Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Nálatok hátrány ha...

Lányok! Nálatok hátrány ha egy fiú látássérült vagy akár teljesen vak? Mit reagálnátok ha megismernétek egy fiút online, és csak később derülne ki hogy nem lát? Dobnátok csak emiatt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 10:52
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Ennyit a felfogóképességről.Ja, és a legszebb az egészben, hogy lányokhoz szólt a kérdés! Lol.
2021. dec. 6. 15:31
 32/45 A kérdező kommentje:

30

Te meg agyhalott vagy ha azthiszed, egy látássérült ember be van zárkózva és nem lehet vele elmenni sehová, nem lehetnek közös programjai egy látóval. Találkoztál már vak emberrel? De most őszintén, mert szerintem nem.

2021. dec. 6. 15:32
 33/45 anonim válasza:

"vannak már sofőr nélküli autók, vagy akár egy segítőkész szomszéd, barátnő"

Nem veszed észre mennyire önző vagy? Ennyire rá akarod magad erőltetni másokra. Nincsenek sofőr nélküli autók, és a kedves szomszéd se fog neked szolgálkodni.

2021. dec. 6. 15:32
 34/45 anonim válasza:
Nem csak vak az emberünk, de elmerokkant is 🤣
2021. dec. 6. 15:33
 35/45 A kérdező kommentje:

33

Én nem akarom magam ráerőltetni senkire, nem azt mondtam, hogy ismerkedjen már velem valaki. Csak azt próbálom megértetni, hogy egy fogyatékkal élő emberre ne úgy tekintsetek, mint aki mellett képtelenség élni, akivel nem lehet közös programot csinálni. Más kérdés, ha te szégyelnél egy ilyen emberrel elmenni bárhová, de az a te bajod. És mondom mégegyszer, lányokhoz szólt a kérdés de eddig egy sem írt kommentben legalábbis.

2021. dec. 6. 15:35
 36/45 anonim válasza:
De miért nem fogyatékkal élő lányt keresel magad mellé ha ennyire nem gond?
2021. dec. 6. 15:41
 37/45 A kérdező kommentje:
Mert nem gondolnám, hogy csak fogyatékkal élő lánynak vagyok jó. Ugyanis igaz, hogy nem a külsőt nézem, de még nálunk, vakoknál is van olyan, hogy tetszik valaki vagy nem tetszik. És ha éppen egy látó lány tetszene meg, akkor nem fogok csak azért lemondani róla, mert szerintetek úgysem kellek majd neki. Hanem meg fogom próbálni, és ha majd ő képes lesz engem pusztán a fogyatékosságom miatt ejteni, amit nagyon kétlek, ezer más oka lehet ha dob legalábbis én senkit nem ejtenék olyan dolog miatt amiről nem tehet, akkor lemondok róla. Mert nem tudhatjuk, hogy valóban megoldhatatlan az élet egy fogyatékkal élő társ mellett, ha ki sem próbáltuk. Persze, más az élet egy ilyen társsal, de nem lehetetlen. És igenis, a fogyatékkal élők sincsenek bezárkózva egy burokba, velük is el lehet menni nyaralni, sétálni, kirándulni, uram bocsá, még bulizni is, igen. Persze, segíteni kell nekik, de vannak emberek, akiknek ez nem szégyen, mégcsak nem is teher hanem öröm, mert szeretetből, szerelemből teszik. Igen, van ilyen. Bocs 36-os, nemcsak neked szólt.
2021. dec. 6. 15:48
 38/45 A kérdező kommentje:
Száz szónak is egy a vége, ha egy lány megismer egy látássérült embert, és itt nem csak magamról beszélek, és egymásba szeretnek, akkor már nem azt fogja nézni hogy milyen nehéz lesz ez vagy az, hanem a szerelméért örömmel vállalja a nehézséget. Mint ahogy a látássérült is vállalja látó személyért, vagy ha két fogyatékkal élő szeret egymásba, pl egy vak és egy mozgássérült. Csak sajnálni tudom azokat, akik ezt nem élik át és nem látják tisztán. Persze hogy is láthatnák, hisz sokan még azt sem tudják, hogyan használ egy vak ember számmítógépet. Lehet hogy sem a vak, sem a mozgássérült nem fog tudni a gyermeke után szaladni, de ezek csak nektek problémák akiknek fogalmatok sincs a fogyatékkal élők mindennapjairól, mert még csak hallásból sem ismertek ilyet. És itt most nem magamért mondom ezeket, nem azért kommentelek. Rám azt mondtok amit akartok, de biztos vagyok benne, hogy minden fogyatékkal élő társamat rosszul érintenék ezek a sztereotípiák, beszólások.
2021. dec. 6. 16:08
 39/45 anonim válasza:

Kérdező engedd el ezt a kérdést, betalált pár kissebségi komplexusos balfax akik rajtad élik ki azt, hogy jobbnak érezhetik magukat azáltal hogy téged leminősítenek. Ebben a kategóriábna igzaából senki semmilyen kérdésre nem kap kompetens választ, csak trollkodást vagy szúrkálódást.

Nekem ugyan nincsenek vak ismerőseim, de olvastam a témában és bőven nem olyna esetlenek mint sokan gondolják.

2021. dec. 6. 17:21
 40/45 A kérdező kommentje:

39

Köszönöm a támogatást, végre valaki! Igazad van, jobb ha hagyom ezt a dolgot. Törlöm is a saját kérdések közül, hogy ne lássam a további troll válaszokat. Köszönöm mégegyszer, visszaadtad az önbizalmam. A többi kommentelőnek pedig, csak azt tudom mondani, hogy sajnálom őket a tudatlanságukért.

2021. dec. 6. 17:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!