Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék megismerni olyan...

Szeretnék megismerni olyan férfit, aki nem csak egy napig érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Sajnos ismét belefutottam itt egy olyan pasiba, aki tök normális volt, aznap este mikor beszélgetni kezdtünk. Aztán másnap azzal jött, hogy "túl jó vagyok hozzá" 🤣. És leràzott.

Én 36 éves nő vagyok és tényleg nincs itt olyan férfi, aki egy este után is folytatná az ismerkedést és 40 év feletti? Nem írok rá senkire, ezt most leszögezném.


máj. 13. 20:36
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:

Én annak idején az utcán szólítottam le azt a nőt, akivel együtt vagyunk már két éve.


34/Ffi vagyok

máj. 14. 04:29
 12/44 anonim válasza:
Válogatós vagy? Gondolom "nem"...
máj. 14. 05:46
 13/44 anonim válasza:
Semmiképpen sem add fel kérdező! Győri vagy?
máj. 14. 06:40
 14/44 anonim válasza:
Biztosan van. Elképzelhető, náluk már az első rostán sem akadsz fent. Nem írsz magadról semmit, hova valósí vagy egyáltalán?
máj. 14. 07:33
 15/44 A kérdező kommentje:
14! Nekem nem a külső a fontos. Nyilván lehessen vele megjelenni, de nem az az elsődleges, hogy hogy néz ki, ha belül semmi érték nincsen benne.
máj. 14. 07:38
 16/44 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, az majd ír privatot. Innen elköszönök!
máj. 14. 07:39
 17/44 anonim válasza:

"nem irok ra senkire ezt most leszögezem" nalam itt le is szerepeltel.

Talan jöhetsz egy ejszakara nagy joindulattal.

máj. 14. 08:54
 18/44 anonim válasza:
Vagy nem jöttél be neki eléggé vagy nem elég érdekes a személyiséged. Görcsösen keresni valakit nincs is értelme.
máj. 14. 09:50
 19/44 anonim válasza:
Nem írsz ra senkire. Az a baj, hogy a minimum effortot sem rakod bele. A mai világban nem is a férfi dolga csak hogy udvaroljon, ezt nőként mondom. Bár volt olyan faszi, aki megsértődött, hogy en írtam rá, mégsem kell nekem. Az hogy ráírsz, nem elköteleződés!
máj. 14. 09:57
 20/44 A kérdező kommentje:
17! Ha fizetnél se 🤣🖕!
máj. 14. 12:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!