Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 37 éves férfiként ( idén már...

37 éves férfiként ( idén már 38 ) van lehetőségem még megismerkedni olyan nővel aki komoly kapcsolatot és családot szeretne ( és még nincs saját gyereke illetve nem volt elvált ) ? Elsősorban 28-38 közötti nők válaszait várom.

Figyelt kérdés

jan. 23. 06:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim válasza:

Ha te kifogsz szűz nőt akkor minden lesz vele a szex csak jó nem. Mert 28+ éves nő ha a vallás miatt nem bújt még ágyba senkivel az tényleg vallás károsult, talán életében nem is msztizott, mert hát az "bűn". Nem fogja neked engedni, hogy kinyaljad, nem fog leszopni, vagy csak paplon alatt a sötétben misszionárius pózban hajlandó szexelni úgy, hogy fekszik mint egy darab fa. Mi örömed lenne neked abban, hogy egyedül akkor fekszik alád, hogy gyermek legyen és aztán a büdös életben nem érhetsz hozzá? Gondolkodj már.


Nyugodtan álmodozz, hogy majd 28+ éves gyermektelen, szűzies nőt ki fogsz fogni egyszer ha neked megfelel addig egyedül. De olyan korban a legtöbb nőnek ha nincs is gyermeke, nem elvált akkor se biztos, hogy inkább otthon ülne a 4 fal között veled és még vékony, nagymellű is lenne. Olyan elvárásaid vannak hogyha még létezik is olyan nő nem biztos, hogy téged akarna 37 évesen.

jan. 23. 11:44
 42/76 anonim válasza:

Jaj, bocsi még ezt hozzáteszem, hogy ez nemcsak rád érvényes sajnos. Egy csomó ember nemeket nem nézve hasonlóan gondolkodik mint te. Értsd álmokat kerget, illúziókkal van tele, az elvárásai az egekben vannak és főleg a legkönnyebb utat választaná. Mármint arra értendő, hogy nagyon, de nagyon passzoljanak. De nem veszik észre, hogy nem létezik olyasmi, hogy nagyon passzoljanak az emberek hosszú távon hiszen az ember változik és amire ma azt gondolod, hogy úgy van, akármi lesz akkor is úgy lesz lehet 10 év múlva másképp fogod gondolni. Ami meg a legrosszabb az volt, hogy hiába jön az útjába az "ideális" társjelölt nem biztos, hogy az érzelmek jelen lesznek.


Azt írtad kölcsönös érzéseken akarsz kapcsolatban lenni, de alapjáraton más életéhez viszonyítod a sajátodat és ezt egyáltalán nem kéne, mert negatívan állsz az hozzá.


Ha te most belészeretsz egy nőbe aki már elvált, vagy "ne adj Isten" gyermeke van, akár nem olyan vékony és ő is beléd te nem adsz neki esélyt, mert nem felel meg az "ideálnak"?

Akkor egy idióta vagy.


Lehet itt racionálisan hozzá állni az ismerkedéshez bárkinek tényleg, de az érzések közbeszólnak.

Aki ezt nem veszi figyelembe az magával cseszik ki.

jan. 23. 12:03
 43/76 anonim válasza:

42, ez nem mindig racionális. Előbb érzelmi, és le lesz fordítva racionálisba.


Pl. ha én megtudom egy pasiról, hogy apuka, onnantól nem vonz. Egyszerűen olyan dolgot ad a személyiségéhez, amitől nem látom férfinak. Ez nem racionális, teljesen érzelmi, megmagyarázni sem tudom, csak ezt érzem.

jan. 23. 12:13
 44/76 A kérdező kommentje:

42-es: érdekes módon mindig azok az emberek vonzottak akikről utána kiderült egy csomó pozitív tulajdonság, ami számomra vonzó egy nőben, egy társban. Tehát ez nem így működik hogy megtudom és utána kiszeretek belőle.


Alapból azokhoz kezdtem vonzódni akik olyanok voltak akiket kerestem.

jan. 23. 12:20
 45/76 anonim válasza:

Oké, akkor ti így érzitek, de attól még más másképp érezhet. Nekem mindegy, csak egy vélemény volt. Ha én nekem tetszik valaki és többször taliznunk is kell, sőt beszélgetni muszáj, mert pl. kollégák vagyunk, vagy a baráti kör azonos akkor nem fognak elmúlni az érzéseim azért, mert nem felel meg az elvárásaimnak hirtelen. Elmúlik persze, de biztos nem fogom azért elutasítani, mert nem 28+ éves hanem 25 éves, vagy nem szeret csak TV-zni hanem bicajozni.

Mert nem az a lényeg, kompromisszumot lehet hozni mindig. Na de mindenkinek sok sikert társkeresés mentén.

jan. 23. 12:25
 46/76 anonim válasza:
Az elmúlt 5 napban mi változott, hogy újra feltetted ugyanezt a kérdést? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
jan. 23. 12:27
 47/76 anonim válasza:

Hányszor fogod kiírni ezt a kérdést ?


Ami biztos;


1, öreg vagy a családalapításhoz

2, ha egyszer találsz is nőt, az nem vonzó - vékony - fiatal lesz. Hanem veled egykorú , dagadt és ronda. És már lesz egy gyereke amire neked pénzt kell költeni.


Szívesen

jan. 23. 12:28
 48/76 anonim válasza:

"Ha én nekem tetszik valaki és többször taliznunk is kell, sőt beszélgetni muszáj, mert pl. kollégák vagyunk, vagy a baráti kör azonos akkor nem fognak elmúlni az érzéseim azért, mert nem felel meg az elvárásaimnak hirtelen"


Semmi baj azzal, hogy mindenki más. A baj mindig azzal van, hogy mindenki azt feltételezi, mások olyanok, mint ő, és amilyen ő, az a norma.


Pont az a baj, hogy arra gondolsz, az elvárásokat az emberek csak úgy kitalálják, de nem. A tapasztalatokra és az önismeretre épül.

jan. 23. 12:44
 49/76 anonim válasza:

Hát ha nem vagy nagyon válogatós még talalhatsz.


Ez alatt nem azt értem hogy feltétlenül be kell erned a fogatlan, dagadt marcsával a kisboltbol.


Hanem hogy ne elsöprő szerelmet és tökéletes embert keress. A te helyzetedben luxus visszautasitani valakit azért mert mondjuk alacsony és te a magas nőket kedveled.


Persze kereshetsz tökéletest is, még az is lehet hogy találsz, de erre kisebb az esély. A te döntésed. Attól függ hogy mi fontosabb neked. A tökéletes társat megtalalni vagy a család.

jan. 23. 12:59
 50/76 anonim válasza:
Kérdező, nem árulod el, mi történt az utolsó kérdésed óta?
jan. 23. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!