Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jártatok már hasonló cipőben?

Jártatok már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Légyszi csak akkor írj, ha nem fikázol.


Szóval van egy lány, akinek régebben szerelmet vallottam. Mondanom sem kell, hogy ez egyoldalú volt. A kapcsolatunk nem ronlott meg, de közben összejött egy gyökérrel, aki bele mászott a fv profiljába és letiltott. Ő persze nem akar feloldani miatta. Korábban majdnem napi szinten találkoztunk, volt hogy csak sétáltunk ide-oda. Utána viszont ez egy csapásra abba maradt. Ez már 3 éve történt és annyira beleszerettem, hogy nem tudom elfelejteni. Csomó mindent próbáltam már. Mindig megpróbáltam másra gondolni... állandóan elszomorodok ha pl. meglátok egy szerelmes párt, vagy random meghallok egy szerelmes dalt. Annyit szenvedtem már miatta. Pár hete össtefutottam vele, csak elsuhant mellettem, de halkan köszönt. Amikor megpillantottam azt hittem hogy ki fog esni a szívem a helyéről. És a majd három év alatt szinte szó szerint nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék legalább egyszer rá.

Voltatok már hasonló helyzetben? Ti mit tettetek/tennétek?



2020. dec. 1. 11:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, én sem értem, hogy mit akar egy cigánnyal. Jó, ez betudható annak is, hogy viszonylag fiatal. (24 éves) de bakker. Nem rég láttam, hogy kiposztolta, hogy eljegyezték egymást. Ez mi a franc??? Beleőrülök, nem akar szűnni ez a fájdalom, hiába magyarázom be magamnak egyik nap, hogy el kell engedni, másnap ugyanúgy szenvedek és abban reménykedek, hogy ott hagyja majd a cigány gyereket és akkor újból találkozhatunk... ugyanis azt mondta, hogy addig inkább ne találkozzunk, amíg vele van. Én optimistán hirtelen csak úgy oda dobtam neki, hogy akkor találkozunk még. Ugyanis sok komolytalan kapcsolata volt már, ami csúnyán végződött. Nem egy retardáltal járt már. A családját nem ismerem. Van egy nővére, vele beszéltem már korábban is és miután lezajlott ez az egész, még hívtam a lányt, hogy halljam a hangját és a nővére vette fel. Szó szerint kisírtam magam neki, ilyet sosem tennék a lány előtt, akibe szerelmes vagyok de amikor a nővérével beszéltem, egyszer csak kifakadt belőlem, nem tehetek róla. Azt mondta, hogy ő megérti, de ő is javasolta, hogy próbáljak túl lépni.
2020. dec. 3. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!