Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék megismerni olyan...

Szeretnék megismerni olyan férfit, aki nem csak egy napig érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Sajnos ismét belefutottam itt egy olyan pasiba, aki tök normális volt, aznap este mikor beszélgetni kezdtünk. Aztán másnap azzal jött, hogy "túl jó vagyok hozzá" 🤣. És leràzott.

Én 36 éves nő vagyok és tényleg nincs itt olyan férfi, aki egy este után is folytatná az ismerkedést és 40 év feletti? Nem írok rá senkire, ezt most leszögezném.


máj. 13. 20:36
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék senkire ráírni. Ha valaki ismerkedni akar akkor lépjen, én a kérdés kiíràssal az első lépést megtettem.
máj. 14. 12:12
 22/44 anonim válasza:

Ja, nem úgy értetted hogy társkeresőn se írsz senkire? Ott mondjuk szerencsés lenne mert látod az arcát, egyertelműen matcheltek, sok férfi lelkes lesz ha a nő ír előbb. Mondjuk ha velem matchel valaki es 1 nap alatt nem ír rám, akkor dismatchelem. Aki nem ér ra, az nem akar komolyan sajnos tucatnyi csalódás az internet. 10 honapig voltam rajta, találtam párt az eletben, de ennek is szakítás lesz a vége, mert szépen lassan teljesen ellaposodott, 9 hónapja vagyunk együtt és tudom, hogy nem erről kene szóljon. Szóval ha össze is jön egy kapcsolat valakivel, még akkor sem biztos hogy pár hónap után nem hal ki az egesz. :(


Ezért érdemes szerintem nőként is aktìvan próbálkozni.

máj. 14. 12:18
 23/44 anonim válasza:
Kevés olyan férfi van akinek tiszta és ápolt a segglyuka.
máj. 14. 12:19
 24/44 anonim válasza:
Utolsó kommentem: átérzem, nagyon nehéz, igaz én "csak" 28 vagyok, de ettől függetlenül tudom, hogy ezután is nehéz lesz, és nem valószínű, hogy a nagy 3x előtt én is megtalálom azt, aki gyerekeim apja lesz. Mert en már máshogy keresek, mint egy húszéves, aki lehet még ráér csak jól érezni magát, tőbb az átélt év és átélt pillanat, ráérnek 6-8-10 éves kapcsolatban házasodni. Rengeteg ismerősöm ìgy volt. De ennyi idősen már azt keressük, akivel hamar döntünk, hamar megállapodunk. Pl: olyanba se megyek bele, hogy 1 év után nem akar összeköltözni. Ennek emiatt is lesz vége mert ő hallani se akar erről!
máj. 14. 12:21
 25/44 anonim válasza:
#21, Kérdező, a 20-as kommented után biztos hatalmas tömegekre számíthatsz :)
máj. 14. 12:27
 26/44 anonim válasza:
Én nem gondolom, hogy egy normális válaszolóra ráírni ördögtől való lenne. Lehet, hogy ez már a 40+ nők nyugalma :-)
máj. 14. 13:58
 27/44 anonim válasza:

Kerdezö, nekem se kellenel nyugi, meg ha fizetnenek se...

De valoszinüleg mar a kutyanak nem kellessz ennyi idösen meg ilyen mentalitassal "hogy en vagyok a kis hercegnö,en nem irok senkire"

Szanalmas 😂

máj. 14. 14:09
 28/44 anonim válasza:
És ugye "nem" vagy válogatós?:)
máj. 14. 18:05
 29/44 A kérdező kommentje:
26. Lehet. Én 36 vagyok. És a pasinak aki várja hogy a sült galamb a szabaja repüljön ugyanannyi ráírni a nőre ,mint fordítva.
máj. 14. 20:02
 30/44 A kérdező kommentje:
27! Azért hidd el, van akit itt is tiltanom kellett annyira nyomult és a való életben is van , aki akarna tőlem, csak épp nem azt amit én szeretnék.
máj. 14. 20:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!