Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a nők miért mondanak...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Itt a nők miért mondanak valótlan dolgokat?

Figyelt kérdés

Épp ma olvastam egy kérdést, ami azt feszegette,hogy milyen egy jó pasi.

Nos a nők ezeket a tulajdonságokat írták: (a teljesség igénye nélkül)

Jó pont ha szakember

Szexi ha meg tud javítani dolgokat

A munkaruha kifejezetten előny

Jó dolog ha tud fogalmazni, és van saját véleménye.

Illedelmes

Van humorérzéke

A külső egyéb iránt nem igazán számít, persze legyen igényes

Stb stb stb


Na most ahogy ezeket olvastam, gyakorlatilag magamra ismertem.

Na de!!!

A munkaruha előny? Villanyszerelőként pontosan tudom hogy ha felveszem a kis kék "rugdalózómat"... Gyakorlatilag mint Harry Potter varázsköpenye, úgy tüntet el a nők szeme elől. Ha valaki mégis rám néz, az meg olyan mintha egyből egy tipik' alkoholista szakmunkást látna.

Na igen írták még hogy milyen jó ha nem iszik nem dohányzik.

Egyikkel sem élek, de ez meg egy unalmas ember képét kelti a nőkben.

Ha a véleményemet megfogalmazom, azzal az szokott lenni a baj, hogy "túlgondolom", tehát ez sem nyerő.

Humorérzéke nagyon kevés lánynak van, inkább megsértődnek mintsem értenék a viccet.

A külső pedig, hogy nem számít, igényes embernek tartom magam, viszont ezzel együtt vékony alkat vagyok,ami a nők kb 80%át zavarja,lehetek én akármilyen igényes, izmokat az igény nem rak rám :D és ez igenis gond szokott lenni.

Tehát nem igazán látom a párhuzamot a leírtak és a valóság között..

Most akkor hogy van ez?


Korotokat légyszi a válaszhoz írjatok oda, köszi!!


2021. febr. 23. 17:51
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Én mindenben igazat adok a kérdezőnek. Imádom amikor szembesítjük a nőket a hazugságaikkal. Ez jól eső meleg érzéssel tölti meg szívemet.
2021. febr. 23. 18:18
 12/38 anonim válasza:
Amúgy tetszik a Harry Potter-es hasonlatod is kérdező. Én szeretem a Harry Potter filmeket, és kedvenc átkom a gyilkos átok Avada Kedavra! Jó lenne, ha lenne egy pálcám, aztán minden férfit, meg nőt megölnék ezen átok segítségével, aki valaha szemét volt velem. Szóval köszönet ezért a hasonlatért.
2021. febr. 23. 18:28
 13/38 anonim válasza:
A legtöbb nő szereti az intelligens férfiakat. Azok is, akik szerintetek a pénzre meg a sármra mennek. Annyi a titok, hogy jól kell kifejezni magatokat, és tádá, nyert ügyetek van. Nem azt mondom, hogy könnyű, de ez a tapasztalatom. Ha valakinél megvan az intelligencia, és ezt ki is tudja fejezni, az már az első pár mondatból kiderül a szemfülesebbek számára. Ha tudnátok, hogy nekem hány t é n y l e g ronda pasi csavarta már el a fejemet... :)
2021. febr. 23. 18:28
 14/38 anonim válasza:

A nők egy dologban nagyon jók: tökéletes pontossággal szagolják ki az önbizalomhiányos veszteseket és olyan messzire menekülnek tőlük, amennyire csak lehetséges.

Ezek ugyanis úgy tekintenek rá, mint valami tárgyra és trófeára, amit meg kell szerezni és ami nekik alapértelmezetten jár. Óriási tévedés.

Érdekes módon ugyanezek az emberek élből ejtik azokat a nőket, akik nekik nem tetszenek valamiért. Kettős mérce.

2021. febr. 23. 18:29
 15/38 anonim válasza:
#13: És mi van akkor, ha a nők esélyt sem adnak arra, hogy megmutathasd magad? Én pl. társkeresőkön átlagos külsejű férfiként sok 30 körüli nőt megjelöltem, párnak írtam is, de semmi eredmény. Tanult ember vagyok, a humoromat is jónak szokták tartani, házias vagyok, nincsenek káros szenvedélyeim. Szerinted melyik nőt érdekli mindez? Mivel nem vagyok jó pasi, esélytelen az ügy.
2021. febr. 23. 19:04
 16/38 anonim válasza:
Nem mondanak feltétlen valótlant, de mindenkinek más tetszik. Nem lehet ezt így leáltalánosítani. Pl.: nekem nem tetszik a munkásruha. Attól aki ezt írta még nem hazudott, ezt kell meglátni.
2021. febr. 23. 20:46
 17/38 anonim válasza:
Nyugi, a nők mindenütt valótlan dolgokat mondanak. Csak néhány példa: ő nem olyan, mint a többi, ő nem tűnik el szó nélkül. Szerintem minden férfitársam hosszasan tudna regélni arról, 10 nőből hány állja a szavát. Vagy: neki elég egy átlagos férfi. Ha meg jön egy átlagos külsejű férfi, hótziher, hogy valamilyen indokkal lepattintják. Na és persze az "átlagos" a nők számára azt is jelenti, hogy a férfi "természetesen" határozott, céltudatos, mégis romantikus, házias, családcentrikus, káros szenvedélyektől mentes, művelt, humoros, tehetős, jó szerető stb. Vagyis ha egy nő olyat mond, hogy neki elég egy átlagos férfi, akkor valójában nem átlagosra gondol, hanem azt képzeli, hogy neki alanyi jogon jár a szőke herceg fehér lovon.
2021. febr. 23. 21:25
 18/38 anonim válasza:
Semmi se jo nekik, ha rosszfiu vagy az nem jo, mert sok not megdontesz, ha jofiu vagy, az sem jo, mert unalmas vagy
2021. febr. 23. 21:29
 19/38 anonim válasza:
Mennyi szerencsétlen, önbizalomhiányos férfi, te jó isten. 😄 Ha így beszéltek a nőkről, mégis mit vártok?
2021. febr. 23. 21:32
 20/38 anonim válasza:
#18: Ez igaz. Ha kezdeményezel, akkor biztosan kanos vagy, ha nem kezdeményezel, akkor töketlen. Ha gyorsabban haladnál, akkor nem bírsz várni, ha lassabban haladnál, akkor nem vagy elég gyors. Ha udvarias vagy, akkor nyálas vagy, ha nem vagy udvarias, akkor bunkó. Ha népszerű vagy, akkor biztosan minden nőt megkaphatsz, ha nem vagy népszerű, akkor miért nem változtatsz magadon, hogy népszerű legyél. Nekem a nőkről mindig csak a Belga klasszikusa jut az eszembe (Az a baj).
2021. febr. 23. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!