Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit jelent az hogy valaki...

Mit jelent az hogy valaki igazi férfi?

Figyelt kérdés

Tudom ezt már valószínű kismillió szor kérdezték ezen az oldalon.Az érettebb gondolkodású hölgyek válaszait várom elsősorban köszönöm.Minden nő tudja mik az ismérvei egy úgymond igazi férfinak,de vajon minden szempontnak meg kell felelni vagy csak egy két szempont az ami megtetszik egy férfiban,amitől igazi férfinak nevezik a hölgyek a párjukat.Esetleg ez csak társkeresés során a fontos vagy a kapcsolatban is az? Mennyire számít az igazi férfi jelző egy kapcsolatban szerintetek,hiszen egy jól működő kapcsolatban megvan a szeretet,empátia és összhang.Egy külsőre átlag alatti, teszem azt nem magas és szép, illetve nem a mai társadalmi normákat követő férfi megkaphatja az igazi férfi jelzőt? Ha a nők annyira tudják hogy mik egy igazi férfi ismérvei hogy lehet az hogy mégsem tudják kiszűrni a lusta semmirekellő nagyképű férfiakat akik van hogy még dolgozni sem képesek elmenni nem hogy gondoskodni valakiről.

Persze van hogy valaki nem szimpatikus de miért kell azt mondani hogy ő nem egy igazi férfi.Az hogy ki kinek az igazi férfi szerintem relatív.

Akkor miért nem azt mondja egy nő hogy ezt és ezt keresem egy számomra igazi férfiban,miért kell egy "igazi férfi„ csoportot kreálni ,abba beledobva minden fontos jelzőt tulajdonságot majd úgymond behunyt szemmel kihúzni egy egy férfit a kalapból.

Nem igazán értem ezt az igazi férfi jelzőt ,ezért léccives segítsetek nekem. Köszönöm👋



2021. febr. 23. 08:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim válasza:
Nekem bejön, ha egy ffi házias és számomra attól még ffi marad.
2021. febr. 23. 08:58
 12/47 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mondhatjuk hogy nagyrészt inkább a kapcsolatban fontos hogy egy igazi férfi legyen valaki.
2021. febr. 23. 09:00
 13/47 anonim válasza:
#12: számomra legyen Valaki és ne a világ számára! Lehet, hogy kis pista pl. "csak" egy targoncás szerepben van, de ha engem királynőként kezel, akkor ő nekem a Mindenség ura!!
2021. febr. 23. 09:03
 14/47 anonim válasza:

Ahol egy férfi egyedül él, ott természetesen nem nagyon van más opció, megcsinálja,amit kell.

Én arról beszéltem,hogy ha mellettem van valaki,szeretem a női munkát én végezni,de meghagyni neki a férfi munkát.

Ez nem azt jelenti,hogy gond ha elmosogat.En is lenyírom a füvet,felfúrok egy polcot,ha muszáj..

Csak kicsit olyan megmosolyogtató nekem,amikor egy kapcsolatban a férfi végzi a házimunka jelentős részét.

Ettől még működhet egy kapcsolat.

Azt kérdezted kinek mi a férfias...

Nekem az,ha nincsenek felcserélődve a szerepek.

Azt nem mondtam,hogy minden más elképzelhetetlen.

2021. febr. 23. 09:03
 15/47 A kérdező kommentje:
Igazi férfi ha már itt tartunk szerintetek mennyire lehet papucs,úgymond mennyire lehet ugráltatni? Mik a határok?
2021. febr. 23. 09:03
 16/47 anonim válasza:

A papucs nekem az,aki akkor sem szól vissza,amikor úgy érzi,hogy kellene.

Egy kapcsolatban "ugrálunk" egymásnak.

Ha csak azért ugrálsz,hogy elkerülj minden konfliktust az már gáz.

Ha tudod hogy ki vagy használva,de mégsem teszel ellene,az szintén.

2021. febr. 23. 09:07
 17/47 A kérdező kommentje:
16# Én is így gondolom.
2021. febr. 23. 09:09
 18/47 A kérdező kommentje:
Társkeresés esetén gondolom más opciók dominálnak például inkább a külső ,úgy mint magasság ,ápoltság ,alkat. Gondolom ezek állnak az első helyen,aztán a többi belső tulajdonság.
2021. febr. 23. 09:14
 19/47 anonim válasza:

Nekem az a fontos, hogy a férfi dolgozzon. Mindegy mit, valamit. Régen amikor diák voltam és dolgoztam, néha szintén jöttek diákok és már az első órákban ki voltak a munkától és hogy ők fáradtak voltak és meg minden is... Volt olyan kollégám aki 12órázott és ők meg 3 óra alatt kivoltak. Mellette én mint lány, cipeltem 10kilós dobozokat és a legmagasabb polcokra pakoltam a 150cmes magasságommal. Volt, hogy még kértem egy srácot, hogy szedjen le nekem valamit, 170cm volt a srác és ki volt borulva, hogy mégis ő onnan, h szedje le. -_- felmásztam én helyette.

Nyilván nem akarom azt mondta h 12órázzon egy nap de a munka hozzáállása sokat számít.


Külső nekem nem annyira lényeg. Szeretem ha sok mindenről tudunk beszélgetni.


Az igazi Férfi számára én legyek a Nő. Engem szeressen és fontos legyek neki. Akkor is ha csinosan és sminkkel vagyok de akkor is amikor megtörve beteg vagyok és mondjuk 4napja nem tudtam hajat mosni. Persze ez fordítva is igaz :)

2021. febr. 23. 09:57
 20/47 anonim válasza:

Nem, nálam mindig a belső állt első helyen és nincs a szótáramban ffire "papucs" szó. Ezt a macsók meg a hlyék találták ki.


Egy párkapcsolatot mindig két ember működtet és egymásért "ugrálnak". Amíg a kölcsönös tisztelet is megvan a szeretet/szerelem mellett, addig jól működik a dolog. És igenis egy ffi legyen rendes.

Ha rendes, és jól bánik az asszonnyal, a kedvét keresi, akkor egyből rásütik a szinglik meg vénlegények, hogy "hö de papucs vagy"! Közben meg ő a házas, az ő felesége boldog és mivel boldog az asszony, az ágyban is boldoggá teszi a ffit, meg az asztalnál is kiszolgálja. Ez nem papucsság, hanem szeretetből teszik. Aki meg erre az alkalmazkodásra képtelen, az marad egyedül és döngesse a mellét magában, hogy "én nem leszek papucs"! Ami valójában azt jelenti, hogy képtelen a jó párkapcsolatra...

2021. febr. 23. 10:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!