Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 37 éves férfiként ( idén már...

37 éves férfiként ( idén már 38 ) van lehetőségem még megismerkedni olyan nővel aki komoly kapcsolatot és családot szeretne ( és még nincs saját gyereke illetve nem volt elvált ) ? Elsősorban 28-38 közötti nők válaszait várom.

Figyelt kérdés

jan. 23. 06:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim válasza:

Én folyton olyan nőkbe botlottam eddig, akik 40 körüliek és még szeretnének gyereket, van aki többet is. Én meg pont olyat nem találok, aki nem szeretne már.

Volt olyan is, akinek már volt egy kislánya, amúgy pont a kislány nagyon aranyos volt, őt szívesen vállaltam volna, de a nő felé valahogy nem volt bizalmam, és ezért hamar lezártuk.

jan. 23. 08:07
 12/76 anonim válasza:

#11


40 koruli nő már arcba kapja a biológiai órát. Erősen kerülendő.

jan. 23. 08:14
 13/76 anonim válasza:
Tanulsz még hogy a professzorokra hallgatsz?
jan. 23. 08:18
 14/76 A kérdező kommentje:

9-es: ítéltess nyugodtan, nem gondolnám hogy tudnád hogy hétről hétre és napról napra mennyi mindent teszek meg hogy megtaláljam hitvesem.


Egyébként pedig az elvárások amiket felsoroltál nem olyan elrugaszkodottak. Lehet van akinek jó 18-50-ig, a világ bármely táján élő, bármely szakmát végző nő a 4 milliárdból. Én nem ilyen vagyok. Egy életre keresek társat nem 1 alkalomra. Remélem ez alapján érthető hogy miért "válogatok". Ez nem válogatás de ha nagyon különbözünk akkor nem működne, akkor miért raboljuk egymás drága idejét?


A legfőbb egyébként a habitus, ha a másik durva beszédű, vagy épp bulizós alkat, nagyon extrovertált, akkor nem egymást keressük, ez ennyi és nem több.


Nyilván vannak vágyaim, de ezek közül sokat elengednék.


Az hogy korban és földrajzi távolságban legyünk egymáshoz közel pedig szerintem érthető csak az internet virágkorában ez valószínűleg teljesen máshogy néz már ki és mindenki távkapcsolatban él ( svájci párral stb. ).

jan. 23. 08:38
 15/76 anonim válasza:

28alatt miért nem jöhetnek szóba? Én személy szerint szívesen ismerkedem idősebb férfiakkal.

23/N

jan. 23. 08:54
 16/76 anonim válasza:
A hiba ott kezdodik, hogy nem vagy kepes eszlelni a korulotted leco valosagot. Ezert irtal ki kerdest, majd sorra megutkozol a valaszokon. Alapveto logika nelkul te sose leszel ferfi. El kene dontened, hogy mi a fontosabb, elvarasokat tamasztani, vagy tarsat talalni? Neked ugy latod az elso resz joval magasabb prioritast elvez, ami szepen ki is zar minden alternativat. Ilyen az, amikor valaki ismerkedni is keptelen, szepen bemutattad.
jan. 23. 08:59
 17/76 anonim válasza:
35 vagyok, sosem dolgoznék irodában, se másnak. Vállalkozásom van és diplomám is, de nem vagyok se vékony, se nagymellű, és egyáltalán nem biztos, hogy akarnék akár egy gyereket is. Túl nagy anyagi tehernek érzem, és félnék, hogy egyedül rám maradna. Ja, én is válogatok. Nem vagyok se megalkuvó, se kapcsolatfüggő.
jan. 23. 09:00
 18/76 anonim válasza:
14# felőlem lehetnek bármilyen elvárásaid, csak az általad meghatározott elvárásokkal konkrétan nem kellene csodálkoznod, hogy nem fogsz ilyen nőt találni. Kár szélsőségekkel jönni, nyilván nincs olyan ember, akinek bárki megfelelne kortól, távolságtól és végzettségtől függetlenül, de ha te ilyen szélsőségesen merev gondolkodású vagy, akkor nem tudom, miért meglepő a számodra, hogy nincs senkid. Nem arról van szó, hogy max általános iskolát végzett 50 vagy 18 évesekkel kellene ismerkedni mondjuk Észtországból, de ha neked nem felel meg mondjuk egy mérnök vagy egy gyógyszerész, csak mert nem irodában dolgozik, vagy egy könyvelő 130-as IQ-val csak mert nincs diplomája, egy csinos, diplomás, introvertáltabb irodai diplomás csak azért, mert nincs nagy melle vagy Pest megyében lakik, az a te dolgod, írogathatod ki hetente ugyanazt az értetlenkedő kérdést még évtizedekig.
jan. 23. 09:07
 19/76 A kérdező kommentje:

