Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 37 éves férfiként ( idén már...

37 éves férfiként ( idén már 38 ) van lehetőségem még megismerkedni olyan nővel aki komoly kapcsolatot és családot szeretne ( és még nincs saját gyereke illetve nem volt elvált ) ? Elsősorban 28-38 közötti nők válaszait várom.

Figyelt kérdés

jan. 23. 06:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim válasza:

#48:


Tényleg mindenegyes embernél önismeretre és tapasztalatra épül az elvárás? Ezt ugye nem gondoltad komolyan?


Na de jó legyen igazad... Tegyük fel megtapasztaltad, hogy nem működött a kapcsolat tőled fiatalabb emberkével.


Ez most teljes mértékben érvényes az összes ellenkező neműre, hogy nem fog? NEM!


Még egyszer leírom, hogy világos legyen: Mindenki azt vár el amit csak akar, jogában áll, de ha a végén boldogtalan lesz szingliként még 50+ évesen is vagy akár házasságban az az ő döntése volt.



Amúgy amiről te írtál, hogy nincsenek érzéseid alapból apuka iránt az megintcsak nem egyenlő azzal amit én írtam.

Egyáltalán nem online ismerkedésre értettem.

Nem igaz nagyrészt hogy megszűnik a kémia azért, mert apuka a férfi, vagy a nő elvált semmiből semmi.

Amiről te beszélsz kivételes esetekben jelenség.

És nem nem akarom rásulykolni senkire, hogy mit tegyen, de szerintem tényleg magával tol ki ha még esélyt se ad a másiknak csak azért, mert a papíron/listán nem tudod kipipálni.

jan. 23. 13:05
 52/76 A kérdező kommentje:

Viccesek azok akik jönnek azzal hogy az ember ne várjon el semmit csak mert férfinak mert születni.


Szerintem nem tudom hol élnek de egy fővárosi, 37 éves embernek miért ne lehetnének átlagos elvárásai, miért kéne lehúzni a rolót?


Mondok egy példát: a társkereső rendezvényeken komoly hátránnyal érkező férfiak vannak vs. a nők. Őszintén megvallva a nőket se kell félteni de a választékuk elég siralmas maradjunk ennyiben.

Tehát azok az alap elvárásaim mint higiénia, értelem, intellektuális és fizikális vonzalom, hasonló értékrend és habitus, szerintem nem olyasmik hogy hű de megugorhatatlanok.


Megjegyzem általában az ilyen nők szoktak érdeklődést is mutatni nem pedig a 4 gyermekes elhízott édesanyák akik felé hajtani a GYK intelligens népe.

jan. 23. 14:05
 53/76 anonim válasza:

Voltál már szerelmes, volt már kapcsolatod, ami nem pár hétig/hónapig tartott? Mert ha a válasz ra nem akkor van veled probléma. Te hiába vársz el intellektuális szintet pl. ha nem jön össze, vagy hiába vársz el 28 éves nőt ha a korkülönbség kiütközik. Persze a remény hal meg utoljára úgyhogy nyugodtan reménykedj, azt nem veheti el tőled senki.

De mondjuk ha te kizárólagosan online ismerkedsz, nem jársz ki emberek közé, nincs olyan baráti társaságod akkor nagyon nehéz olyan nőt kifogni mint akit szeretnél. Sőt "működhet a kémia" online, de offline nem biztos, akár nem fogja ő/te megütni azt a szintet párkapcsolat során és vége lesz. Úgyhogy jöhet neked össze nő, de az csak egy dolog.

jan. 23. 14:15
 54/76 anonim válasza:

"Egyáltalán nem online ismerkedésre értettem."


Én sem. Soha nem ismerkedtem online.

jan. 23. 14:52
 55/76 anonim válasza:
Ne vicceljetek, ennek az embernek nimcs kapcsolata a vilaggal. Ezert nincsenek baratai, ezert nincs baratnoje. Az okadek ertekrendje, amibol azert itt is megcsillantott nem keveset, az szamara tokeletes. A kognitiv disszonanciaja pedig azt a megoldast kinalja, hogy a nok elvarasa magas, es o sem all ossze akarkivel. Nem mintha ennek valaha is felmerult volna az eshetosege.
jan. 23. 15:14
 56/76 A kérdező kommentje:

55-ös te miért gondolod magad felettébb valónak?

Milyen a te "nem-okádék" értékrended? Mert ugye másról olyan stílusban beszélsz ahogy én soha életemben senkiről nem tenném még arról sem aki ártott nekem.


"annak, aki arcul üt jobb felől, tartsd oda másik. arcodat is.” (Máté 5:39)"

jan. 23. 15:23
 57/76 anonim válasza:
Naaa, azért én olvastam az incelkedéseidet, kérdező. Vagy a mesekönyved engedi a kamuzást?
jan. 23. 15:37
 58/76 anonim válasza:
56# elég rövid a memóriád, pár hozzászólással előbb még azt kívántad nekem, hogy veszítsem el a végtagjaim, a barátaim és a családom. Valahogy az összes valláskárosult ilyen álszent képmutató, hogy saját magára vonatkozóan nagyvonalúan eltekint attól, ami az idézgetéseiben áll. 😁
jan. 23. 15:56
 59/76 A kérdező kommentje:

58-as troll: senki nem kívánt neked ilyet csak azt írtam ez is opció.


Miért kell tökéletes életeddel belerúgni a földön fekvőbe vagy aki magányos? Miért jó ez neked ?


A kifejezést amit majdnem 1.2 milliárd hívőre használtál és ha magyar vagy a te kultúrád része is. Elég szomorú ha ettől érzed magad kemény csávónak. Milyen neveltetést kaptál ?

jan. 23. 16:02
 60/76 anonim válasza:

"ha magyar vagy a te kultúrád része is"


nem minden magyar istenbvzi

jan. 23. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!