Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnőt keresek! Lennél a...

Barátnőt keresek! Lennél a társam?

Figyelt kérdés

Rólam: Győr-Moson-Sopron megyei 36 éves férfi vagyok, gyerekmentes, nincs eltitkolt barátnőm se semmi egyéb. Heteró vagyok... még egyszer! Langyik kíméljenek!

173 cm 72 kg, normális értékrend, normális munkahely amit gyűlölök, viszont nem fizet rosszul.

Elvárás: nálam fiatalabb, túlsúlymentes, normális fej. Nem kell modellnek lenni, de ne is most jöjjél fel a bányából. Extra ha nincs gyerek, ha nem akarsz nem gond. Ha akarsz az se.

Ne akarj belőlem megélni, legyen munkád vagy valami bevétel.

A házimunka ne legyen büdös és tudjál már egy rántott húst -nem mirelitet- hasábbal az asztalra tenni vasárnap. Ezért ne kelljen könyörögni se.

Alapvető tisztaságra való törekvés legyen benned, nem vagyok koszmók, te se legyél az. A higiénia, tisztaság legyen szintén alap, adjál magadra, de ne álljál 3 órát a tükör előtt.

Nem érdekel hány barátod volt, nem érdekel. Ha nem zártad le a legutóbbi kapcsolatod magadban akkor hagyjál békén.

A többi majd kialakul.



2023. jan. 17. 20:43
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:

Nőként írom! Mért kell támadni a kérdezőt? Szépen leírta hol lakik, hány éves, amit sok más kérdésnél, mint fontos info kihagynak? Pedig ezek fontosak, ha komoly kapcsolatban gondolkozunk.

Extra elvárások? Én nem véltem felfedezni egyet sem.

Korban hozzáillő, nála kicsit fiatalabb hölggyel ismerkedne, hisz nem 18 éves lányt, de nem is 40-es nőt keres, tehát nem kalandra vágyik.

Ne legyen modell, de ne is bányarém! Átlagos kinézetű barátnőt szeretne, mi ezzel a gond? Vagy nem érdekes, hogy néz ki az illető? Ha csak tényleg a belső értékek lényegesek, mért kép cserével kezdik sokan és mért van annyi ember egyedül!

Legyen munkája a hölgynek! Pontosan! Vagy volna kedved eltartani egy naplopót?

A házimunka ne legyen büdös és tudjon főzni! Ő is meg tudja ezeket csinálni, csupán egy házias nőt tudna maga mellett szívesen. Akkor a nők se akarják, hogy egy férfi értsen a bütyköléshez, szereléshez, és hogy tudjon füvet nyírni?

Alapvető higiénia, tisztaság! Vagy te örülnél, ha egy igénytelen partnered lenne, aki 3 naponta fürdik, és a kupis, retkes otthonában fogadna, ahol nem mersz leülni és meginni valamit?

Ha nem zárta le magában a régi kapcsolatát, hagyja békén! Igaza van, lezáratlan múúlttal nem lehet új kapcsolatba kezdeni, nem lesz jó vége!

Egyébként mindenki azt keres, akit akar, max senki se felel meg az elvárásainak.

Nem értem, egyesek mért forgatják ki állandóan a kérdésben megfogalmazottakat?

Az a baj szindrómátok van?

Ha jól nézel ki, van munkád, mért itt próbálkozol és nem a való életben?

Ha ronda vagy és csóró, akkor mért reméled, hogy itt majd találsz valakit? Stb, stb!

Sok sikert kérdező, vannak még normális emberek!

2023. jan. 18. 11:16
 32/53 anonim válasza:
Amúgy meg valóban nem "kötelező" kapcsolatban élni de azért mégis mindenki megszólja a szingliket!! Akkor ez meg hogy van? Elàrulod?
2023. jan. 18. 11:17
 33/53 anonim válasza:

#29, #30:

Nem kell kisarkítani amit írtam! Aki akarja az tudja értelmezni.

