Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék megismerni olyan...

Szeretnék megismerni olyan férfit, aki nem csak egy napig érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Sajnos ismét belefutottam itt egy olyan pasiba, aki tök normális volt, aznap este mikor beszélgetni kezdtünk. Aztán másnap azzal jött, hogy "túl jó vagyok hozzá" 🤣. És leràzott.

Én 36 éves nő vagyok és tényleg nincs itt olyan férfi, aki egy este után is folytatná az ismerkedést és 40 év feletti? Nem írok rá senkire, ezt most leszögezném.


máj. 13. 20:36
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:

De azzal is egyetértek egyébként, 39-es vagyok, hogy a kerdezőnek picit nyitottabbnak kéne lennie. Van az az elvárás, aminek senki sem tud megfelelni, sajnos ezt en is tapasztaltam, mert 3 diplomám van. Azért a férfiak többsége ezt nem fogja felmutatni, plusz aki hozzám hasonlóan a 3. Diplomán dolgozott vagy PhDn volt, senki se volt szingli, ìgy sem az egyetemen, sem a munkahelyen nem talalkoztam szingli férfival! Csak ezutàn meg random jött a szimpátia valakivel aki kb. 3 szempontnak megfelelt, 7-nek nem, hát ez így komoly össze nem illőség volt kettőnk között. Ő se volt diplomás, a barátai sem, es így látványosan látszott a "színvonal", amihez nem voltam szokva és nem is akartam megszokni...


Szóval legyenek igények, de legyen meg a fontossági sorrend is ezekben. Nálam a nem értelmiségi gondolkodás most már kizárva, nem tudok önmagam lenni a beszélgetésekben ha semmi közélet, világ fontos dolgai stb. Nem kerülnek szóba, mert untatnak a mémek, viccek, milyen volt a napod 0-24 mert nekem ez üres.

máj. 14. 20:58
 42/44 anonim válasza:

36. Nem tudom, miről beszélsz, nem szántam 1 percet se az egészre, el se olvastam, amit írtál, csak az első 1-2 mondatot. A 36-os üzeneted is csak a feléig gyorsan átfutottam. Engem egyszerűen nem érdekel, és nincs is időm ilyeneken gondolkozni a kérdezővel kapcsolatban, mint neked.


40. ha meg letilt, letilt, kit érdekel? aki akar, ismerkedik vele, aki nem, az nem. El se olvastam a letiltós részt. Itt nem az a cél, hogy kielemezzük a kérdezőt, hanem hogy aki akar, ismerkedhessen vele.


Már mindent leírtam, amit akartam, nem nézek ide vissza már.

máj. 14. 21:13
 43/44 anonim válasza:
Jaja nincs időd elolvasni de írogatni meg kötekedni meg igen. Na hagyjál is minket békén a hülyeségekkel :D Bár ha ez a stílusod akkor valószínű maga a pökhendi kérdező vagy másik accról. Főleg ez a megírtam mindent többet vissza se nézek féle vakítás :D Így már ne fáradj a további válasszal se, mindent értek.
máj. 14. 21:39
 44/44 A kérdező kommentje:
Nem, az utolsó előtti nem én vagyok. Túl macerás lenne ki-be lépegetni egyik profilról a másikra.🙂
máj. 22. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!