Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Senki sem akar ismerkedni, ugye?

Senki sem akar ismerkedni, ugye?

Figyelt kérdés

Pedig szívesen ismerkednék.

Igaz meleg pasi vagyok.

Mindegy. Úgyis törlik.... :(



2021. márc. 22. 13:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én nem itt ismerkednék, inkább egy társkeresőn próbálnám meg.
2021. márc. 25. 21:01
 12/15 anonim válasza:
Azok sem jobbak.
2021. márc. 25. 21:09
 13/15 anonim válasza:

Én nem ÍGY ismerkednék. Ezzel a hangulattal amit a kérdés sugároz. Eleve beleírtad a választ. Sokkal jobban hangzana így:

"Meleg pasiként ismerkednék", vagy "kinek van kedve ismerkedni? Meleg pasi vagyok", "Meleg pasiként szívesen ismerkednék, beszélgetnék, kicsit depis vagyok, ki tudna jobb kedvre deríteni?", "Egyhangú magányomat szeretném megtörni, kinek van kedve egy felszabadult beszélgetéshez? Egyúttal társat is keresek egy boldog jövö reményében. Meleg pasi vagyok."

Sokan akarnak ismerkedni, látod, így is van két jelentkezö. Egy jókedvü/pozitív hangulatú kérdésre még többen jelentkeznének, sokkal több esélyed lenne találni valakit. Pozitívan add elö a dolgot, egy ennyire negatív személy rögtön távolságtartásra ösztönzi az embert.

Fel a fejjel, és csak elöre! Ha párt nehezen is, de barátokat, beszélgetötársakat könnyen találhatsz, az emberek fogékonyabbak a segítségkérésre, mint egy kiábrándultság közlésre :)

Sok sikert, és mosolyogj, ha kell direkt eröltetve, egy-két percen belül jobb kedvre derít (ha tudsz magadon nevetni)!

2021. márc. 26. 09:25
 14/15 anonim válasza:
Szia ,lány vagyok és szívesen baràtkozok
2021. ápr. 1. 13:16
 15/15 anonim válasza:
jobbulást, remélem mihamarabb kigyógyulsz!!
2021. máj. 6. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!