Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnőt keresek! Lennél a...

Barátnőt keresek! Lennél a társam?

Figyelt kérdés

Rólam: Győr-Moson-Sopron megyei 36 éves férfi vagyok, gyerekmentes, nincs eltitkolt barátnőm se semmi egyéb. Heteró vagyok... még egyszer! Langyik kíméljenek!

173 cm 72 kg, normális értékrend, normális munkahely amit gyűlölök, viszont nem fizet rosszul.

Elvárás: nálam fiatalabb, túlsúlymentes, normális fej. Nem kell modellnek lenni, de ne is most jöjjél fel a bányából. Extra ha nincs gyerek, ha nem akarsz nem gond. Ha akarsz az se.

Ne akarj belőlem megélni, legyen munkád vagy valami bevétel.

A házimunka ne legyen büdös és tudjál már egy rántott húst -nem mirelitet- hasábbal az asztalra tenni vasárnap. Ezért ne kelljen könyörögni se.

Alapvető tisztaságra való törekvés legyen benned, nem vagyok koszmók, te se legyél az. A higiénia, tisztaság legyen szintén alap, adjál magadra, de ne álljál 3 órát a tükör előtt.

Nem érdekel hány barátod volt, nem érdekel. Ha nem zártad le a legutóbbi kapcsolatod magadban akkor hagyjál békén.

A többi majd kialakul.



2023. jan. 17. 20:43
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim válasza:
Na ez az elszomorító hogy a defektesek maradtak.. vagy a màr elváltak :D En elengedtem a témàt
2023. jan. 18. 09:59
 22/53 anonim válasza:
Vagyunk így egy páran :D kinek van kedve erre pazarolni az idejét? Fiatalon van értelme ütni a vasat de 30 felett nem látom értelmét. Csak valami önfeladásos kompromisszum lesz, az meg senkinek nem jó hosszútávon.
2023. jan. 18. 10:10
 23/53 anonim válasza:

Nőként mondom, hogy nincs baj azzal ha őszinte vagy, ez teljesen rendben van.

De az írásodból az apám jutott eszembe, aki házias volt addig amíg anyám gyesre nem ment. Apámnak is ilyen elképzelései voltak mint neked.

Onnantól kezdve, hogy anyám gyesre ment, már CSAK és KIZÁRÓLAG neki kellett főzni, mosni, vasalni, takarítani, gyereket ellátni. Előtte apám is csinálta ezeket, onnantól ő is ezzel a "női dolog" szöveggel jött.

48 éve házasok azóta kínlódnak egymással, anyagiak miatt nem szabadultak meg egymástól (meg azért mert a szüleik arra nevelték őket hogy tűrni kell mindent).....

Én értem hogy te mit akartál kifejezni az írásoddal, ezeknek én pl megfelelnék (idősebb vagyok tőled sokkal), de az biztos, hogy a szüleim példája miatt nem kezdeném el az "eléd rakom a rántott húst minden vasárnap" című életmódot, mert onnantól kezdve átmenne az egész az "ez a nők dolga" cselédség kategóriába.

Nem vagyok feminista, de én láttam hogy ez hogy megy (még akkor is ha most megígéred hogy nem így lesz).

Egyébként meg ha a nő egy speciális étrenden van (mint én) akkor elég neki a saját kajáját elkészíteni. Én nem várnám el a páromtól, hogy az én kajámmal foglalkozzon. Csinálja meg a sajátját és én is az enyémet. Ez így lenne fair. Különben nagyon hamar átcsúszna a nő a házvezetőnő kategóriába.

Egyébként a többi elvárásoddal nincs semmi baj szerintem (rendszeretet, takarítás alapdolog).

2023. jan. 18. 10:24
 24/53 anonim válasza:
Szuper, hogy tudsz főzni, kérdező! A kérdés az, hogy főznél is, vagy csak az első pár hónapban, amíg tart a szerelem? Remélem, hogy utána sem feledkezel meg róla és nem csak elvárod majd, hogy megsüsse és behozza vasárnaponként a rántott husit hasábbal, mellé meg a hideg sört, miközben te a meccset bámulod.
2023. jan. 18. 10:27
 25/53 anonim válasza:
23 , Legyen a ferfinek sajàt egzisztenciàja, kocsi,lakás, főzzön mosson takarìtson maga utàn,ameddig ti adtok neki sexet és azon kívül meg csak sajàt magatokkal(speciàlis étrendem van) és a jó létetekkel foglalkoztok..hmm jó deal érdemes belemenni egy ilyen kapcsolatba. Sexet köszi tudok venni is , a többi dràmàra meg nincs szükségem
2023. jan. 18. 10:33
 26/53 anonim válasza:
#25 meg mindenki csak a saját tányérját mosogassa el. Egy közös lesz az a barlang. 😀nothx
2023. jan. 18. 10:37
 27/53 anonim válasza:

25:

Miért mire gondolsz mit kellene tenni?

Házi cselédet keresel vagy TÁRSAT?

A társ azt jelenti, hogy két egyedülálló ember akik képesek önállóan is megélni (el tudják látni magukat minden téren) innentől együtt lesznek párkapcsolatban.

Önállóak maradnak csak együtt vannak (pozitív dolgokat élnek át együtt), de nem azt jelenti, hogy az egyik átmegy "életképtelenbe" a másik meg átmegy "cselédbe"! Nem kötelessége egyiknek sem kiszolgálni a másikat. És teljesen mindegy hogy ki a nő és ki a férfi.

Én azt nem mondtam hogy nem takarítok vagy nem mosok. Ezt egyedülállóként is megcsinálom magamra, egy párkapcsolatban is megtenném, de nem arról szól a történet, hogy kizárólag nekem kell minden női munkának nevezett dolgot csinálni úgy, hogy a másik felet kiszolgálom. ÉN SEM várom el a másiktól hogy engem kiszolgáljon, kaját készítsen nekem. Az persze belefér hogy együtt főzzünk.

Más egy egyenrangú kapcsolat ahol szeretet és tisztelet van, és más az amikor az egyik fél cselédsorba van besorolva (mert a vége mindig ez lesz, hiába van esküdözés elején hogy nem így lesz).

Annak meg örülök hogy neked nincs szükséged egy társra. Szexért mehetsz a fizetős szolgáltatókhoz, ebben igazad van. Ne is "vegyél a nyakadba" egy nőt ha ez ennyire rossz ahogy leírtad. Szerencsére nem kötelező párkapcsolatban lenni, választhatod a krvákat.

2023. jan. 18. 10:51
 28/53 anonim válasza:
Utolsó ráadásul a cselédeket sosem becsülik meg, már a végén a nőt sem látják benne mert szerencsétlen egyedül vezeti 2 emberre a háztartást, a férfi meg sokszor el is megy csajozni amig a szaros gatyát mossa a cselédje, vagy egyre követelezőbb lesz és igénytelenebb a férfi
2023. jan. 18. 10:59
 29/53 anonim válasza:

#27 elárulom, hogy egy jól működő kapcsolatban egyenrangúak a felek és KÖZÖSEN EGYÜTT gondolkodnak, tesznek dolgokat. Nem arról szól, hogy effektíve singlek csak együtt laknak, hogy mással ne járjanak össze dugni.

De hát kinek mi.

2023. jan. 18. 11:06
 30/53 anonim válasza:
És ha együtt éltek "külön" akkor annak mi a véreres értelme van elàrulod kedves #27??
2023. jan. 18. 11:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!