Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Nálatok hátrány ha...

Lányok! Nálatok hátrány ha egy fiú látássérült vagy akár teljesen vak? Mit reagálnátok ha megismernétek egy fiút online, és csak később derülne ki hogy nem lát? Dobnátok csak emiatt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 10:52
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

14

Igen, lehet hogy igazad van, bár szerintem egy látó társsal jobban ki tudnánk egészíteni egymást.

2021. dec. 6. 15:19
 22/45 A kérdező kommentje:

11

Nem rinyálok, csupán elmondom a véleményemet, ahogy te is. Kétlem, hogy bárkinek is fel kellene adnia bármit egy fogyatékkal élő személyért, s ha mégis így van, egy nő ha szeret, megteszi, mint ahogy én is megtenném érte. Igen, lehet ez neked fura mert te soha senkiért nem adtál fel semmit, de vannak ilyen emberek, akik a szerelmükért bármit megtesznek. De hidd el, nekem nem egy anyuci kell aki támogat, attól mert nem látok és nem tudom úgy támogatni őt fizikailag, ahogy egy látó, nagyon sokat nyújthatok neki lelkileg, és ez szerintem többet ér.

2021. dec. 6. 15:21
 23/45 A kérdező kommentje:

19

Tapasztalatból beszélsz? Mert szerintem életedben nem találkoztál még vak emberrel, sőt semmilyen fogyatékkal élővel.

18, köszi a támogatást! :)

2021. dec. 6. 15:23
 24/45 anonim válasza:
Persze, hogy nem a mellét meg a seggét nézed, mert vak vagy tesó xd Ne legyél már ilyen álszent. Ha olyan nagy macsó vagy és olyan sokat tudsz adni a nőknek vakon is akkor miért nincs még meg az igazid? Azért nem a külsőt nézed mert valahol mélyen tisztában vagy vele, hogy nincs nagyon jogodban válogatni. Ezért valszeg egy utter dogshit személyiségű igénytelen nővel is betelnéd, bemagyaráznád magadnak hogy mennyire szereted. Holott a színfalak mögött csak örülnél, hogy végre van valakid. A szerelem nem minden. "A vizuális élmények kimaradnak" - az élmények és emlékek jó nagy része vizuális. Neked ez nem számít, de valakinek aki lát, ez alap. Nagyon önző felfogásod van. Túl sok motivációs önelfogadós szrt szívtál magadba.
2021. dec. 6. 15:24
 25/45 A kérdező kommentje:

16

De, aki szeret, annak kötelessége elfogadni, ha nem is minden tulajdonságommal együtt, de a látássérültséget igen. És ez mindenkire vonatkozik, a látó emberekre is. Vagy elfogadja két ember egymást, vagy pedig nem egymást szeretik hanem azt akit elképzeltek maguknak.

2021. dec. 6. 15:25
 26/45 anonim válasza:
Lelki támogatásból nem él jó életet az ember. Képtelen vagy felfogni, hogy a nő nem egy krva robot és idővel nem tud egyedül mindent megcsinálni?
2021. dec. 6. 15:26
 27/45 A kérdező kommentje:

24

Te vagy az önző kettőnk közül, ha azthiszed, a vizualitás minden. Első a szerelem, és aki szeret az szeretni fog. Én pedig nem azért fogok beleszeretni egy nőbe, mert külsőre szép, a látóknak se ezért kellene, mert a külső nem minden, az csak egy látszat. Lehet valaki gyönyörű, ha közben belül romlott, értsd jól. De mindegy, te ezt úgysem értheted. Neked nyilván többszáz csajod volt már, meg egyéjszakás kalandok, azok beszélnek így.

2021. dec. 6. 15:27
 28/45 anonim válasza:
Uram isten de képtelen vagy felfogni amit írnak neked az emberek. Nyomod a maszlagot amit valami depresszió elnyomó oldalon olvastál. Sok szerencsét don juan
2021. dec. 6. 15:28
 29/45 A kérdező kommentje:

26

Nem olvastad a korábbi kommentemet? Ha szeret, elfogad. Amit nem tud egyedül megcsinálni, az már csak apró hétköznapi gond. Van taxi, van tömegközlekedés, vannak már sofőr nélküli autók, vagy akár egy segítőkész szomszéd, barátnő, stb. Ne haragudj, de egy fogyatékkal élő ember sem egy alkalmatlan hülye, mi is tudunk mindent, csak nem úgy ahogy a látók. Sajnos a társadalom 80-90%-a képtelen felfogni, hogyan is él egy vak vagy más fogyatékossággal élő ember, fogalmuk nincs arról, hogyan használ pl számítógépet aki nem lát, vagy nem mozog a keze, stb. De az észt azt tudják osztani.

2021. dec. 6. 15:30
 30/45 anonim válasza:
Attól még hogy valaki szeret, még nem várhatod el tőle, hogy egy nyomorék mellett töltse korlátozva az életét. Felfogod végre? Ha azt gondolod, hogy csak azért mert szeretet téged valaki, elvárhatod, hogy el is fogadjon mindent körülötted, és éljen melletted a pöcegödörben, akkor nagyon önző vagy. A kapcsolatok kompromisszumokról szólnak, nem arról, hogy valaki feladja a szabadságát miattad.
2021. dec. 6. 15:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!