Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnőt keresek! Lennél a...

Barátnőt keresek! Lennél a társam?

Figyelt kérdés

Rólam: Győr-Moson-Sopron megyei 36 éves férfi vagyok, gyerekmentes, nincs eltitkolt barátnőm se semmi egyéb. Heteró vagyok... még egyszer! Langyik kíméljenek!

173 cm 72 kg, normális értékrend, normális munkahely amit gyűlölök, viszont nem fizet rosszul.

Elvárás: nálam fiatalabb, túlsúlymentes, normális fej. Nem kell modellnek lenni, de ne is most jöjjél fel a bányából. Extra ha nincs gyerek, ha nem akarsz nem gond. Ha akarsz az se.

Ne akarj belőlem megélni, legyen munkád vagy valami bevétel.

A házimunka ne legyen büdös és tudjál már egy rántott húst -nem mirelitet- hasábbal az asztalra tenni vasárnap. Ezért ne kelljen könyörögni se.

Alapvető tisztaságra való törekvés legyen benned, nem vagyok koszmók, te se legyél az. A higiénia, tisztaság legyen szintén alap, adjál magadra, de ne álljál 3 órát a tükör előtt.

Nem érdekel hány barátod volt, nem érdekel. Ha nem zártad le a legutóbbi kapcsolatod magadban akkor hagyjál békén.

A többi majd kialakul.



2023. jan. 17. 20:43
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
Egy ilyen bemutatkozó után szerintem tolongani fognak a nők! 😄
2023. jan. 17. 20:53
 2/53 anonim válasza:
Ez nagyon ijesztő
2023. jan. 17. 21:01
 3/53 anonim válasza:
Na látom ő már megette a kenyere javát gondolom már lehetett keserű tapasztalat. ....de ilyenek lennének a mai fiatal lányok??
2023. jan. 17. 21:08
 4/53 A kérdező kommentje:

#1 Az nem lenne rossz.


#2 Mi?


#3 Nem gondolnám hogy megettem a kenyerem javát és igen, természetesen volt már keserű tapasztalat 36 év alatt.

2023. jan. 17. 21:14
 5/53 anonim válasza:
Ilyen stílusban nem fogsz barátnőt találni. Annak az esélye hogy gyakorik becsajozol amúgy is elég csekély, ilyen bemutatkozó után a helyedben nem fűznék hozzá sok reményt
2023. jan. 17. 21:20
 6/53 A kérdező kommentje:

Milyen stílusban?


Vagy az a baj hogy nem kertelek?

Szerintem ezzel felesleges köröktől kímélem meg a jelentkezőt is és magamat is.

2023. jan. 17. 21:33
 7/53 anonim válasza:

Na és te mit tudsz nyújtani? Elvárások azok vannak, de hogy te mit adnál az már homály...

Amúgy meg főzessél anyáddal. :)

2023. jan. 17. 21:46
 8/53 anonim válasza:

Azzal nincs gond, hogy nem kertelsz.:D Viszont nemhogy itt, de ezzel a kertelés nélküli "én ezt és azt elvárom" típusú kis bemutatkozásoddal a társkerik világában sem mennél sokra.

Ettől függetlenül :legyen szerencséd!

2023. jan. 17. 22:00
 9/53 anonim válasza:
Úgy tünik te semmit sem adnál
2023. jan. 17. 22:18
 10/53 anonim válasza:
Házvezetőnőt keresel?
2023. jan. 17. 23:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!