Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Folyton belém zúgnak a nők,...

Folyton belém zúgnak a nők, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Már rövid időn belül harmadszorra fordul elő, hogy megismerkedek egy nővel és az ő részéről kötődés, érzelem alakul ki, annak ellenére hogy az elején megegyeztünk abban, hogy laza dolog lesz és barátság extrákkal stb. Én ezt tartom is, de harmadjára is az lett a vége, hogy belém zúgott a nő és így fájdalmas lett neki a “szakítás”. Hogyan tudnám fenntartani a távolságot? Legyek bunkó néha, figyelmetlen? Nem ilyen természet vagyok. Akinek van tapasztalata kérem segítsen.


29F



2023. ápr. 13. 09:56
1 2
 1/20 anonim válasza:

Nálam ugyanez van, én 30 vagyok.

Olyat kell találnod aki nem olyat keres, mint te vagy.


Nálam 5-ből 4 nő nyáladzás, szerelem...az az 1 meg azért nem, mert valójában nem egymást keressük, csak összejárunk néha.


30F

2023. ápr. 13. 10:03
 2/20 anonim válasza:
Nem kell tenned semmit. Az ő problémájuk.
2023. ápr. 13. 10:03
 3/20 anonim válasza:

Ha egy nő belemegy a lazába akkor 99% hogy többet akar, én elmondom hogy rengeteg ilyen volt az elején és sosem lesz több szóval ne számítson rá. Ha igy oké neki akkor jöhet a szex.

Ha meg szenved már nem az én dolgom, én szóltam

2023. ápr. 13. 10:05
 4/20 anonim válasza:
Ez az ő magánügyük, ne foglalkozz vele.
2023. ápr. 13. 10:55
 5/20 anonim válasza:

Mert a testbeszéded valamiért még mindig nem a lazaságról szól. Sok nő többet lát bele.



Ment prostizni, az nem lesz szerelmes. :)

2023. ápr. 13. 12:43
 6/20 anonim válasza:
Jah de a prosti fizetős és betegség forrás
2023. ápr. 13. 12:55
 7/20 anonim válasza:
6. Pedig sok férfi szerint ez a megoldás és milyen jó megoldás ez. :(
2023. ápr. 13. 13:04
 8/20 anonim válasza:
Az együttlét után olyan hormon szabadul fel, ami kötődést vált(hat) ki a nőkben. Oxitocin a neve. Én egyszer próbáltam ki a barátság extrákkal dolgot és a lány az esetet követően többet érzett irántam.
2023. ápr. 13. 13:28
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez a “nem a te dolgod” felfogás nem működik mert ilyenkor én is bűntudatot érzek utána, mintha megbántottam volna őket. Legközelebb nem akarom, hogy ez legyen… nem tudom mik lehetnének azok a viselkedésbeli/nonverbális jelek, amelyeket használni kellene. Aludjak el vagy húzzak el rögtön aktus utàn? Ne keressem utána napokig?
2023. ápr. 13. 13:47
 10/20 anonim válasza:
Ember, nem jeleket kell küldeni, hanem előtte lekkommunikálni hogy soha sem lehet több
2023. ápr. 13. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!