Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyikőtök ismerkedne velem,...

Melyikőtök ismerkedne velem, ki szeretne engemet? Kérdésem komoly, privátban beszélgetnék. 19L

Figyelt kérdés

Szeretnék valakivel beszélgetni, aki meghallgat, cserébe én is Őt. Szeretném, hogy kimondja; szeretlek, hiányoztál, Veled akarok lenni.

Persze nem ilyen egyértelműen, de érezni akarom, hogy valakinek “fontos” vagyok, és hogy érdeklődik irántam.


Találkozóban is benne lennék idővel, olyan találkozóban szeretném részesíteni a másik felet, amelyben nyugodtan ölelgethetem, aki visszaölel, visszacsókol, érdeklődik irántam. Minden kölcsönös érzelmeken alapulna, meg akarok szeretgetni valakit, aki viszonozná.


Külső nem számít nekem, a partneremnek se számítson, csak beszélgetni szeretnék, és imádni valakit, aki szintén nagyon hálás. Szexuálisan is benne vagyok bármiben, tényleg bármiben.


Nagyon - nagyon akarok szeretni valakit, mindenféle első benyomás, külső szempontok, politikai nézetek, érdek nélkül.


Nem görcsösen, mert nem szeretném erőltetni a dolgot, viszont indíttatásképpen nagyon jólesne a kedvesség, a nyugalom, a figyelmesség, utána kiforrja magát a dolog.


Csak és kizárólag Győr - Moson - Sopron megyeivel tartanám szívesen a kapcsolatot! A nagy távolság igenis akadály, szeretném látni a másik felet minél hamarabb, minél többször.


Szeretni akarok oda - vissza. Nem érdekel semmi más a világon, esküszöm.


Életkor teljesen mindegy. 19 éves lány vagyok.


2021. febr. 20. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim válasza:

Miért vannak itt ilyen nyomorult lányok, akik ismerkedni akarnak...


Részletesen leírtam neki privátban mindent, nem válaszol, de valaki írta fentebb, hogy neki sem, akkor mégis mi a f*szt vár?


Nem érdekel, addig fogom nyaggatni, amíg vagy itt, vagy privátban nem reagál vissza...


19/F

2021. febr. 20. 21:44
 22/82 anonim válasza:

Én feladom ezt az online ismerkedést...


Lehet az ember akármilyen kedves, érdeklődő és odaadó, az ilyen lányok mindig semmibe nézik az ilyenfajta fiúkat, mint én...


Nekem ebből elég volt.

2021. febr. 20. 21:46
 23/82 anonim válasza:
Teljes mértékben átérzem minden szavad. Sajnos a fuckboyoké és Brad Pitt hasonmásoké a jövő...
2021. febr. 20. 21:47
 24/82 anonim válasza:

Ha ez kell nekik, hát legyen, utána majd bőgnek, hogy miért nincs egy normális férfi sem, meg hogy őt mindenki csak kihasználja, brühühü


Inkább leélem az életem egyedül, lesz egy macskám, ő legalább majd meghallgat 😀

2021. febr. 20. 21:51
 25/82 anonim válasza:
27, nyaggasd csak tovább, mert tényleg igazságtalan, hogy kiír egy kérdést és akkor még arra sem méltat, hogy aki ír neki annak válaszoljon. Az ilyenek megérdemlik, hogy addig írj neki, amíg meg nem unja. De sajna lehet az is, hogy le fog tiltani, és akkor hiába írsz, mert nem kapja meg.
2021. febr. 20. 22:32
 26/82 anonim válasza:
Jelenteni kell, hogy csak kitaláció aztán hátha törlik a felhasználót az oldalról
2021. febr. 20. 22:38
 27/82 anonim válasza:

#31


Hát letiltani még nem tiltott le, amúgy bekaphatja a f*szomat az összes ilyen kis unatkozó csitri erről az oldalról...


Én már ebbe belefáradtam, nem érdekel, inkább élem az életem az ilyen próbálkozások nélkül, sokkal boldogabb leszek, amúgy is, 19 évesen még nem vagyok sok mindenről lemaradva.

2021. febr. 20. 22:40
 28/82 anonim válasza:
33, én is irigylem aki ennyire ráér, hogy ilyen kamu kérdéseket ír ki. Én is szoktam unatkozni, de eszembe nem jutna unalomból olyan kérdést kiírni amivel átba*zok másokat. Nem értem az ilyen embereket, miattuk tart itt az oldal. Én is ugyanígy vagyok az online ismerkedéssel, hogy néha azt hiszem, hogy abbakéne hagynom az itt ismerkedést, de eddig sokszor kifogtam normálisakat, a hülyéket meg ignoráltam. Volt, hogy én is írtam választ valakinek aki ilyesmi kérdést írt ki, aztán nem válaszolt, de nem baj, találtam mást, normálisakat akikkel beszélgethetek. Valószínű csak nekem van legtöbbször mázlim, hogy kifogok ilyen embereket is, mert mindenki írja, hogy itt a többség minden csak nem normális.
2021. febr. 20. 22:50
 29/82 anonim válasza:
Hát normálisnak tűnő embereket már én is fogtam ki, de ők voltak azok a lányok, akik pár üzenetváltás után eltűntek, a másik véglet pedig, hogy normálisnak tűnik, de úgy kell kierőszakolni belőlük a dolgokat, mert képtelenek ismerkedni.
2021. febr. 20. 22:56
 30/82 anonim válasza:
Valamiért úgy érzem, hogy ilyen lányhoz nem lesz soha szerencsém
2021. febr. 20. 23:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!