Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltatok már egyszerre...

Próbáltatok már egyszerre rántással és habarással is sűríteni? Mondjuk egy kanal lisztbol csinalok rantast, a maradek harombol habarast. Nekem hianyzik a rantas ize a fozelekbol.

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem készíted rántással? Egyébként én már csináltam vegyesen, mert a rántástól nem lett elég sürü. Az egyetlen, amire figyelni kell, hogy ugyanazokat az összetevöket használd.
2020. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 kanál liszt minek erre, főleg, ha fogyókúrázol? Csináld kevesebb lével.
2020. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hàt, mert én ennèl kevesebb lével nem szeretném. Nem egy adag, hanem három. Szerintem abba 3dl tej nem sok. De mindegy is, mert nem ez volt a kérdés :D
2020. szept. 6. 18:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam hogy áttérek a habarásra, mert akkor az jó sok olaj minusz. Négy fakanál liszt elég sok olajat felvesz.... a spenót nagyon jó lett csak habarással, a borsófőzelék annyira nem jön be.
2020. szept. 6. 18:29
 5/7 anonim válasza:
Vannak más ételsűrítési módok is, nem kötelező rántást csinálni, ha ezt inkább elhagynád! Nézz utána pontosabban, de pl. ha ételkeményítővel, vagy búzafűvel sűrítsz; esetleg botturmixszal pépesíted a zöldségek egy részét, majd összekevered, tökéletes eredményt érhetsz el.
2020. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy bizonyos fajta zöldbabfőzeléket berántok kevés fokhagymás-pirospaprikás rántással, majd teszek bele tejfölös habarást is.
2020. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok!

Hát kèpzeljétek bár nem terveztem, de mégis mar most kiprobaltam a dolgot. A sima habarással amnYira nem izlett, hogy kb ugy voltam vele, hogy en ezt nem tudom megenni... kidobni viszont nem akartam. Igy mar sokkal finomabb ize van.


Igen, utolso elotti Valaszolo, mar gondoltam ra, hogy egyszer kiprobalom az altalad emlitett suritesi modokat is.

2020. szept. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!