Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért annyira felháborító...

Miért annyira felháborító egyeseknek a Puncs.hu?

Figyelt kérdés

Elvileg mindenkinek magánügy... (Na meg ott van az, hogy "élni és élni hagyni", de ez ma már sokaknak nem megy..)

Mégis minden ilyen témánál úgy szidják a nőket (mert általában csak a nőket), mint a bokrot.. el van hordva minden ku×××nak és egyéb cifraságoknak... De miért is? Mert nem a mai sztenderd kapcsolati mintát követi, amit MÁSOK jónak látnak, hanem esetleg mer várni valamit egy kapcsolatban, ami Őt is kicsit előre lendíti vagy amitől jól érzi magát és ezek esetleg anyagi jellegűek?

Ez végül is kit is zavar? Mert gondolom nem a "Puncsosok" ócsárolják itt egymást, hanem úgy látom azok, akik vagy féltékenyek a helyzetükre, vagy akik úgy gondolják, hogy "véleményem van és azt el KELL mondanom, ha akarják, ha nem"...

De ha esetleg egyik sem, akkor továbbra is érdekel, hogy akit zavar, egy ilyen jellegű, felnőtt nő és férfi közti kapcsolat, és őket miért is zavarja egész pontosan?


(Nyilván itt egyetlen kivétel a házasság melletti kapcsolat, azt teljesen megértem, ha zavar valakit, de itt most a szinglik közötti kapcsolatokon van a hangsúly!)



2021. ápr. 26. 01:04
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:

Undorító ez a mai világ. Akik fentebb leírták a véleményüket, nekik teljesen igazuk van.


A nők a szentek, az ilyen luxusprostiknak nem lehet semmit sem magyarázni, mert ez az én életem, neked nincsen beleszólásod, felnőtt vagyok, azt csinálok amit akarok, blablabla... Ez a túlzott liberális gondolkodás sosem vezet jóra...


A normális férfiak meg teperjék ki a belüket, tanuljanak, dolgozzanak, legyen egzisztenciájuk, mert különben egy büdös senki lesz...


Normális gondolkodású ember ezeket a dolgokat teljes mértékben elítéli. És igen, az ilyen "nők" egyáltalán nem különbek a prostiknál. Pontosan ugyanaz a szint mindkettő.

2021. ápr. 26. 11:16
 12/40 anonim válasza:
Ilyen helyzetben a strici az nem más, mint a sugar daddy, vagy akik támogatják őt, és viszik a kis seggüket ide-oda, az átlag ember meg dögöljön meg a semmilyen fizetéséből... Undorító.
2021. ápr. 26. 11:18
 13/40 anonim válasza:
Akik ezt a műfajt csinálják, azok bele sem gondolnak, hogy a mindennapi élet az rohadtul nem erről szól... Szerintem az ilyen emberek egyszerűen gyávák, menekülnek a problémák elől, és nyilván sokkal egyszerűbb találni egy pénzes zsákot, aki mindent orvosol...
2021. ápr. 26. 11:27
 14/40 anonim válasza:
#10 az, hogy nem mondja el valaki, hogy pénzért dugott az nem olyan, mintha nem mesél el minden normál kapcsolatot. Mert ez olyan, amit ha a másik tudna könnyen lehet, hogy nem akarná a kapcsolatot. Szóval átverés.
2021. ápr. 26. 14:00
 15/40 anonim válasza:
Meg rendszeresen kapcsolatnak hívod ezt, de ez nem az. Szexet vásárolnak és adnak el. Ezt hívják prostitúciónak.
2021. ápr. 26. 14:03
 16/40 anonim válasza:
Nem feltétlen a szexről szól... Sose szexeltem onnan senkivel
2021. ápr. 26. 15:07
 17/40 anonim válasza:

Ez inkabb hostess munka, nem hiszem hogy pl az andy vajnanak volt még libidoja ez siman van hogy csak statuszszimbolum


Amugy azert itelik el aki a testebol el mert 'hogy budos neki a munka' meg hencegnek is a luxus cuccaikkal

Meg ez hogy a tarsadalomra haszontalan


Ezekkel en nem ertek egyet. Egy csomo munka totalisan haszontalan pl legtobb politikus vagy pl a kasszasok helyett is lehetnenek csak onkiszolgalo kasszak stb. Vagy a szepsegipar eleve tok haszontalan marha fontos hogy mindenkinek be legyen festve a haja ha őszül, vagy legyen 1000.ruhaja ugyanezen folosleges targyak gyari munkasai, vagy a reklamipar is ugye mind tok haszontalan munkat vegez stb

2021. ápr. 26. 15:35
 18/40 anonim válasza:
Tök nem az a gond vele, hogy könnyű pénz. A lottó győzteset sem ítélik el. Itt a pénzért férfi nő dolog a gond.
2021. ápr. 26. 16:17
 19/40 anonim válasza:

Miért fordítva nem? Hogy a nőt pénzért?


Ez tipikusan az, hogy ha mindenkit megkúr a csávó akkor az menő meg milyen vagány de ha a nő fekszik le sok mindenkivel akkor már r!banc. Miért is?

2021. ápr. 26. 16:19
 20/40 anonim válasza:

Én is voltam (vagyok?) sugar baby, így rendkívül szórakoztató volt olvasni a válaszokat itt. Szeretnék eloszlatni néhány tévhitet - csak magunkat tudjuk árulni, ez alja munka, a társadalom mocskos vagyunk, sosem lesz belőlünk senki - nos, én az egyetemi (ba képzés, magán egyetemen) tandíj finanszírozása miatt kezdtem bele pár éve. Azóta a mesterképzésem szakdolgozatán dolgozom. A párom (akit egy ilyen oldalon ismertem meg, akkor daddyként) látta bennem a lehetőséget, így pénzt fektetett a tanulmányaim finanszírozásába, illetve a vállalkozásom beindításának is jelentős részt vesz. Nekem így, hogy volt egy ilyen lehetőségem, csak a tanulással kellett foglalkoznom. Mindenki tehetős akar lenni, én pedig a kapcsolatom miatt első kézből tanulhatok az üzletről (hiszen neki már egyszer sikerült.)


- Az anyukák szenvednek a Covid miatt, mi meg hajtjuk be a pénzt onlyfansen - igazából férfiak és anyukák is regisztrálhatnak, kb. mindenre van ott igény.


- Prostitúció az egész - a prostituált pénzért szexel, én kapcsolatban élek, ahol az anyagi támogatás sosem volt kérdés. Már 4 éve vagyok együtt a párommal, nyilván van a kapcsolatban szexualitás (mint minden más, átlagos kapcsolatban is), de semmi sem zajlik máshogy benne, azon kívül persze, hogy a párom megteheti, hogy ilyen módon segítsen.

2021. máj. 4. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!