Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért annyira felháborító...

Miért annyira felháborító egyeseknek a Puncs.hu?

Figyelt kérdés

Elvileg mindenkinek magánügy... (Na meg ott van az, hogy "élni és élni hagyni", de ez ma már sokaknak nem megy..)

Mégis minden ilyen témánál úgy szidják a nőket (mert általában csak a nőket), mint a bokrot.. el van hordva minden ku×××nak és egyéb cifraságoknak... De miért is? Mert nem a mai sztenderd kapcsolati mintát követi, amit MÁSOK jónak látnak, hanem esetleg mer várni valamit egy kapcsolatban, ami Őt is kicsit előre lendíti vagy amitől jól érzi magát és ezek esetleg anyagi jellegűek?

Ez végül is kit is zavar? Mert gondolom nem a "Puncsosok" ócsárolják itt egymást, hanem úgy látom azok, akik vagy féltékenyek a helyzetükre, vagy akik úgy gondolják, hogy "véleményem van és azt el KELL mondanom, ha akarják, ha nem"...

De ha esetleg egyik sem, akkor továbbra is érdekel, hogy akit zavar, egy ilyen jellegű, felnőtt nő és férfi közti kapcsolat, és őket miért is zavarja egész pontosan?


(Nyilván itt egyetlen kivétel a házasság melletti kapcsolat, azt teljesen megértem, ha zavar valakit, de itt most a szinglik közötti kapcsolatokon van a hangsúly!)



2021. ápr. 26. 01:04
A kérdező szavazást indított:
Elítélem
Nem ítélem el
67 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Gondolom csupa szingli úr keresi ott partnerét...
2021. ápr. 26. 01:32
 2/40 anonim válasza:
hat gondolom azert itelik el mert egyfajta kurválkodás..de ha nem feltunoen undi a pasi akit kifog onnantol mar nem is fogjak elitelni:d
2021. ápr. 26. 01:58
 3/40 anonim válasza:

Nem látom a különbséget a prostikhoz képest. Mondjuk nekem nincs bajom velük. De azért eléggé adott a megitélése a társadalomban. Senki nem arról álmodik, hogy prosti legyen a későbbi párja.


Itt is aki ilyenbe belemegy utána sacc élete végéig hazudozhat.

2021. ápr. 26. 02:02
 4/40 anonim válasza:

Nem tudom te miről beszélsz, a puncson hirdető nők 99%-a hivatásos (illegális) kurvä.

Amelyik nő meg normális értékteremtő munka helyett a kurvälkodást választja, az elítélendő mivel a társadalom leghaszontalanabb rétegét képviseli.

2021. ápr. 26. 05:01
 5/40 anonim válasza:

Engem nem zavar, hogy kurválkodnak.

De téged miért zavar, hogy mások véleményt mondanak erről? Ez nem mindenkinek a magánügye?

Szóval a lényeg, hogy ez megint csak egy kérdésnek álcázott provokáció.

2021. ápr. 26. 05:17
 6/40 molnarmarcell21 válasza:

Három nézőpont van:

1) Liberális: Két felnőtt ember szabad akaratukból azt csinál amit akar, tehát nincs vele baj

2) Konzervatív: Ez prostitúció, ami erkölcstelen, hiszen szex csak házasságban elfogadott

3) Baloldali: Egy gazdagok uralta világban ez a gazdagok hatalmi pozícióját szavatolja és megalázó, mert pénzért kiárusítja az emberi méltóságot.

2021. ápr. 26. 05:44
 7/40 anonim válasza:
Személy szerint én, ronda pasiként, azért ítélem el őket, mert én nem tudnék ilyen könnyen, annyi pénzt szerezni, mivel mint korábban említettem, ronda pasi vagyok. Ugyanez vonatkozik a prostikra is, bár ott azért kevésbé irigykedek rájuk. Bár ők minden nap szexelnek, én meg már vagy 7 éve nem is éreztem nő érintését...
2021. ápr. 26. 07:30
 8/40 anonim válasza:

A problema az,hogy egy szep csaj sokkal tobb penzt tud keresni,akar 18 evesen is,mint egy helyes (esetleg tanult) 25-30 eves pasi. Ismerettsegi koromben is nem egy fiatal csajbol lett prostitualt,aki egyfolytaban sugar daddykkel van,ha epp

nem Dubaiban tengeti a napjait. Mindegyiknek szilikon,mell,szaj,botox..luxus kocsik,utazasok es lakasok. Tobb ezer instagram koveto,rajongo.Mindez ugy,hogy a legidosebb 24 eves. Kepzelheted mennyire jo erzes volt ezeket(direkt irtam igy..) latni,amikor minden nap az egyetemen tanultam es mellette dolgoztam,hogy kifizessem az alberletem. Nem a korulmenyeikre vagyok irigy,sosem arulnam a testem,ha lehetosegem adodna ra (ferfikent),de felhaborito,hogy mas tobb gyerekkel szenved a Covid idejen,nekik meg a kisujjukat sem kell megmozditani,mert lazan megelnek az onlyfansbol,meg 1-2 idosebb kuncsaftbol.

2021. ápr. 26. 07:47
 9/40 anonim válasza:
Személy szerint teszek rá ki mit csinál, a gerinctelenséget viszont mocskosul utálom. Ha valaki k.rvának áll akkor vállalja be, ne a pofáját jártassa, mikor annak nevezik ami.
2021. ápr. 26. 07:58
 10/40 A kérdező kommentje:

Mivel általában a kereslet szüli a kínálatot, akkor a "prostik" mellett lehetne szidni azt is, aki él a lehetőséggel.. itt viszont elég csúnya kettős mérce van ezzel kapcsolatban úgy látom...


Arról sajnos nincsenek információim, ki hivatásos és ki nem az az oldalon, de én itt most az optimális felállásra értettem a kérdést, azt feltételezve, hogy egyik fél sem házas vagy hivatásos...


Persze így már megértem, hogy miért frusztrál egyeseket, de ez ugyan úgy jelen van a munka világában is, aki szebb és kellemes természetű, azt hamarabb felveszik egy munkára vagy léptetik elő.. jobban preferáljuk a vonzó embereket.. aki pedig tudja, ezt ki is használja.


Az pedig, hogy nem vállalja fel egy ilyen lány(vagy fiú), hogy prostituált, valószínűleg azért van, mert nem is tartja magát annak.. lehet, hogy egyesek szerint kevés, de akkor is van valamennyi különbség az utcán ácsorgó, bárki szolgálatába álló prostituált, a magát meztelen képekkel hirdető netes prosti és a magának (optimális esetben!) egy állandó támogatót kereső fiatal között... főleg, hogy a mai világban fiatalok tucatjai kaphatóak ingyen is egy alkalomra, akkor az, aki ezen hasznot is húz, tényleg a "társadalom leghaszontalanabb rétege"?


Kedves 3-as: miért kéne egész életében hazudnia emiatt bárkinek is? Te tán' beszámolsz és beszámoltatsz minden előző kapcsolatról?


Kedves 5-ös: hol itt a provokáció, kérem szépen? Engem senki véleménye nem zavar, HA meg tudja fogalmazni normálisan.. de a fent említett "el kell mondania" típusú kommentelők általában annyival operálnak, hogy "mert büdös k××××" és nagyjából ezen a szinten mozog a többi megszólalásuk is.. de ha ez szerinted vélemény, akkor igen provokáló a kérdésem, mert ennél többet merek várni válasznak.

2021. ápr. 26. 09:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!