Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autóval járnék jobban?

Melyik autóval járnék jobban?

Figyelt kérdés

3 millió forintom van autóvásárlásra.

3 millió forint mai világban már (sajnos) nem nagy pénz, én azért mégis értelmesen szeretném elkölteni.

Azon gondolkodom, hogy vegyek egy régebbi, kevés km-es autót, patika állapotban, a kínálat tetejéről (pl. 3 millióért W211 Mercedes-Benz, ami alsóhangon a legfiatalabb is 10 éves) vagy vegyek egy 2-3 éves autót a kínálat legaljáról (pl. Opel Astra K).

Az autók csak példák, ezek mennek kb a fent leírtaknak megfelelően 3 millió körül! Melyikkel járnék jobban? Ti melyiket vennétek?


2019. aug. 15. 12:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
J Astrát mondjuk nem vennék, nem tetszik :)
2019. aug. 15. 14:03
 12/26 anonim ***** válasza:
Azzal is számolj, hogy az MB-nek a szervizköltsége magasabb lesz. Eleve nagyot nőttek a szervizek árai, én ezt tapasztaltam. Az Opelt javíttatni is drágább lesz mint 5-10 éve, de még mindig sokkal olcsóbb, mint az MB-t. Az se baj, ha az Opel nem 2-3, hanem 5 éves, ki fog még szolgálni gond nélkül további 5 évig.
2019. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ez teljesen jogos, a magas szervizárakhoz már hozzá vagyok szokva, volt már BMW-Audi is a kezeim között...
2019. aug. 15. 14:20
 14/26 anonim ***** válasza:

Japán benzines nem játszik?


Azok nagyon jók ám!

2019. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Csak dízel, és nem ragaszkodom a németekhez, csak szimplán azok tetszenek :)
2019. aug. 15. 14:42
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha okosan akarod elkölteni a pénzed, ne a kínálat legtetejéből vegyél, mert azon fogsz a legtöbbet bukni. Ne vegyél prémium autót se. A kínálat közepét, vagy a jó ár-érték arány kell megtalálni. Az Opel az jó választás lehet
2019. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Új suzuki.

Tinédzser korú, patika állapotú autó csak az álmaidban létezik.

2019. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ja, vegyél buzukit hitelre, aztán megmutathatod az összes béjemvésnek meg mercédeszsenek, hogy mekkora királyság, ha más még nem fingott bele az autóba, és neked újra is telik. :)
2019. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Suzuki az egyetlen marka amitol irtozom.. :D Se kulso, se belso, kenyelem nulla, kopogos muanyagok a legujabb autoban is. Nagyon gaz szerintem, de ez sajat velemeny. :)
2019. aug. 17. 00:19
 20/26 anonim ***** válasza:
59%
Akkor vegyél tinédzser prémiumot. Megvan a feelingje a trélerre várásnak és a havi 100.000 szervizben hagyásának.
2019. aug. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!