Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a nők miért mondanak...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Itt a nők miért mondanak valótlan dolgokat?

Figyelt kérdés

Épp ma olvastam egy kérdést, ami azt feszegette,hogy milyen egy jó pasi.

Nos a nők ezeket a tulajdonságokat írták: (a teljesség igénye nélkül)

Jó pont ha szakember

Szexi ha meg tud javítani dolgokat

A munkaruha kifejezetten előny

Jó dolog ha tud fogalmazni, és van saját véleménye.

Illedelmes

Van humorérzéke

A külső egyéb iránt nem igazán számít, persze legyen igényes

Stb stb stb


Na most ahogy ezeket olvastam, gyakorlatilag magamra ismertem.

Na de!!!

A munkaruha előny? Villanyszerelőként pontosan tudom hogy ha felveszem a kis kék "rugdalózómat"... Gyakorlatilag mint Harry Potter varázsköpenye, úgy tüntet el a nők szeme elől. Ha valaki mégis rám néz, az meg olyan mintha egyből egy tipik' alkoholista szakmunkást látna.

Na igen írták még hogy milyen jó ha nem iszik nem dohányzik.

Egyikkel sem élek, de ez meg egy unalmas ember képét kelti a nőkben.

Ha a véleményemet megfogalmazom, azzal az szokott lenni a baj, hogy "túlgondolom", tehát ez sem nyerő.

Humorérzéke nagyon kevés lánynak van, inkább megsértődnek mintsem értenék a viccet.

A külső pedig, hogy nem számít, igényes embernek tartom magam, viszont ezzel együtt vékony alkat vagyok,ami a nők kb 80%át zavarja,lehetek én akármilyen igényes, izmokat az igény nem rak rám :D és ez igenis gond szokott lenni.

Tehát nem igazán látom a párhuzamot a leírtak és a valóság között..

Most akkor hogy van ez?


Korotokat légyszi a válaszhoz írjatok oda, köszi!!


2021. febr. 23. 17:51
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
#30: Kösz a kioktatást, semmit sem tudsz rólam, sem a múltamról. De nem is akarom, hogy tudj. Amúgy attól, hogy nincs társaságom, még nem kellene olyan szintem sem sikertelennek lennem a nőknél, hogy pl. társkeresőkön megjelölök kismilliót, aztán kb. egy sem jelöl vissza, hogy szimpatikus lennék neki. Ezt nem igazán lehet arra fogni, hogy szarok a szociális készségeim. Meg azt sem, hogy normális beszélgetésekből rendszeresen tűnnek el nők úgy, hogy semmi sértőt nem írok. Bennem is van hiba, ezt nem szoktam tagadni, ettől függetlenül viszont a nők viselkedése is "érdekes". De mindegy, a részemről lezártam a témát, ha neked csak annyi jött le az egészből, hogy "bezzeg azok a csúnyagonoszrossz nők", akkor sajnálom. Mindenesetre elég sok nő is a tükörbe nézhetne, és szembe köphetné saját magát, lenne miért.
2021. febr. 24. 19:29
 32/38 A kérdező kommentje:

Kicsit elcsúszott ez a beszélgetés :D

Nekem semmi bajom a nőkkel!!

Való igaz nehezen megy az utóbbi hónapokban az ismerkedés, persze ez azért van mert jómagam is válogatós vagyok azt hiszem.

Igénylem, hogy egy nő legyen intelligens, tudjon helyesen írni, legyen nőies, ne dohányozzon stb..

Szóval elvárásaim is vannak, de próbálom úgy csinálni ezeket, hogy ne várjak el többet annál, mint amit adni tudok.

Ez most egy ilyen időszak, remélem majd megtalálom előbb utóbb a hercegnőt és kiszabadíthatom a gonosz sárkány karmai közül ;)

2021. febr. 24. 19:31
 33/38 anonim válasza:

31, lehet, hogy a múltadat nem ismerem, de attól még látszik, hogy mi a baj. Ez olyan, mintha megszereznéd a jogsit, majd nem gyakorolnál és azt képzelnéd, hogy beülve 20 év tapasztalatot kapsz. Pedig nem.

