Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van értelme a Tindernek?...

Van értelme a Tindernek? Érdemes a Goldra fizetni?

Figyelt kérdés

Egyrészt van értelme az alkalmazásnak? Van akinek bejött? Fél éve vagyok fent de eddig egy match-em volt, és hárman like-oltak. (pedig teljesen altalgos vagyok, lehet nem egy modell, de nem is ronda stb)

Másrészt pedig érdemes a gold-ra fizetni? Igen, azt a 3 like-ot úgy láthatnám ha előfizetek, de azért elég drága 1 hónapra majdnem 10 ezret fizetni.

Mi a véleményetek?



febr. 4. 09:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Fél év alatt 4 likekal inkább engedd el az online ismerkedést
febr. 4. 09:46
 2/11 anonim válasza:
hát ennyi likeert felejtos
febr. 4. 10:09
 3/11 anonim válasza:

Nem vagyok a híve a tindernek. Szerintem sokkal jobban jársz, ha ismeretségi köreidben, baráti társaságban kezdesz el párt keresni magadnak.

Ettől függetlenül azért meghagyhatod a tindert, hátha összejön valami.

febr. 4. 10:10
 4/11 anonim válasza:
Nem éri meg az előfizetés, nekem is több mint fél éve lenn volt az app mikor mondom én ezt letörlöm, minek, kell a bánatnak eddig semmi siker csak itt is csalódás én érzem magam ha ghostolnak nem kell ez nekem. Ezt beszéltem egy barátommal miközben játszottunk mondom lol meccs után le is törlöm mit érdekel. A lol meccs közben jött egy tinder match hát azóta is együtt vagyunk és teljesen más ok miatt töröltem le így végül, mert találtam valakit rajta. Én azt mondom hogy semmit nem veszítesz ha az is ott van, csak ne görcsölj rá ennyire. Én ha egy nappal előbb gondolok erre hogy nem kell nekem, nem lenne most párom. Nem azt mondom ez törvényszerű ne érts félre, csak el szerettem volna mesélni az én történetem is. Hátha máshogy fogod látni, de semmiképp se fizess.
febr. 4. 11:17
 5/11 anonim válasza:
4 év alatt vagy 15x regisztráltam be, az igazit ott találtam meg, de pont elrontottam vele és nem lett egy szexnél több, csak rajtam múlt... de ha ő nem lett volna, akkor szenvedés az egész, most is 4 matchből 2 nem is válaszol
febr. 4. 14:22
 6/11 anonim válasza:
a tindernek biztos megéri
febr. 4. 17:35
 7/11 anonim válasza:
Nagy ívben kerüld el, semmi értelme, csak pénzkidobás és idő és energia pazarlás.
febr. 4. 20:41
 8/11 anonim válasza:
A tinder szar, szar választekkal akiket max dugni lehet egy átlagos fiúnak. Nem házasságra való nők vannak ott.
febr. 4. 22:22
 9/11 anonim válasza:
Általában nem is házastárs keresési célból mennek fel oda az emberek.
febr. 6. 10:06
 10/11 anonim válasza:

A fele kamuprofil, csajok ilyen 5-10 évvel ezelőtti képet raknak fel.

Volt egy randim, a képeken egy kb 50-60 kilós kis cukorbomba volt, találkozón meg jött egy flegma tonnadonna. Retus és photoshop hegyek a 90%-a. A másik része, hogy gondolj bele, csinos csajként milyen mentális állapotod lehet, ha kúróappal kell párt keresned magadnak...

febr. 10. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!