Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a nők miért mondanak...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Itt a nők miért mondanak valótlan dolgokat?

Figyelt kérdés

Épp ma olvastam egy kérdést, ami azt feszegette,hogy milyen egy jó pasi.

Nos a nők ezeket a tulajdonságokat írták: (a teljesség igénye nélkül)

Jó pont ha szakember

Szexi ha meg tud javítani dolgokat

A munkaruha kifejezetten előny

Jó dolog ha tud fogalmazni, és van saját véleménye.

Illedelmes

Van humorérzéke

A külső egyéb iránt nem igazán számít, persze legyen igényes

Stb stb stb


Na most ahogy ezeket olvastam, gyakorlatilag magamra ismertem.

Na de!!!

A munkaruha előny? Villanyszerelőként pontosan tudom hogy ha felveszem a kis kék "rugdalózómat"... Gyakorlatilag mint Harry Potter varázsköpenye, úgy tüntet el a nők szeme elől. Ha valaki mégis rám néz, az meg olyan mintha egyből egy tipik' alkoholista szakmunkást látna.

Na igen írták még hogy milyen jó ha nem iszik nem dohányzik.

Egyikkel sem élek, de ez meg egy unalmas ember képét kelti a nőkben.

Ha a véleményemet megfogalmazom, azzal az szokott lenni a baj, hogy "túlgondolom", tehát ez sem nyerő.

Humorérzéke nagyon kevés lánynak van, inkább megsértődnek mintsem értenék a viccet.

A külső pedig, hogy nem számít, igényes embernek tartom magam, viszont ezzel együtt vékony alkat vagyok,ami a nők kb 80%át zavarja,lehetek én akármilyen igényes, izmokat az igény nem rak rám :D és ez igenis gond szokott lenni.

Tehát nem igazán látom a párhuzamot a leírtak és a valóság között..

Most akkor hogy van ez?


Korotokat légyszi a válaszhoz írjatok oda, köszi!!


2021. febr. 23. 17:51
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
#19: Ezek csak tapasztalatok. Ha annyi millióm lenne, ahány nő hazudott nekem, semmibe vett, hülyített stb., akkor már rég nem kellene dolgoznom, mert a pénz napi kamatjából is jól megélnék.
2021. febr. 23. 21:36
 22/38 A kérdező kommentje:

Szuper, úgy tűnik nem csak velem van a baj :)

Érdekes ez, amúgy nem vagyok önbizalomhiányos,de ettől a nők elvárásai igencsak magasak... Biztosan a túl sok Marvel film az oka :D

Mert lányok azok nem átlagos pasik :D

2021. febr. 24. 07:27
 23/38 anonim válasza:
És mi lenne, ha az itt eltöltött vinnyogás helyett elgondolkoznátok? Ha annyira de aaaannyira nagy dolgokat várunk, akkor hogy a francba van egy raklap embernek párja? Nekik szuper erejük van, vagy mi a tököm? Ne idegelj már! Az alap elvárás tényleg alap. De ha nem vagy képes: hűséges, őszinte, okos meg normális lenni, akkor igazad van, ne legyen párod! Inkább fogadj örökbe egy hörcsögöt! :D
2021. febr. 24. 08:09
 24/38 anonim válasza:

Elnézést bár nem témába vág, de gondoltam ezt itt hagyom.


https://www.youtube.com/watch?v=dG_v6Yu06wY


Jó szórakozást!

2021. febr. 24. 09:12
 25/38 anonim válasza:
#23: Aha, és mi van akkor, ha alapból elutasítanak a nők, és nem is érdekli őket, hogy mennyire vagy hűséges, őszinte stb.? Szerinted rám hány nő volt kíváncsi? Hányan akartak vajon megismerni, hogy mire vagyok képes? Pedig pl. társkeresőkön is elég sokat megjelöltem, jó néhánynak írtam is, de semmi eredmény. Élőben rendszerint ugyanúgy nem vittem semmire. Nekem elment a kedvem ettől az egésztől, hányni tudnék, ha csak az ismerkedésre gondolok. Sajnos ez van, inkább visszavonulót fújtam, nincs energiám és időm felesleges körök lefutására.
2021. febr. 24. 09:33
 26/38 anonim válasza:

25, na, de nem mindegy, kire írtál. Ad egy, ad kettő, nem mindegy mit írsz és ad három, élőben hogyhogy nem ismerkedtél? Az még a könnyebbik út, hogyha vannak haverjaid és úgy, stb.

