Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
 151/174 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban,hogy fogalmatok sincs róla,hogy mit adattatok be magatoknak többször is és nem tudjátok a másokra,hosszú távra vonatkozó célját.Szerintem semmi vicces nincs ebben az egész covid oltodában és a lezárásokban,bezárásokban.Bármit beadhattak volna nektek.Ez már tény.Manipulálva lettetek.
márc. 24. 22:04
 152/174 anonim válasza:

"fogalmatok sincs róla,hogy mit adattatok be magatoknak többször"

De, lehet tudni: azok védőoltások voltak a koronavírus (covid-19) ellen.


Ennyi erővel retteghetnél a kötelező gyermekkori védőoltásoktól is - te pontosan tudod, hogy mi van bennük?

[link]

Vagy vannak a jó és a gonosz oltások?

márc. 24. 22:23
 153/174 A kérdező kommentje:
152,XD
márc. 24. 22:25
 154/174 anonim válasza:
Amúgy az oltások összetevői megjegyzem tényleg nyílvánosak s fent vannak a neten.
márc. 24. 22:32
 155/174 A kérdező kommentje:
Ja,azért titkosak a pfizer doksik.
márc. 24. 22:47
 156/174 anonim válasza:

Nem titkosak..Fent van a neten,ahogy a gyógyszer összetevője is...Ráadásul a Pfizer hivatalos oldalán is fent van.Ezt a baromságot nem tudom honnan vetted,de minden oltás összetevője amúgy nyilvános..


[link]


Ha nem beszélsz angolul elég csak ezt beirnod hogy pfizer or moderna vaccine ingredients..Hivatalos kormányzati oldalakon és céges oldalakon is fent van angolul.Alapvető jogod van valamiben hinni vagy nem,vagy oltani vagy nem,de legalább baromságot ne írjunk már..Már az oltások előtt nyílvánosak voltak az összetevők.

márc. 24. 23:55
 157/174 A kérdező kommentje:
Nagyon naiv vagy,ha te ezt bekajáltad.
márc. 25. 00:03
 158/174 anonim válasza:

Mármint mit?Hivatalosan fent van,ahogy az oltásokon is..Vagy te akkor aspirint sem veszel be?Mert azoknak a leírása is így van fent a neten és a dobozon..Nézd amúgy igazad van,sokan azért nem vitatkoznak veled mert hihetetlen egy tanulatlan buta kis proli vagy

..Jogod van valamiben hinni vagy nem hinni..De ha valaki tényeket ír s arra nem tudsz tényekkel reflektálni...Engem csak az zavar hogy a hozzád hasonló érettségis kis senkiknek is van szavazati joga,s a havi befizetett TB-m rátok pazarolja az állam ahelyett hogy valahova a pusztába kibaszna vagy az erdőbe..Aztan éljetek a saját szabályaitok szerint.

márc. 25. 00:06
 159/174 anonim válasza:
Amúgy nem akarlak megbántani de ritka ciki hogy még nőd sincs.Lehet meg szűz is vagy:-)Kötelet tudok küldeni ha már unod az életet:-))
márc. 25. 00:08
 160/174 anonim válasza:

Magyar oldal a covid oltásokhoz: [link]


Itt elérhetők a betegtájékoztatók is, ahol fel vannak tüntetve az összetételük is:

AstraZeneca (angolul): [link]

Janssen (angolul): [link]

Moderna (angolul): [link]

Pfizer (angolul): [link]

Szputnyik: [link]

Sinopharm: [link]


"A kormányzati adatok szerint a teljes lakosság 66 százaléka volt oltott Magyarországon" - 2023. augusztus 26-ai cikkből:

[link]

Lényegében a nők minimum 2/3-át elutasítod csak ezzel a rettegéseddel. NEM kell beoltanod magad - senki se kötelezi -, csak ne kezeld leprásként azokat, akik megtették. Ha le tudnád vetkőztetni ezt a(z) - oktalan - félelmed, akkor sokkal boldogabb lennél, és még nem is zárnád ki a nők 2/3-át.

márc. 25. 00:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!