Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen meg Badoo-n miért...

Tinderen meg Badoo-n miért nincs sohasem match-em?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem elég jó képek vannak kint rólam, bemutatkozásom is van:


"Célom egy olyan lányt találni, akivel élvezzük egymás társaságát, hasonlóan gondolkodunk és jól érezhetjük magunkat. Akivel bejárhatjuk a világot, mert szeretnék sokat utazni és minél több helyre eljutni. Remélem te leszel az akivel ezt megvalósíthatom!"


Konkrétan jó, ha havonta egy matchem van a két platformon együtt. Nem tudom miért.


22/F


Srácok! Másnál is ez a helyzet? Lányok? Nálatok hogy van ez?


Köszi a válaszokat!



febr. 18. 09:03
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:

Cringe amit írtál bemutatkozásnak.

Nem is bemutatkozást, semmit nem tudtunk meg rólad, csak azt, hogy az illetővel mi a terved, ami meg full eljiszti a fa**ba az embereket, mert rögtön rájuk akarod erőszakolni ezeket a célokat.

Töröld az egészet. Ennél még az is jobb, ha kiírod a korodat meg a nemedet.

febr. 18. 11:10
 12/35 anonim válasza:
"Akivel bejárhatjuk a világot, mert szeretnék sokat utazni és minél több helyre eljutni. " Ez egy 22 éves fiatalembertől, sráctól, hogy írjam. Mert mindenesetre a hatás alapján egy álmodozó kamaszként hatsz. Egy társat keresőnek nem ezek a legfontosabb szempontok. Az rendben van, ha leírod magadról, hogy szeretsz utazni. Mert ez fontos szempont, hogy passzoljon a két félnél. De ne ilyen álmodozó kamasz stílusában.
febr. 18. 11:22
 13/35 anonim válasza:
#8 Mondd, hogy "incel vagyok", anélkül, hogy azt mondanád "incel vagyok". XD
febr. 18. 11:28
 14/35 anonim válasza:
#13: Mert neked nincsenek társkeresős, fórumozós stb. tapasztalataid, ugye? A társkeresőkön minimális azoknak a nőknek az aránya, akik tényleg komolyan is gondolják a dolgot, nem csak hirdetnek vagy egót növelnek vagy közösségi oldalakra gyűjtenek követőket vagy unaloműzésből vannak fenn vagy nem megugorhatatlan követelményekkel állnak elő. A 8-as voltam.
febr. 18. 12:16
 15/35 anonim válasza:

Nem vagy elég jóképű, vagy túl válogatós vagy, és csak a fullos csajokat húzod jobbra, akik téged azonnal balra húznak.

Meg ez a bio elég gyatra, kicsit olyan mintha chatgpt írta volna ki. Legtöbb embernek bio-ja sincs, mivel ez nem társkereső, hanem szexpartner kereső inkább a tinder

febr. 18. 12:25
 16/35 anonim válasza:
Én arra tippelek, hogy nagyon nem nézel ki jól.
febr. 18. 12:28
 17/35 anonim válasza:
#8-as, pedig k.rvára igazad van...
febr. 18. 14:17
 18/35 anonim válasza:
privátban elküldenéd a bemutatkozó szöveget és pár képet, ami kint van rólad? Utána tudok véleményt mondani. Köszi
febr. 18. 15:03
 19/35 anonim válasza:
Nekem is elküldheted
febr. 18. 15:13
 20/35 anonim válasza:
Kuldj képet
febr. 18. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!