Ha neten nem megy, élőben kéne jobban, na.. és itt jön a poén. Ha lenne gyakorlat.. de nincs, mert így állsz hozzá. Ez a 22-es csapdája.

Amúgy mondom: másoknak sikerült. Akkor ott mi van? És nem csak szép embereknek van párja.

De oké, nem vitatkozom veled, mert látom, hogy nem akarod meglátni a lényeget.

Kedves kérdező, neked meg sok sikert! Azért vigyázz, mert az anyóspajtás durván tud tüzet okádani! :D

2021. febr. 24. 19:50
 34/38 A kérdező kommentje:

:D anyósok álma vagyok amúgy :"D nem iszik, nem dohányzik nem bulizik, stabil munkahely, lakás, autó.... Az anyósok azok mindig szeretnek:D a lányaik valahogy mindig megunnak :D

Fura egy alak vagyok én

2021. febr. 24. 19:56
 35/38 anonim válasza:
Akkor jojj ossze egy anyossal :D
2021. febr. 25. 21:33
 36/38 anonim válasza:
Am a hörcsögöknek is nagyok az elvárásaik. Kell nekik jó hely, kaja, víz, odafigyelés, mozgás, jó hőmérséklet minden... De próbáljátok ki. Ha az már megy, talán a nőkkel is boldogulni fogtok.
2021. febr. 28. 02:30
 37/38 anonim válasza:
#33: Na éppen azért nincs szükségem emberekre (pl. magukat kvázi barátoknak hazudókra, akik egy idő után úgyis lelépnek), mert mindig mindenki jobban tud mindent. Egyébként élőben sem könnyebb ismerkedni. Pl. egy kisvárosban, ahol a 18-40 közötti korosztály szinte teljesen hiányzik (vagy aki van, az kapcsolatban él, esetleg aluliskolázott), és ahol még vírusmentes időben sincsenek olyan normális ismerkedési-kikapcsolódási lehetőségek, amelyeken kontaktust lehetne létesíteni másokkal, na ott marha nehéz élőben bárkit is találni. Az utcán vagy a boltban csak nem fogok leszólogatni senkit. Az megint más kérdés, hogy sok nő eleve megközelíthetetlen, belebújik a telefonjába, vagy mondjuk szemezni sem lehet vele, akkor az ilyenhez minek/hogyan menjek oda. Volt, amikor pl. vonaton mentem oda valakihez, de hiába tűnt visszafogottnak és normálisnak a csaj, annyira zakkant nőt szerencsére sem azelőtt, sem utána nem találtam, mint amilyen ő volt. Odamehetek én tíz, ötven, száz nőhöz is az utcán, hogy legyen gyakorlatom, attól még nem fog változni semmi. Amúgy a jogsis példád pont azért nem jó, mert ott nyilván van, akitől ismeretet/tapasztalatot szerezhetsz, és egy már megszerzett tudást kell gyakorolnod. De ha mondjuk az ismerkedés terén alapból nincs semmi tudásod, és magadnak próbálsz összekapirgálni valamilyen stratégiát, akkor milyen tudást tudsz gyakorolni? Semmilyet.
2021. febr. 28. 10:30
 38/38 anonim válasza:
Kifogás hegyek. Ezért nem mész oda, azért nem mész oda, a barátok így meg úgy. Amúgy de, tökéletes példa. Vegyél önfejlesztő könyveket, nézd meg mások hogy csinálják, nézz videókat, aztán hajrá! Senki sem fogja a szádba adni a sikert. Azt hiszed, hogy engem nem utasítottak már el? Pedig én nő vagyok és nem, nem a legnépszerűbb alfa volt, sőt. Mindenkivel megtörténik az ilyesmi nem sírni kell, hanem felállni és menni tovább. Ha ismernéd a múltam minden részletét elbőgnéd magad, mert k*rva szar volt, de nem takarózom vele. Elmentem pszichológushoz, olvastam meg fejlesztettem magam az életben és lőn van is sikerem. (UI: Én is kezdeményeztem már pasinak, tudom milyen. Nem nagy kunszt amúgy, úgyis csak 2 opció van igen, vagy nem. Amit nem tudsz meg, ha előre feladod. Ennyi.)
2021. febr. 28. 13:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!