Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyikőtök ismerkedne velem,...

Melyikőtök ismerkedne velem, ki szeretne engemet? Kérdésem komoly, privátban beszélgetnék. 19L

Figyelt kérdés

Szeretnék valakivel beszélgetni, aki meghallgat, cserébe én is Őt. Szeretném, hogy kimondja; szeretlek, hiányoztál, Veled akarok lenni.

Persze nem ilyen egyértelműen, de érezni akarom, hogy valakinek “fontos” vagyok, és hogy érdeklődik irántam.


Találkozóban is benne lennék idővel, olyan találkozóban szeretném részesíteni a másik felet, amelyben nyugodtan ölelgethetem, aki visszaölel, visszacsókol, érdeklődik irántam. Minden kölcsönös érzelmeken alapulna, meg akarok szeretgetni valakit, aki viszonozná.


Külső nem számít nekem, a partneremnek se számítson, csak beszélgetni szeretnék, és imádni valakit, aki szintén nagyon hálás. Szexuálisan is benne vagyok bármiben, tényleg bármiben.


Nagyon - nagyon akarok szeretni valakit, mindenféle első benyomás, külső szempontok, politikai nézetek, érdek nélkül.


Nem görcsösen, mert nem szeretném erőltetni a dolgot, viszont indíttatásképpen nagyon jólesne a kedvesség, a nyugalom, a figyelmesség, utána kiforrja magát a dolog.


Csak és kizárólag Győr - Moson - Sopron megyeivel tartanám szívesen a kapcsolatot! A nagy távolság igenis akadály, szeretném látni a másik felet minél hamarabb, minél többször.


Szeretni akarok oda - vissza. Nem érdekel semmi más a világon, esküszöm.


Életkor teljesen mindegy. 19 éves lány vagyok.


2021. febr. 20. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim válasza:

Mert én aztán nem válaszoltam, ugye?


Nevetséges vagy 😂

2021. márc. 31. 20:36
 72/82 A kérdező kommentje:
71# Te vagy nevetséges. Versenynek veszed még ezt is, és rivalizálsz. Itt lezártam a dolgot, hihetetlen, hogy idejössz kötekedni 1 hónappal később is. Nem irigylem az idegállapotodat. Jó éjt.
2021. márc. 31. 20:38
 73/82 anonim válasza:

Csak azt nem értem, hogyha több kérdést kiírtál, akkor ki a fészkes fene az, akivel tudsz itt beszélgetni?


Neked amúgy mi a bajod velem? Nézd már vissza a legelső üzeneteinket, utána rájönnél, hogy miért viselkedtem veled úgy, ahogy...

2021. márc. 31. 20:44
 74/82 anonim válasza:
Tanulj meg részletesen olvasni, csak ennyit ajánlok...
2021. márc. 31. 20:44
 75/82 anonim válasza:
73, szerintem nem csak veled van baja, hanem mindenkivel. Nem hiába nem írt senkinek, vagy ha írt is neki valaki gondolom hamar kibukott, hogy nem normális szegény. :D Szóval ne is foglalkozz az ilyenekkel, mint a kérdező, ha valaki kimondja az igazságot akkor már egyből megy a hiszti. Szánalmas vagy kérdező, én is megerősíthetem.
2021. márc. 31. 20:49
 76/82 anonim válasza:

Azért mondom, elvileg toplista szerint az elmúlt egy hónapban 4 kérdést is kiírt ismerkedés céljából, nekem nagyon gyanús, hogy azért írt ki több kérdést is, mert mindig mindenkivel baja van, és képtelen magába nézni...


Jelenteni kell ezt a felhasználót, ilyen egyszerű, ilyen emberek nem kellenek ide...

2021. márc. 31. 20:55
 77/82 anonim válasza:
76, hát igen, előbb a saját hibáit kéne észrevennie. Az ilyen embereket amúgyis utálom, másban a szálkát is, magában a gerendát sem veszi észre. És az ilyennek vannak hatalmas elvárásai ismerkedés terén... szégyen.
2021. márc. 31. 21:03
 78/82 anonim válasza:
Úgy tűnik, most bekussolt, miután nem csak nekem vannak tapasztalataim vele kapcsolatban...
2021. márc. 31. 21:12
 79/82 anonim válasza:
Hát persze, így már nem olyan nagy a pofája, hogy többen is leírtuk az igazat, mert valószínűleg ez az igazság vele kapcsolatban, hogy neki senki se jó.
2021. márc. 31. 23:56
 80/82 anonim válasza:

Én egy pszichológust ajánlok neki, ha valamilyen lelki baja van, azt akkor ne itt élje ki azokkal az emberekkel, akik esetleg tényleg ismerkedni szeretnének...


Nekem annyiból állt vele az ismerkedés, hogy rengeteg mindent megkérdezett, amikre több szóban válaszoltam is neki, majd ugyanezeket én is megkérdeztem tőle, de semmire sem válaszolt... Pontosabban egy kérdésre igen, de arra sem túl részletesen...


És ezek után még ő volt felháborodva, hogy én nem válaszoltam neki semmire sem... Holott ez fordítva történt...


Úgyhogy menjen, keressen egy pszichológust, ha valamilyen zavara van, és ne nézze hülyének a másikat, illetve a többi embert sem, aki ismerkedni akar vele...


Ez egy debil. Így tömören ennyi.

2021. ápr. 1. 01:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!