Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen meg Badoo-n miért...

Tinderen meg Badoo-n miért nincs sohasem match-em?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem elég jó képek vannak kint rólam, bemutatkozásom is van:


"Célom egy olyan lányt találni, akivel élvezzük egymás társaságát, hasonlóan gondolkodunk és jól érezhetjük magunkat. Akivel bejárhatjuk a világot, mert szeretnék sokat utazni és minél több helyre eljutni. Remélem te leszel az akivel ezt megvalósíthatom!"


Konkrétan jó, ha havonta egy matchem van a két platformon együtt. Nem tudom miért.


22/F


Srácok! Másnál is ez a helyzet? Lányok? Nálatok hogy van ez?


Köszi a válaszokat!



febr. 18. 09:03
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Sokan gondolják, hogy jó a kép, amit kiraknak, de nagyon nem azok.


Emellett netes ismerkedés hátulütőit nem ismered elég mélyen és sokat vársz tőle.


Ez a sablon szöveg pedig elég jellemtelen.

Mondj személyesebb dolgokat, amik téged tükröznek.

febr. 19. 00:59
 22/35 anonim válasza:
Kicsi a kukid
febr. 28. 12:09
 23/35 anonim válasza:

Engem naponta minimum 50 fiu megakar dugni


18 L

febr. 28. 13:28
 24/35 anonim válasza:
23-as, most, hogy ezt kiírtad, gratula, nyertél magadnak még 50-et. 🤣
febr. 28. 19:52
 25/35 anonim válasza:

Nekem amióta regisztráltam a Badoo-ra, ill a Tinderre 2-3 év alatt csak 1x sikerült befűznöm egy lányt, de az első találkozás után véget ért a dolog.. - (Persze előtte még napokig voltunk távkapcsiba.)


A lényeg, ha randizni mész, sose legyél túl csöndes, túl udvarias, se régimódi. és vegyél menő cuccokat, bár nem tudom, a farmer nadrág és a fekete póló miért nem tetszett rajtam a lánynak, de nah..

márc. 2. 06:05
 26/35 anonim válasza:
#25 azért farmer és farmer közt, ill. fekete poló és fekete poló közt is van nagyon sok különbség. A stílus a lényeg és nem csak az öltözék, hanem úgy egységében a személyiséged és a külső benyomásod
márc. 2. 10:47
 27/35 anonim válasza:

A nők is ilyen gyenge bemutatkozást szoktak írni, szóval tök mindegy. Nem kell álszenteskedni kedves válaszolók.

Már el se olvasom, teljesen érdektelen számomra mindenkinek a bemutatkozója. Család, baratok, egészség. Meg szeretek utazni. Ennyit tudnak írni. És kiraknak egy vigyori képet. Ha írsz csak lenéznek, de nem válaszolnak. Szánalmas.


Kérdező. Sajnállak, nem egyszerű de előbb utóbb biztos megtalálod a párod. Sok sikert.

márc. 23. 02:03
 28/35 anonim válasza:
Azért mert fiú vagy. Ha csaj lennél naponta lenne 50. Meg a legótvarabb pin.kra is rámegy a sok kiéhezett kan.
márc. 23. 19:00
 29/35 anonim válasza:

Ja egyszer csinaltam egy lanyprofilt nem tul szep lany kepevel es 10-esevel jottek a fiuk, mind megdugni akart

Persze nem valaszoltam egyiknek se meg le is toroltem par nap utan

márc. 23. 19:55
 30/35 anonim válasza:
Teljesen mindegy mi a bemutatkozásod, ha nem nézel ki valami nagyon jól akkor esélyed sincs sajnos
ápr. 6. 00:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!