munkád bármikor becsajozhatsz.

Szóval hajrá, még csak erölködnöd se kell.

2020. szept. 10. 20:31
 14/47 A kérdező kommentje:

#11 hova akarjak már párt? Életem végére tegyem gallyra a nyugalmamat?

Nem akarok párt már vénségemre. 10-15 éve szerettem volna, de az az idő elmúlt. Ebben a korban már a nyugalom sokkal fontosabb. Se szex se nyugalom akkor minek nő? Nem ez volt a kérdés...

2020. szept. 10. 20:34
 15/47 anonim válasza:

De, ez volt a kérdés. Idézzem vagy elolvasod magad, mit írtál ki?

De látom, igazából nem választ vagy megoldást keresel, csak nyafogni akarsz.

Egy valamiben biztos lehetsz: ha így folytatod, akkor nem férfiként fogod leélni a hátralévő életedet, akármennyi lesz is az. Így egy hisztis pitsa viselkedik, nem egy férfi.

2020. szept. 10. 20:45
 16/47 A kérdező kommentje:

#15 a kérdés : "van értelme leélni a maradék életemet"


Nem az hogy szeretnék párt. Hisz irtam hogy dagadt öreg elhagyott nőkön kivül másra nincs esélyem. Ilyenekért meg nem fogok küzdeni vagy nem fogom tudni elviselni őket.

2020. szept. 10. 21:14
 17/47 anonim válasza:

"Hisz irtam hogy dagadt öreg elhagyott nőkön kivül másra nincs esélyem."

Tehát szeretnél.

2020. szept. 10. 21:44
 18/47 anonim válasza:
Ne is haragudj, de ilyen picsogós hozzáállással tényleg nem fogsz kelleni senkinek. Kb 14 éves tinilány stílusban nyafogsz. Szedd össze a tökeidet, kellj fel a gép mellől, és próbálj férfiként viselkedni. Ha nem tudod hogyan kell, akkor ülj ki a főtérre, nézd a férfiakat, és tanulj.
2020. szept. 10. 22:02
 19/47 anonim válasza:

Adok egy jó tanácsot.

Az ilyen pasiknál mind ez a gond.

Ne rejszolj!

Azért vagy béna a nőknél!

Ha nem rántasz rá, garantálom 1 hónap múlva kegyetlenül be fogsz indulni a legjobb csajokra, és felszedsz párat.

Szóval mától nincs recsi.

Érthető voltam?

2020. szept. 10. 23:30
 20/47 A kérdező kommentje:
#19 bocs de ekkora marhaságot még nem olvastam. Attól hogy én egy hónapig nem csinálom max sík ideg leszek. Kinek ne tetszenének a legjobb csajok,vagy 1 hónap után a legrondább is? De ettől én nem valtozok meg , a külsőm a komplexusom , semmi csak még elmebetegebb leszek tele zacsival...
2020. szept. 11. 01:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!