Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 37 éves férfiként ( idén már...

37 éves férfiként ( idén már 38 ) van lehetőségem még megismerkedni olyan nővel aki komoly kapcsolatot és családot szeretne ( és még nincs saját gyereke illetve nem volt elvált ) ? Elsősorban 28-38 közötti nők válaszait várom.

Figyelt kérdés

jan. 23. 06:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim válasza:
30# az, hogy valakinek vannak barátai, az rohadtul nem szerencse kérdése, hanem a személyiségedé, és a hozzáállásodé. Ha nincs senki, aki szívesen beszélget veled, keresi a társaságod, programokra menne veled, akkor benned van a hiba. A kretén üzeneteidtől meg kímélj meg, értem nem kell imádkoznod. Dobd ki a bibliád, olvass értelmes könyveket helyette, menj inkább terápiára, kicsit a levegőre, kezdj el túrázgatni, ezek jót fognak tenni mentálisan, majd meglátod.
jan. 23. 10:59
 32/76 A kérdező kommentje:

31-es: olyan nagyképű vagy hogy majd az élet hatalmas pofonokkal fog ellátni téged. Nagyon magas lóról beszélsz, magadat fentebb valónak hiszed minden földi halandónál.

Több szerénységet mert neked is lehet olyan a helyzeted egyszer hogy elveszíted a végtagjaidat, ne adj' isten a családtagjaidat, és mindent a a "személyiségedből" és a "hozzáállásodból" szerzetett.


Imádkozom az üdvösségedért!

jan. 23. 11:09
 33/76 VincentLaw válasza:
Nekem csak egy kérdésem van. #15-ös, hány privátot kaptál már?
jan. 23. 11:09
 34/76 anonim válasza:
Mit csináltál az előző kérdésed óta, hogy újra fel kellett ezt tenned? Szerintem a szokásos lóphaszt.
jan. 23. 11:21
 35/76 anonim válasza:
32# ha elveszíteném a végtagjaim, is lennének barátaim, lévén nem a végtagjaim miatt kedvelnek. Imádkozz talán a saját üdvösségedért, ha már folyton a bibliáddal jössz, abban mintha rohadtul nem az lenne írva, hogy rosszat kívánj másoknak. Én szimplán azt kívánom, hogy szállj magadba, és akkor meg fogod érteni, hogy miért kerülnek a nők, a személyiségeden lehet dolgozni. Ha sem fejlődni, sem változtatni nem vagy hajlandó, pluszban ilyen taszító módon kommunikálsz, úgy az életben nem lesz párkapcsolatod. Az eddigi megnyilvánulásaid alapján egy ritka kellemetlen embernek tűnsz, akivel még egy munkahelyi ebédre sem szívesen ülnek le. Több lazaságot, nyitottságot, és pozitivitást. Peace.
jan. 23. 11:23
 36/76 A kérdező kommentje:

35-ös mert Te aztán nagyon kellemes ember lehetsz. Veled öröm lehet "barátkozni", pláne kapcsolatban lenni.

Ítélkezni azt tudsz mások felett, ezt aláírom, ebben professzor vagy!

jan. 23. 11:26
 37/76 anonim válasza:
Alapból nehéz lesz ilyet találni, még nehezebb olyat, aki valláskárosult párt kerest.
jan. 23. 11:29
 38/76 anonim válasza:
Igaza van a 11:29-esnek, ráadásul a vallási közösségekben azért nem nehéz egymásra találni, de irtó gáznak kell ahhoz lenni, hogy még a hasonszőrű valláskárosultak is kivessék maguk közül párkeresés terén :S
jan. 23. 11:33
 39/76 anonim válasza:
Kuka lett ez az oldal. Primitív szemétkedést megy csak, főleg frusztrált unatkozóktól.
jan. 23. 11:39
 40/76 anonim válasza:

"A sírást én is nehezen viselem de szerintem a saját gyerekét az embernek egy picit máshogy hallja. Persze lehet tévedek és embere válogatja.



Mindenesetre az agglegény lét sem való mindenkinek, nagyon sok ember lesz öngyilkos vagy züllik el ha nincs saját családja. Nem mondom hogy a család mindenre gyógyír de egyfajta irányt és keretet ad az életnek."


Ja, a saját gyerek abban más, hogy nincs előle menekvés.


Szerintem nem jó indokok miatt akarsz családot. Keretet ad, véd az elzülléstől? A tapasztalatlanságod miatt beszélhetsz így.

jan. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!