Egyébként még ha normális is vagy és nem volt sikered jobb ezért gyűlölködni meg sírni? Az megold bármit? A nők sem mind szemetek és előbb-utóbb minden zsák megtalálja a foltját. Igaz, van, akinek több időbe telik, de ha feladod akkor tényleg kimaradsz.

2021. febr. 24. 10:26
 27/38 anonim válasza:

Ma azért tényleg nehezebb párt keresni, mint régen.

A nőknek is.

A különbség az, hogy amíg egy nőnek havonta 5 próbálkozót kell elutasítania (mert nem tetszenek neki), addig egy férfi havonta akár 50 nőnél is próbálkozhat, ebből valószínűleg egy se lesz sikeres.

2021. febr. 24. 10:38
 28/38 anonim válasza:

Tipikusan az az eset, amikor "én egy magam kategóriájában tökéletes átlag férfinek számítok, az összes nő egy hülye beképzelt majom, akik csak a pénzre utaznak, irreális elvárásokkal, én meg nem kellek senkinek brühühü." Nem jár senkinek alanyi jogon nő, hogy itt sokan húzzák a szájukat, hogyha mindenkinek "akad", néki miiiiért nem :((. Attól ha már veletek nem áll valaki szóba, nem szeretne veletek kapcsolatot létesíteni, nem azt jelenti, hogy a nő egy pénzéhes, nagyravágyó, bunkó szajha. Mindenkinek meg van a joga hozzá, hogy elképzelje ki lenne a neki megfelelő társ, aztán ha emiatt egyedül is marad, az magán kívül senkinek sem a problémája. Valaki inkább válassza az egyedüllétet, minthogy minden egyes nap olyan mellett kelljen fel, aki nem egészíti ki társaként sem külsőleg, sem belsőleg. Mi értelme úgy nőt keresni, hogy "nálam úgy sem találna jobbat, még örülhetne is, hogy én szóba állok vele" pfff. Ilyen gusztustalan hozzáállással, meg ahogy itt beszéltek anoníman a nőkről, ne is csodálkozzatok, hogy néhányan a kutyának nem kelletek.

A kérdéshez hozzászólva meg oké, hogy sok nőt beindít, meg bukik a szakemberekre. De szakember meg szakember közt is van különbség. Nyilván nem az a lényeg hogy szakember, hanem valamilyen szinten tudat alatt játszik a génjeinkbe kódolt nyers férfi erő, és férfiasság utáni vágy. Amit otthon egyedül nem tudna, vagy meg a férj sem tud megcsinálni, azt valaki megtudja javítani, ezzel kelt egy olyan érzést a nőben, hogy igenis hasznos, előnyös tulajdonsággal rendelkezik. De ehhez kell a jó genetika, vagy a kemény belefektetett meló, hogy testileg is vonzó legyen. Áradjon belőle a férfiasság. Egy jól kidolgozott férfi test, meg a sörhas is mást mondd el az emberről. Egy rendszeresen mosott fehér fog, és egy sárguló, imitt-amott hiányos fogsor is. Egy lehetőségekhez képest kimaxoltan ápolt test-, fej-, és arcszőrzet. Érted. Ez az igényesség is olyan, hogy kinek mitől kezdődik az igényesség. Egy nő is hiheti magáról hogy igényes, mert hajat mos rendszeresen, műköröm, szempilla, de ha a férfi számára, meg inkább az a mérvadó az igényességnél, hogy ne legyen egy szétfolyt, aki elhanyagolja a testét, hiába a pilla, meg a köröm, ha alapból nem képest legalább arra odafigyelni, hogy normálisan étkezzen és mozogjon, vagy mossa a fogát rendszeresen. Na, na. Ilyenkor egy férfitól sem lehet elvárni, hogy olyannal álljon szóba, akivel nem akar. Ahhoz hogy kit mi vonz, egy egyénileg kialakult ízlés tartozik.