Jobban is kifejthettem volna, de nem akarok regényt írni. Nem arról írtam hogy "együtt élünk de külön". Mindenki írását ki lehet fordítani ha nagyon akarjuk. Te nem akarod érteni hogy én miről írtam, lehet hogy jobban ki kellet volna fejtenem. Én csak azt írtam hogy nem szolgálok senkit, nem leszek cseléd. Ennyi. Közösen szívesen csinálok kaját vagy bármit a társammal, de nem leszek a cselédje. A kettő nem ugyanazt jelenti. De nyugodtan ki lehet forgatni amit írtam, én nem magyarázom tovább.


#32:

Aki meg nem tudja bevenni a lesz@rom tablettát és fél hogy mi lesz ha megszólják mert szingli, annak elég sanyarú élete lesz. Nem másoknak kell megfelelni hanem saját magadnak. Rohadtul nem érdekelt sosem hogy ki mit gondol a szingliségről. Nem vagyok megfelelési kényszeres.

2023. jan. 18. 11:30
 34/53 anonim válasza:
#33 még szerencse, hogy a párod nem 12 órázik 2 óra ingázással :D kibszott volna már mint macskát szrni. 🤭
2023. jan. 18. 11:35
 35/53 A kérdező kommentje:

Az amúgy tök jó, hogy több szemszögből is jönnek vélemények.

Köszönet mindenkinek aki leírja mit gondol!


Szó sincs arról hogy "cselédet" keresek.

Társat.

A társ nem társ ha kiszolgálja a másik felet. Soha nem is vártam és várom el hogy a sz@ros gatyámat mossa, tegye elém a kaját meg a hideg sört ha nincs a mérleg másik serpenyőjében semmi.

A társ attól társ hogy a másik félnek az igényeit lehetőségeihez mérten próbálja kielégíteni! A gondokat együtt oldjuk meg, nem titkolózunk és nem duzzogunk hanem őszinték vagyunk egymáshoz. Van hogy ez a másiknak kevés, akkor az a kapcsolat nem működik.


A házias hozzáállás meg azért lett úgymond kiemelve, mivel nem keresek havi 3 milliót hogy minden otthoni dologra megfizessek valakit aki elvégzi. Ha a párom nem partner az alapvető otthoni munkák ellátásában és -nem beteg módon tisztaságmániás, de- ad a környezetére és magára az számomra alap. Éppen ezért írtam.


Az is érdekes hogy valóban felmerül a kérdés ha mindezekre nem hajlandó akkor vegülis a puncit adja a kapcsolatba és jóéjszakát? Hát... ennyi erővel akkor én csak a fütyimet. Az úgy milyen?

2023. jan. 18. 11:56
 36/53 anonim válasza:
Erről van szó. A nők 99%-a semmit nem hajlandó letenni az asztalra csak a puncijàt ,de elvàràs az van hogy mindene meglegyen a férfinak,jol nezzen ki, törődjön vele és magàval is.. kb semmi értelmét nem làtom egy ilyen kapcsolatnak. Akkor inkább a szingliség és néha alkalmi partner.
2023. jan. 18. 12:09
 37/53 anonim válasza:
Kedves kérdező! Ne aggódj, aki értelmes, jó a szövegértése, ki tudja hámozni mit akarsz mondani, hagyjuk is a témát, jöjjenek a jelentkezők!
2023. jan. 18. 12:14
 38/53 anonim válasza:
Nem hiszem hogy egy nő is írt erre
2023. jan. 18. 12:27
 39/53 anonim válasza:

Kérdező, volt már olyan nő aki "hozta ez a szintet"?

Mert ha te 36 éves vagy, akkor jobb esetben is volt rá 10 éved hogy megtaláld azt a nőt aki megfelel ezeknek az elvárásoknak amit itt felsoroltál.

Eddig miért nem sikerült ilyen nőt találni?

Azért az sem lehet mondani, hogy mindig a nőkkel van a probléma, egyik sem jó.

2023. jan. 18. 12:42
 40/53 anonim válasza:
Férfi vagyok, de szerintem sincs komolyabb probléma ezzel a bemutatkozással. A felsorolásjellege miatt kicsit katonás, meg ez a "Langyik kíméljenek!" dolog nekem nem tetszik, de amúgy korrekt. Tetszik, hogy egyenes vagy, és tudod, hogy mit akarsz (bár ennyi azért ez már eléggé alapnak tekinthető).
2023. jan. 18. 15:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!