18-as Te is tudod hogy túlzol. Nem igaz hogy ilyen irreális elvárásaim lennének. Alapvetően hasonló értékrend, célok, korosztály, földrajzi hely és végzettség. Kiemelném újból: hasonló.


Van egyébként az egyik budai plébánián egy nagyjából 50 kérdéses lista amit a házasodóknak érdemes tisztázni házasság előtt ( akarnak e gyereket, hányat ha igen, hol szeretnének élni, politikai irányultság stb. - szerintem az ellentétek vonzzák egymást csak féligazság, alapvető dolgokban jobb ha egyetértés van, legalább hellyel közzel ).


Egyébként pontokba szedve:

Földrajzi hely miért fontos? Magyarországon nem jellemző a társadalmi mobilitás, nem fogok tudni ideköltöztetni senkit, ahogy én sem fogok Budapest vármegyéből Hajdú-Bihar vármegyébe költözni.


Életkor? Ha teljesen más generáció ( érts 10-15 évnél is több ) akkor nagyon sok mindent máshogy éltünk meg már gyerekkorunkban is és ez igenis ki fog ütközni rengeteg ilyenről hallani és olvasni. Nem egészséges a túl nagy korkülönbség, hiába promótálja azt a média.


Végzettség? Ez abszolút túlzó amit írsz, inkább úgy fogalmaznék legyen értelmes. Bár nagyon durván fogalmaztál de való igaz hogy nem vagyok egy agysebész szinten, de meg van a magamhoz való eszem és értelmiségi, művelt emberek sarja vagyok ezért ragadt rám legalább az igényből a jóra, a szépre, a műveltségre, a tudásra. A diploma nem elvárás, de tapasztalat hogy aki "letudta" 8 általánossal vagy érettségivel az sokszor nem is vágyott többre. De pl. egy hasznos OKJ ( tudom már 2023 óta nincs ) lehet jobban hasznosítható a munkaerőpiacon mint egy büfészakos BSc ( ami pl. nekem van ). Tehát nem kell hogy "diplomás" legyen, de valamihez értsen, szerintem ez az elvárás sem elrugaszkodott.


Alak? Kell a fizikális vonzalom és a nagyon sovány, nagyon túlsúlyos nők nem vonzanak sajnálom. Itt is egy egészséges, átlagos külső ami tetszik, abszolút nem jönnek be a magamutogató insta-celebek, hiába is sugalmazod ezt.

jan. 23. 09:16
 20/76 anonim válasza:
"Egyébként pedig az elvárások amiket felsoroltál nem olyan elrugaszkodottak." - ok, szerinted hány olyan nő létezik, aki 28-38 közötti, hetero, budapesti, szingli, gyermektelen, de gyereket akar, sosem volt házas, diplomás, irodában dolgozik pont veled egy munkaidő beosztásban, nem extrovertált, utál bulizni, vékony, de ugyanakkor nagymellű, csinos, és eddig csak rád várt szűzies életet élve? Tippre kb 0.
jan. 23. 09:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!