2021. febr. 24. 13:42
 29/38 anonim válasza:
#26: Írni eleve nem is sok lánynak volt esélyem, mert pl. a Facebook Datingen is hiába jelöltem meg sok lányt/nőt, nem volt matchem, így nekik nem tudtam írni. Badoo-n is elég sok nőt megszíveztem, abból egy jelzett vissza, de másnapra ő is eltűnt. Voltak páran, akiknek úgy is írtam, hogy nem jelöltek vissza, de nem reagáltak, az egyiküknek pl. egy képe volt fenn, és alig adott meg magáról információt. Egyébként meg rohadt nehéz úgy írni, hogy semmit nem tudsz a másik emberről, de azért össze kellene kaparnod valami olyat, amire még reagálni is hajlandók. Mondjuk úgysem válaszolnak, ha nem vagy elég jóképű, vagy ha nem azt gondolják a képeid alapján, hogy sikeres/tehetős/népszerű stb. vagy. Amúgy nincsenek barátaim, nem is vagyok nagy közösségbe járó, random ritkán szólítok meg bárkit is, de erre is volt példa, de abban sem volt köszönet. Volt, akit pl. a vonaton szólítottam meg, na olyan bolond csajt még egyszer ne hozzon az utamba az élet, pedig elsőre visszahúzódónak és csendesnek tűnt. Itt is sokakkal beszélgettem, de 99%-ban nyomtalanul eltűntek, pedig normálisan beszélgettünk, és először természetesen mindenki azt hangoztatta, hogy ő nem olyan, ő nem lép le szó nélkül. Ha bunkó lennék, még megérteném, de nem küldözgetek képet a farkamról, nem csak annyira vagyok képes, hogy "szia, mizu?". Nem vagyok világi ronda, tanult vagyok, próbálok odafigyelni a másikra, dolgozom, van megtakarításom, nem iszom, nem dohányzom, nem kábszerezek, nem szórom a pénzt, aránylag házias vagyok, de ez úgysem érdekel senkit. Nyilván én sem vagyok hibátlan, de hogy ennyire ne sikerüljön semmi, azt nem értem, hogy miért van. Ha valakitől tanácsot kértem, hogy mi a baj velem, min változtassak, ha választ is kaptam, akkor is mindig azt a semmitmondó hülyeséget, hogy "nincs veled semmi baj". Bőven 30 fölött már nem sok értelmét látom annak, hogy felesleges köröket fussak le, egyszerűen belefáradtam.
2021. febr. 24. 17:55
 30/38 anonim válasza:

Hát, az, hogy nincs egy barátod sem szerintem igenis sokat mondó. Meg, hogy híján vagy szociális készségeknek. Akkor mégiscsak van valami egyértelmű hiba. No, meg, hogy igazán nincs is rá igényed. Már kezdem sejteni, hogy miért nem voltál sikeres. Azért egy pro tipp: Előbb barátkozni, ismerkedni kell tudni jól, mielőtt nőzöl. Akinek semmi alapja sincs persze, hogy így jár.

De persze te továbbra is a csúnyagonoszrossz nőkre fogod a problémát, holott a napnál is világosabb, hogy benned van a gond. Az alapok egy része persze nem rossz, de! a külső messze nem minden. Sajnos hajlamosak vagytok álomvilágba ringatni magatokat, pedig egy átlagos, jó dumájú srácnak simán lehet csinos párja. Hány ilyet látni.. sőt, még rondákat is látok nővel. Szóval ezen gondolkozz el!

2021. febr. 24. 18:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!