Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnőt keresek! Lennél a...

Barátnőt keresek! Lennél a társam?

Figyelt kérdés

Rólam: Győr-Moson-Sopron megyei 36 éves férfi vagyok, gyerekmentes, nincs eltitkolt barátnőm se semmi egyéb. Heteró vagyok... még egyszer! Langyik kíméljenek!

173 cm 72 kg, normális értékrend, normális munkahely amit gyűlölök, viszont nem fizet rosszul.

Elvárás: nálam fiatalabb, túlsúlymentes, normális fej. Nem kell modellnek lenni, de ne is most jöjjél fel a bányából. Extra ha nincs gyerek, ha nem akarsz nem gond. Ha akarsz az se.

Ne akarj belőlem megélni, legyen munkád vagy valami bevétel.

A házimunka ne legyen büdös és tudjál már egy rántott húst -nem mirelitet- hasábbal az asztalra tenni vasárnap. Ezért ne kelljen könyörögni se.

Alapvető tisztaságra való törekvés legyen benned, nem vagyok koszmók, te se legyél az. A higiénia, tisztaság legyen szintén alap, adjál magadra, de ne álljál 3 órát a tükör előtt.

Nem érdekel hány barátod volt, nem érdekel. Ha nem zártad le a legutóbbi kapcsolatod magadban akkor hagyjál békén.

A többi majd kialakul.



2023. jan. 17. 20:43
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:
Persze olyan cuki vagy, mikor randizunk
2023. jan. 17. 23:20
 12/53 anonim válasza:
Legyél már egy kicsit empatikus és gondolj bele, milyen lenne, ha neked írnának ilyeneket...
2023. jan. 18. 00:13
 13/53 anonim válasza:
Ne foglalkozz a válaszadókkal,nagy részük buta kisfiú.Inkább személyesen ismerkedj!
2023. jan. 18. 00:37
 14/53 anonim válasza:
Szerintem teljesen korrekten összeraktad,csak sajnos a normális csajok mind foglaltak.Maradnak a hp-k+a kis támadó nyomigyerekek.Szerintem itf esélytelen a sok kis kamus,meg anonim fax közt.
2023. jan. 18. 00:40
 15/53 anonim válasza:
Csávóként mondom, hogy mi ebben a durva a részéről? Egy tök átlagos csajt keres. Semmi vad elvárást nem látok.
2023. jan. 18. 00:52
 16/53 anonim válasza:

Egy not keres aki foz ra, mos ra

Meg neha dugna is vele

2023. jan. 18. 07:51
 17/53 anonim válasza:

Utolsó, a nő viszont a cselédségért cserébe egy pár száz forintos apróságra se számítson.


Ismerősi körömben volt ilyen a nőjével még a fél literes ásványvizet is elszámoltatta.

Legviccesebb húzása az volt hogy drága helyre hivta randizni(az ő vendége lesz), aztán ő ivott egy kávét, a nő rendelésébe egy forintot se adott (eleve a nő nem akart menni mert tudta drága de biztosította hogy vendége lesz így ment) Hallottam hamar szakítás lett a vége

2023. jan. 18. 07:59
 18/53 A kérdező kommentje:

Nem... nem házvezetőnőt keresek...

De nem is egy primadonnát aki a főzőkanalat nem ismeri fel. A nagy női egyenjogúság korában, ahol a férfi minden férfias feladatot, munkát -legyen az házimunka is- elvégez, nos akkor azt hiszem picike elvárása lehet a nő irányában hogy a tipikusan női munkát, női házimunkát ha nem is egészében de legalább megosztava a nő is végezze. Egy szóval nem írtam hogy én nem tudok főzni vagy nem akarok és az a te melód innentől kisbabám.

Igazából ez egy példa volt, nagyjából képbe legyen a jelentkező.. ha lesz.


Az hogy én mit adnék...?

Nyílvánvaló ha a fenti elképzeléseim arról az "álomnőről" aki hajlandó megfőzni egy ebédet meg fel tud porszívózni maga után (bakker micsoda igények...) annak tudásom szerint mindent meg fogok adni ami tőlem telik.

Hülye módon én még mindig azt hiszem ilyen a párkapcsolat.....

De szóljatok ha tévedek és igazából a párkapcsolat nem ez és elrugaszkodok a valóságtól. Ha utóbbi akkor elmegyek remetének.

2023. jan. 18. 09:34
 19/53 anonim válasza:
A gond az hogy a nönek is dolgozni kell, igy egyenlően el kell osztani a házimunkát, és irod hogy normális fej, ahhoz pedig külsejére is sokat kell adnia, a 2 együtt nagyon nehezen fér össze
2023. jan. 18. 09:41
 20/53 anonim válasza:

Korrektül leírta mit keres. Az, hogy sok rinyapina egyből felkapja a vizet ha valami ki van mondva nem egy mézes-mázas hányingert keltő süteményként van tálalva.


Egy átlagos lányt keres aki magára és környezetére IS igényes. Igen ebben benne van, hogy nem igénytelen a külsejére, tud főzni, nem a koszba mocsokba fürdik. A válaszadók között ez már extrának számít. :D Haver szerintem engedd el mert csak a defektesek maradtak 30 felett. Szintén GYMS 🤘

2023. jan. 18. 09:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!