Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 37 éves férfiként ( idén már...

37 éves férfiként ( idén már 38 ) van lehetőségem még megismerkedni olyan nővel aki komoly kapcsolatot és családot szeretne ( és még nincs saját gyereke illetve nem volt elvált ) ? Elsősorban 28-38 közötti nők válaszait várom.

Figyelt kérdés

jan. 23. 06:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:

20-as most már tudom troll vagy, de elég sok budapesti szingli gyermektelen nő van a 28-38-as korosztályban. Mivel járok társkereső-rendezvényekre és nem online alapul a mintavételem simán több tízezer ilyen nő van.


A szűzies életben van egyedül igazad, ennek már nincs divatja, annak van inkább hogy habzsoljuk az életet "éljük ki magunkat amíg lehet" és nem annak hogy fiatalon együtt építsünk fel valamit.


Az introvertáltság sem igaz, a legtöbb ember elárulom neked: introvertált.


Gyermektelen 28-38 közötti nők? Rengeteg van megint csak, érdemes forrásokat elővenni hogy mennyire rossz a szaporulati mutató, 1-2 évtized múlva 2-300.000-el kevesebben leszünk annyira nem vállalnak már gyereket ebben a korban a nők.


Egy munkaidő beosztás? Erről nem írtam, de nyilván ha éjszakai műszakban van 0-24 az nem működőképes, de azért ilyenből kevés van nem kell megint a beszólogatás.


Utál bulizni? Rengeteg ember nem bulizik csak mondom, lehet nem abban a közegben amiben te mozogsz, lehet ott mindenki minden nap iszik.


Szóval tippre olyan: 20-30.000 nőről beszélünk. Alsó hangon!

jan. 23. 09:21
 22/76 anonim válasza:
19- nem sugalmaztam semmit, ezt te költötted hozzá. Ha ilyen arrogáns, flegma, mindenkinél úgyis mindent jobban tudsz stílusod van, akkor meg mit kérdezgetsz? Felőlem kiegyezhetünk abban, hogy mindenki hülye, egyedül te vagy a helikopter, további jó keresgélést.
jan. 23. 09:23
 23/76 anonim válasza:
Folyamat baromsagokat beszelsz. Eleve az emberek, ha meghalljak a plebania szot, el fognak menekulni. De mi ez a mintavetel duma? Te qrvara nem tudod mi az a kapcsolat, mi az az ismerkedes. A rogeszmeid vezetnek, sajat magad ejtetted csapdaba. Innentol filozofiai a kerdes,ha tomegevel lennenek neked megfelelo nok, nekik akkor sem kellenel. Te vagy az a kellemetlen ismeros, akit mindenki kerul, mert seggel elore akarsz bejutni valahova. Sut rolad a korlatoltsag.
jan. 23. 09:28
 24/76 anonim válasza:
21# nézd már meg mondjuk a KSH demográfiai adatait, te szerencsétlen, ez még talán büfészakos diplomával sem olyan bonyolult, hogy eleve országos szinten hány nő azaz lány született az általad megadott életkori tartománynak megfelelően. Ezeknek a túlnyomó többsége eleve nem budapesti, szingli meg végképp nem.
jan. 23. 09:31
 25/76 anonim válasza:

22: Mi ez a beszólogató, kiosztó stílus? Mit képzelsz magadról? Egy véleményt meg lehet fogalmazni normálisan is, nem ilyen beképzelt, arrogáns leosztó stílusban - még akkor sem, ha igazad lenne. Ez így színtiszta kötekedés.

De ha ez szerinted normális, akkor kívánok neked csupa ilyen válaszokat, barátokat és társat is.

jan. 23. 09:33
 26/76 A kérdező kommentje:
25-ös: köszönöm. Sajnos ez a GYK világa ez ilyen. Itt a kemény szavakkal való érvelés terjeng. Pedig mindenki lehet egyszer lent és akkor talán nem belérúgni kell hanem támogatni. Nyilván ha teljesen földtől elrugaszkodott vágyai vannak akkor megmutatni neki hogy az igazság nem teljesen az aminek ő látja de szerintem az én esetemben nem ez áll fent.
jan. 23. 09:42
 27/76 anonim válasza:
25# szerintem ez normális, ezt jól látod. Sem a páromnak, sem a barátaimnak nincs gondja a stílusommal, válaszokra meg semmi szükségem, lévén nem én vagyok az, aki hülye kérdéseket ír ki. Ha nem lennének sem barátaim, sem párkapcsolatom, ha gondokkal küszködnék ilyen téren, akkor egészen biztosan elgondolkoznék azon, hogy mit csinálok rosszul, és változtatnék, akár szakember segítségével is. Azért meg kár egy anonim oldalra kérdéseket kiírni, ha valaki ignorálja a válaszokat, és csak kötözködni meg lepontozni képes. Annak a nagymellű irodai diplomás szűz helyett marad a plébánia.
jan. 23. 09:46
 28/76 anonim válasza:

De te miért vagy ilyen ideges? Még csak délelőtt 10 van. :)

Ha szerinted hülye a kérdés, akkor lapozz. Szerinted hány hülye kérdés van ezen a fórumon? Mindegyiknél reagálsz? :) Hagyd. Ha nem értesz vele egyet, akkor minek?

jan. 23. 09:51
 29/76 anonim válasza:

Hetente ki fogsz erről egy kérdést írni? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ha ezt a rengeteg időt, amit itt rinyálással és lamentálással töltesz inkább önfejlesztésre fordítanád, több eredményed lenne. És igen, végignézve ezt a kérdésed, meg a másikat is, neked tényleg lefőtt a kávé, de nem a korod miatt, hanem amiért ilyen elfuserált vagy agyilag...

jan. 23. 09:53
 30/76 A kérdező kommentje:

27-es: örülök hogy az életed sínen van és attól biztosan jobb lesz neked hogy nekem durva stílusban írsz. De én azt hiszem neked is van még hova fejlődnöd, mert abba belerúgni akinek nálad kvázi kevesebb adatott meg, eléggé azt jelzi nem értékeled amid van.


Inkább értékeld a tökéletes életed, barátaid, párod, de ne szídd azt aki nem volt ilyen szerencsés egyelőre.


37F

jan. 23. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!