Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/174 anonim válasza:
Azoknak nem az a bajuk veled, hogy ilyen nőt keresel, hanem az, hogy hülye konteós vagy. Comprende?
márc. 23. 00:33
 22/174 A kérdező kommentje:
Más is "hisz" ilyenben.Nem értem,hogy ez miért baj.
márc. 23. 00:33
 23/174 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mi olyan hihetetlen abban,hogy semmiféle covid akármi nem ment át rajtam.Igazából én dolgoztam,amikor mindenki lázasan döglődött otthon.Mindenki oltott volt,kivéve engem.Nekem ez elég bizonyíték volt ahhoz,hogy oltatlan hölgyet keressek.
márc. 23. 00:38
 24/174 anonim válasza:
Oltottaknál is van, hogy kizárólag oltottat keresnek párnak. Az egyik társaság nem érti meg a másikat, így meg nem túl sok értelme van kapcsolatot kezdeni azzal, akivel már ezen is képesek vagytok esetlegesen összeveszni.
márc. 23. 00:39
 25/174 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,aki normálisan válaszolt és nem konteós hülyézett látatlanul is!Nem konteóim vannak,csak sok a negatív tapasztalat.Más is egészséges párt akar szerintem,hosszú távon is.
márc. 23. 00:43
 26/174 A kérdező kommentje:
Pont azért is keresek oltatlant.Ki tudja,jön egy új "covid",aztán válás lenne,mert én nem oltatnék és azt sem akarnám,hogy a párom oltott legyen.Én nem kockáztatok,nem akarok kísérleti nyúl lenni.Azt sem akarnám,hogy sérült baba szülessen.
márc. 23. 00:46
 27/174 anonim válasza:
Alljal mar le azert egos fa*zom..Kezdjuk mar ott nem mindegy oltott vagy oltatlan? Es akkor ez kinek problema xddd megall a fa**om, teged mas kapott el ugy latom az agyadat valami de rohadtul... Vagy ebbe vagy abba doglesz egyszer bele nem? Aki ilyen elmeletek alapjan gondolkozik annak felesleg barmit is csinalni de komolyan. Meg mi ez az oltott meg oltatlan egyesulet? 😂 Jezusom hogy ez meg tema embereknel es meg mindig hozzak a sokadik ilyen prikezsia mentalitast. Nem baj kerdezo, bizom benne hogy nem szaporodsz mert ezt a mentalitast ne add at
márc. 23. 03:01
 28/174 anonim válasza:

#27 abban igaza van a kerdezőnek hogy olyat keres akivel egyforma a gondolkodásmódjuk

Ezért írtam hogy van aki így,van aki úgy gondolja

Szerintem jobb ha az elején kiderülnek az ilyenek

márc. 23. 03:18
 29/174 anonim válasza:
100 dologban egyetertenek, 1ben nem.. mekkora tragedia lenne. De komolyan, legkozelebb mar latom a kerdest valakitol, csak fideszessel randizom ellenzekiek keruljenek xd
márc. 23. 03:29
 30/174 anonim válasza:
$29 nem azt mondom hogy ez így a jó csak a kérdező fejével próbáltam gondolkodni
márc. 23. 03:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!