Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit jelent az hogy valaki...

Mit jelent az hogy valaki igazi férfi?

Figyelt kérdés

Tudom ezt már valószínű kismillió szor kérdezték ezen az oldalon.Az érettebb gondolkodású hölgyek válaszait várom elsősorban köszönöm.Minden nő tudja mik az ismérvei egy úgymond igazi férfinak,de vajon minden szempontnak meg kell felelni vagy csak egy két szempont az ami megtetszik egy férfiban,amitől igazi férfinak nevezik a hölgyek a párjukat.Esetleg ez csak társkeresés során a fontos vagy a kapcsolatban is az? Mennyire számít az igazi férfi jelző egy kapcsolatban szerintetek,hiszen egy jól működő kapcsolatban megvan a szeretet,empátia és összhang.Egy külsőre átlag alatti, teszem azt nem magas és szép, illetve nem a mai társadalmi normákat követő férfi megkaphatja az igazi férfi jelzőt? Ha a nők annyira tudják hogy mik egy igazi férfi ismérvei hogy lehet az hogy mégsem tudják kiszűrni a lusta semmirekellő nagyképű férfiakat akik van hogy még dolgozni sem képesek elmenni nem hogy gondoskodni valakiről.

Persze van hogy valaki nem szimpatikus de miért kell azt mondani hogy ő nem egy igazi férfi.Az hogy ki kinek az igazi férfi szerintem relatív.

Akkor miért nem azt mondja egy nő hogy ezt és ezt keresem egy számomra igazi férfiban,miért kell egy "igazi férfi„ csoportot kreálni ,abba beledobva minden fontos jelzőt tulajdonságot majd úgymond behunyt szemmel kihúzni egy egy férfit a kalapból.

Nem igazán értem ezt az igazi férfi jelzőt ,ezért léccives segítsetek nekem. Köszönöm👋



2021. febr. 23. 08:20
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:

Azt nem mondanám,hogy nem volt még soha olyan,aki a külső alapján tetszett meg.

Akit igazán szerettem egyáltalán nem volt külsőre az esetem viszont férfiasabb mint az összes többi együttvéve.

Sőt,olyan is volt,aki nem volt magasabb nálam.

Nem azt mondom,hogy ez fantasztikus,de nagyon nehéz olyat találni, akivel jól érzem magam és el is visel.

2021. febr. 23. 10:05
 22/47 anonim válasza:
Igen, az a legfontosabb, hogy jól érezzem magam vele s együtt! S mellette önmagam lehessek. Hiába néz ki valaki jól külsőre, ha belül rohad, bunkó, érzéketlen, lekezelő, tiszteletlen stb, akkor megette a fene az egészet!
2021. febr. 23. 10:12
 23/47 anonim válasza:
Lehessen vele sokat nevetni, jókat enni, hosszasan beszélgetni s tudjon meghallgatni. Ne mondja minden véleményemre, hogy "ez hlyeség", legyen toleráns és fogadjon el, ahogy én is őt!
2021. febr. 23. 10:15
 24/47 anonim válasza:
Az a baj, hogy a legtöbb ffi totális tévedésben van! Azt hiszi, hogy a nőknek izmok meg sportautó kell. Holott a legtöbben (a normalisak) csupán szeretetre és törődésre vágynak...
2021. febr. 23. 10:18
 25/47 anonim válasza:

Nincs hiteles férfi, sem hiteles nő. Úgy élj, ahogyan boldog vagy, nem másoknak kell megfelelni. Csak annak a véleményére adj, aki segítő szándékkal közeledik, többi meg kuka.


Nők sokasága is nagy tevhitben él. Írjak itt páran, hogy törődésre vágynak. De könyöröm. Férfiakat arra nevelik, hogy ne sírjon, stb, vagyis hogy ne mutassa ki az érzéseit. Ez a társadalom és nők elvárásainak a hibája is. Előbb talán magunkban kéne a hibát keresni, nem pedig a másikban. Félre értés ne essék. Az sem normális, hogy pl nőknek még mindig kevesebb a fizetése, a nő főzzön, takarítson stb. Bár ez inkább a magyar társadalmat minősíti.


3 fajta férfi létezik. 1:macso, 2:atlagos, 3:szorongo. Ez annyit jelent, hogy kb 10 ferfibol 1 macsó, 1 szorongó, 8 átlagos. Az átlagos azt jelenti, hogy néha határozott, néha szorong, néha béna, néha ügyes. Gondolom világos. Szóval így legyenek az elvárások is, nem pedig álomvilágban élni.

2021. febr. 23. 11:03
 26/47 anonim válasza:
Hát elég baj, ha arra neveli vki, hogy a ffi ne sírjon! Én nagyra értékelem azt, ha egy ffi ki tudja mutatni az érzelmeit és nem is véletlenül választottam magamnak törődő férjet. Hlyékkel nem kell foglalkozni!
2021. febr. 23. 11:09
 27/47 anonim válasza:
Tudom hogy ez a kérdés nem az én nememnek,hanem nememről szól,de azért válaszolok,hogy ne unatkozzak.Én ha nő lennék,nálam az számítana nagyon,hogy ne játsza meg magát,őszinte legyen,és ne kedveskedni akarjon,hogy elkerülje a veszekedést ha valami szóba kerül köztünk.Merje kimutatni az érzelmeit,merje kimondani az érzéseit,ne más férfiakról akarjon példát venni,hanem találja meg önmagát,érezze jól magát a testében,ne azért ne tegyen olyan dolgot pl. amit valójában szeretne megtenni,mivel kíváncsi rá,de mert mások szerint az nem férfiaknak való,gondolok itt valamilyen munkára,vagy az éneklésre,vagy valamilyen sport szeretetére,zenék hallgatására,filmek nézésére stb..És merjen nyugodtan sírni,örömében és bánatában egyaránt,előttem is,vagy mások előtt is,és ne csak akkor pl. amikor egyedül tartózkodik valahol,és úgy érzi hogy elengedheti a könnyeit,mivel úgyse látja senki.
2021. febr. 23. 11:14
 28/47 anonim válasza:

Ahány ház, annyi szokás.

Minden nőnek mást jelent ez.

A lényeg, hogy önazonos legyél.


A papucsság meg igenis létezik!

Ha mindent megteszel a másikért, de ő kisujját se mozdítja soha érted; na az pl. az.


23/f

2021. febr. 23. 11:57
 29/47 anonim válasza:
28-as: az nem papucs, hanem hlye..!
2021. febr. 23. 12:01
 30/47 anonim válasza:
Egyesek számára ez csak egy érvelési hiba. [link] , vagy [link]
2021. febr. 23. 12:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!