Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnőt keresek! Lennél a...

Barátnőt keresek! Lennél a társam?

Figyelt kérdés

Rólam: Győr-Moson-Sopron megyei 36 éves férfi vagyok, gyerekmentes, nincs eltitkolt barátnőm se semmi egyéb. Heteró vagyok... még egyszer! Langyik kíméljenek!

173 cm 72 kg, normális értékrend, normális munkahely amit gyűlölök, viszont nem fizet rosszul.

Elvárás: nálam fiatalabb, túlsúlymentes, normális fej. Nem kell modellnek lenni, de ne is most jöjjél fel a bányából. Extra ha nincs gyerek, ha nem akarsz nem gond. Ha akarsz az se.

Ne akarj belőlem megélni, legyen munkád vagy valami bevétel.

A házimunka ne legyen büdös és tudjál már egy rántott húst -nem mirelitet- hasábbal az asztalra tenni vasárnap. Ezért ne kelljen könyörögni se.

Alapvető tisztaságra való törekvés legyen benned, nem vagyok koszmók, te se legyél az. A higiénia, tisztaság legyen szintén alap, adjál magadra, de ne álljál 3 órát a tükör előtt.

Nem érdekel hány barátod volt, nem érdekel. Ha nem zártad le a legutóbbi kapcsolatod magadban akkor hagyjál békén.

A többi majd kialakul.



2023. jan. 17. 20:43
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

A melegeket azért kötöm ki, mert volt már tapasztalatom azzal kapcsolatban hogy ha nem írom akkor betalálnak. Még akkor is ha kifejezetten nőt keresek. Na mindegy.


#39: Igen, voltak hál' Istennek akik hozták a "szintet"! Ezért sem gondolom hogy ez valamiféle teljesíthetetlen idilli fantázia lenne. Nem ezek miatt lett vége azoknak a kapcsolatoknak.

2023. jan. 18. 16:46
 42/53 anonim válasza:

Nem azzal van a baj amit leírtál, hanem ahogy leirtad. Vagyis nem baj csak olyan követelőzöen hangzik. A másik oldalát pedig nem írtad le amit cserébe adnál érte.


35N

2023. jan. 18. 21:51
 43/53 anonim válasza:

Oof, őszintén meglepőnek, ha erre jelentkezne bárki. Ahogy előttem is írták páran: alapvetően nem a tartalommal van a baj, hanem a csomagolással. Erősen át kéne fogalmazni a mondandódat, mert így elég antipatikusnak tűnsz.

A cím és az első mondat jó.

"Langyik kíméljenek!" -> Hetero férfi vagyok, kizárólag nőkkel szeretnék ismerkedni.

A magasságod és a súlyod maradhat, de a normális értékrendet felesleges kiemelni (ez mindenkinél mást takar, úgyis a beszélgetés során fog kiderülni, hogy passzoltok-e).

"Munkahely, amit gyűlölök, viszont nem fizet rosszul" + "Ne akarj belőlem megélni, legyen munkád vagy valami bevétel." -> Önálló egzisztenciával rendelkezem, számomra fontos, hogy ez Nálad is meglegyen.

"Elvárás: Nálam fiatalabb, túlsúlymentes, normális fej. Nem kell modellnek lenni, de ne is most jöjjél fel a bányából. Extra ha nincs gyerek, ha nem akarsz nem gond. Ha akarsz az se." -> 25-35 év közötti (vagy helyettesítsd az általad preferált intervallummal), elsősorban gyermektelen nő társaságát keresem. Sajnos a túlsúly nálam kizáró ok. (És azt szedd ki az elejéről, hogy "elvárás".)

A többit kb. össze lehet úgy foglalni, hogy: Magára és környezetére igényes férfi vagyok, akinek fontos, hogy a leendő párja is hasonló értékrenddel bírjon.


A kevesebb néha több és a stílusra figyelj, mert sokat elárul az emberről. Nem támadásnak szánom, hanem építő kritikának.

2023. jan. 19. 19:59
 44/53 anonim válasza:
#43 nem, ma már nem működik ha valami nincs kimondva kerek perec mert lehet tekerni, csűrni, csavarni míg egy alkalmatlannak is pipa minden. Aki pedig nem akar meghasonulni az tartja magát. Akinek nem jön be megy tovább. Egyszer adtam fel az elveim egy részét az egész életemre kihat nothx.
2023. jan. 19. 23:11
 45/53 anonim válasza:

Szerintem teljesen korrekt mód leírta és logikát is látni kellene mögötte, mivel ezzel Ő is szelektál keményen.

Én értékelem, hogy ennyire őszintén írta le, mivel virít is az agyfasza a kivikszírozott, mű nőktől.

Alapvető lenne a főzés, csak ezt a mai világban ki kell hangsúlyozni, mivel a 6XL körmű műalkotás nem fog Neked egy sajtos makarónit sem megcsinálni, nem hogy panírozni.

Sokkal jobb egy ilyen bemhtatkozás, mint a sok mű nyálas és megjátszott, aminek a fele se igaz.

Ő legalább tudja is mit akar és kit keres.

Ennyi.


25/N

2023. jan. 20. 04:53
 46/53 anonim válasza:
25 N akkor már johetsz is ossze vele
2023. jan. 20. 05:29
 47/53 anonim válasza:

#45 vagyok

Alapjáraton is Borsod megyei vagyok, és most jöhet is a sikítás, hogy ÚRISTEN ERIGGY INNEN!

2023. jan. 20. 05:35
 48/53 anonim válasza:
#47 Jófej vagy 🤣🤣 De amúgy igaz a nők is kimondják hogy jo munka,kocsi, lakàs a belépő. Ha otthon laksz off, ha busszal jàrsz off, ha csóró vagy Off.. Ez a belépő nem köntörfalaznak :D Akkor a kérdező is jól teszi hogy leírja mire vàgyik. Amúgy meg igen a langyi helyett homoszexuálist is ìrhattál volna az diplomatikusabb.
2023. jan. 20. 05:52
 49/53 anonim válasza:

#48

Köszönöm szépen, nagyon nem ezt szokták mondani 🤣

A nők még rosszabbak is jó páran, mivel láttam olyat, akinek kitétel volt, hogy havi 500.000 fölött keressen a férfi.

Nem is tudom melyiken, talán Badoon láttam ilyeneket.

Oké, legyen egy férfinak egzisztenciája, de a mai világban főleg és alapjáraton is nem költözik feleslegesen el egy fiatalabb hapsi otthonról, ha jól meg van a szüleivel és úgy tud házra is spórolni, nem albérletbe kényszerülni.

De azt még mindig csípem, hogy sétálni már nagyon luxus dolog lett a hölgyek számára, hogy a kocsi alapvető elvárás.

De inkább legyen kimondva, mint sunnyogva, Én azt vallom.

2023. jan. 20. 06:15
 50/53 anonim válasza:
Megvan az 500 havonta de gyárba dolgozok 3 muszakba, persze akkor meg a gyári munka van lenézve
2023. jan. 20. 10:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!