Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnőt keresek! Lennél a...

Barátnőt keresek! Lennél a társam?

Figyelt kérdés

Rólam: Győr-Moson-Sopron megyei 36 éves férfi vagyok, gyerekmentes, nincs eltitkolt barátnőm se semmi egyéb. Heteró vagyok... még egyszer! Langyik kíméljenek!

173 cm 72 kg, normális értékrend, normális munkahely amit gyűlölök, viszont nem fizet rosszul.

Elvárás: nálam fiatalabb, túlsúlymentes, normális fej. Nem kell modellnek lenni, de ne is most jöjjél fel a bányából. Extra ha nincs gyerek, ha nem akarsz nem gond. Ha akarsz az se.

Ne akarj belőlem megélni, legyen munkád vagy valami bevétel.

A házimunka ne legyen büdös és tudjál már egy rántott húst -nem mirelitet- hasábbal az asztalra tenni vasárnap. Ezért ne kelljen könyörögni se.

Alapvető tisztaságra való törekvés legyen benned, nem vagyok koszmók, te se legyél az. A higiénia, tisztaság legyen szintén alap, adjál magadra, de ne álljál 3 órát a tükör előtt.

Nem érdekel hány barátod volt, nem érdekel. Ha nem zártad le a legutóbbi kapcsolatod magadban akkor hagyjál békén.

A többi majd kialakul.



2023. jan. 17. 20:43
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
Diplomás munkakörben kell az 500+
2023. jan. 20. 10:34
 52/53 anonim válasza:
48,akinek ezek a "belépők",azok nem nők,hanem k#r#ák.
2023. jan. 21. 19:55
 53/53 anonim válasza:

Mi kell a nőnek?


[link]

2023. jan. 21. 21:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!