Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 34eves rendes ferfi vagyok....

34eves rendes ferfi vagyok. Már egy eve tinderezem de meg egy match sem volt. Megkérdeztem sokmindenkit tudom nem vagyok egy brad pitt de csunya sem vagyok. Megis miért lehet ez? Mar ötletem sincs hol probálkozzak. Valakinek vmi jó ötlet?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 18:35
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Mindekit húzz jobbra, 34 évesen csúnyán (bocsi de ha ez az igazság) nem vagy túl kelendő, illetve bővíts a keresési helyen.

Illetve próbáld meg a badoot.


Nem vagyok gazdag, de viszonylag jól nézek ki + kondizok...heti 10 match megvan...ebből havi 1-2 élő találkozás összejött ez elmúlt 3 évben.


Hozzáteszem hogy rengeteg a bot, a kamus, és az olyan csaj aki csak simán nem ír vissza.


Ezért én match után egyből kérem az instát, vagy ha kivan rakva neki akkor alapból ott zaklatom :D

2021. febr. 15. 21:49
 12/23 anonim válasza:
Tegyük hozzá, hogy a nők elsöprő többsége (!) nem azért megy fel Tinderre meg ilyenekre, hogy pasit találjon, hanem csak hogy lássa, ahogy körüldöngik, és emelje vele az önbizalmát.
2021. febr. 16. 05:11
 13/23 anonim válasza:

Tinderes csajoknál egy kirakatbaba is élőbb hatást nyújt.Mindegyikről ordít a beképzeltség és a legtöbbnél a műveletlenség.

Cumizni tudnak, ennyi a tudományuk.

Társat ilyen helyen, ha komolyra vágysz,ne keress. Egyébként pedig aki azt írta, hogy 34 évesen már nem kelendő - annak nincs igaza.

Nem mindenki a röptében,de két perc alatt elélvező szolis nyunyókra hajt.

2021. febr. 16. 05:43
 14/23 anonim válasza:
ismered a szólást, Suba a subához, guba a gubához? Talán keress a kategóriádnak megfelelő csajt. Gondolom csak az instamodelleket húzod jobbra, te meg nem vagy egy nagy szám, csóró vagy, stb.
2021. febr. 16. 08:12
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem csak az insta modelleket, sőt pont hogy azokat nem.

A hétköznapi nők jobban tetszenek mint a kikkent kifent műnők.

Nem felvágasbol, de nem vagyok csóró van egy kis ékszerész vállalkozásom.

2021. febr. 16. 10:13
 16/23 anonim válasza:

13


11-es vagyok, gondolom rám céloztál, 25 évesen nekem nem célom a hosszú kapcsolat stb szóval nekem tökéletesek a szolis k.urvák :D


Egyébként néha átállítom a korhatárt 30+ra, sok normális profil is van...szerintem a kérdezővel az a baj hogy valami kisvárosban keresgél.


Jól írja a 14-es, add lejjebb az igényeidet, gondolom megválogatod hogy kit húzol jobbra..

2021. febr. 16. 12:02
 17/23 István12345a válasza:

"tudom nem vagyok egy brad pitt de csunya sem vagyok" = de csúnya vagy, ezért keress hasonlóan "csúnya" nőket.


Elég változó kinek mi a csúnya, szóval hajrá!

2021. febr. 16. 14:15
 18/23 anonim válasza:

Akkor tegyél fel olyan képeket amelyeken látszik hogy van pénzed, drága autó,vagy ha régebbről van utazáson készült fotók, márkás ruhák felszerelések stb.


Hiába van pénzed ha nem látják, a nők agya úgy müködik hogy beléd szeret ha látja és kitalálnak valamit hogy miért nem a pénz miatt. "Talpraesett életvidám, sok hobbija van stb" a lényeg hogy élj nagy lábon és ezt lássák, ezt kell adnia a képeknek és huh meg fogsz lepődni de rögtön sok matched lesz.

Ennyi

2021. febr. 16. 14:25
 19/23 István12345a válasza:

18


Írta a kérdező hogy neki inkább hétköznapi nő kell mint a "kikkent kifent műnő".


Mondjuk ilyen hozzáállással szerintem semmilyen nem lesz neki, no offense.

2021. febr. 16. 14:46
 20/23 anonim válasza:
Tinderen nekem sem jött össze semmi. Nem is értem hol lehet a baj.
2021. febr. 16. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!