Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/174 anonim válasza:
Nagyobb pénzbe fogadnék hogy a kérdezőnek max.érettségije van,de releváns szakmai biológiai diplomája biztos nincs..Általában az ilyen iskolázatlan buta szamaraktól hallok ilyet nőként..Alapból nem kezdenék ki rnnxire aluledukált pasival..
márc. 23. 03:56
 32/174 anonim válasza:

Igaza van a kérdezőnek Ő legalább gondol a jövőjére. egy oltott alannyal megismerkedni gáz!

Most még nincs baj de 1-2 év és beüt a cucc,akkor meg kórház betegség

Könnyebb a zöld réten hemperegni mint a kórházi ágyon hanyatt látni az alanyt.

márc. 23. 05:52
 33/174 anonim válasza:
Figyelj, ez is egy olyan téma, ami csak arra jó, hogy össze lehessen veszni rajta, és éppen az olyanok miatt, mint te, kérdező. Ha ideraksz elém bármi olyan kutatási eredményt, ami azt mondja, hogy az oltott partnerek veszélyesek rád, akkor befogom a számat. De addig légyszives... Azt csinálsz, amit akarsz, de akkor csendben. Fogadd el, gáz, hogy hisztizel rajta, ezért "olyan nagy baj ez".
márc. 23. 06:38
 34/174 anonim válasza:

Ami nem romlott el, azt ne javítsd meg


Ez igaz a covid oltásrs is :DD

márc. 23. 06:40
 35/174 anonim válasza:
Mert a legtöbb nö nem üldözésmániás, összeesküvéshívö, ostoba valakire vágyik.
márc. 23. 07:38
 36/174 anonim válasza:
4 évvel később ez hogyan releváns kedves kérdező?
márc. 23. 10:31
 37/174 anonim válasza:

Nem baj.

Én meg a Repülő Spagettiszörny Egyházához tartozó hapsival ismerkednék, de nehezen fogadnak el.

márc. 23. 10:57
 38/174 A kérdező kommentje:
Na,erről beszéltem,a 27. szép példája az itteni janigyerekeknek,akik nagyon keménynek hiszik magukat,mert névtelenül és arctalanul bele tudnak ugatni más dolgába.Igen,nekem nem mindegy,hogy oltott-e az illető.Ezt még egy csirke is felfogná.
márc. 23. 14:01
 39/174 A kérdező kommentje:
Nekem sem kellene egy oltásmániás idióta sem.
márc. 23. 14:06
 40/174 A kérdező kommentje:

"Nagyobb pénzbe fogadnék hogy a kérdezőnek max.érettségije van,de releváns szakmai biológiai diplomája biztos nincs..Általában az ilyen iskolázatlan buta szamaraktól hallok ilyet nőként..Alapból nem kezdenék ki rnnxire aluledukált pasival.."


Te nem vagy iskolázott,az már messziről látszik.Fingod sincs az oltásról,csak előadod,hogy van.Elég béna.

márc. 23. 14:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!