Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autóval járnék jobban?

Melyik autóval járnék jobban?

Figyelt kérdés

3 millió forintom van autóvásárlásra.

3 millió forint mai világban már (sajnos) nem nagy pénz, én azért mégis értelmesen szeretném elkölteni.

Azon gondolkodom, hogy vegyek egy régebbi, kevés km-es autót, patika állapotban, a kínálat tetejéről (pl. 3 millióért W211 Mercedes-Benz, ami alsóhangon a legfiatalabb is 10 éves) vagy vegyek egy 2-3 éves autót a kínálat legaljáról (pl. Opel Astra K).

Az autók csak példák, ezek mennek kb a fent leírtaknak megfelelően 3 millió körül! Melyikkel járnék jobban? Ti melyiket vennétek?


2019. aug. 15. 12:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

# 19!

Teljesen egyetértek. Én is ezt tapasztalom a Suzukikkal, az újakkal kapcsolatban is. Még az agyonsztárolt Vitarával is. Van aki meg isteníti. Gondolom ők azok akiknek nincs viszonyítási alapja, mert nem ültek még jobb autóban.

Ettől függetlenül egy új Swiftet második autónak, városban rohangálósnak elfogadnék. Ahogy nézem az 1.2-es alap típus is 3,2 + forgalomba helyezéstől indul.

2019. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nekem napi hasznalatra kell az auto, es barmennyire is meglepo, nem akarom egy Suzukiban tolteni a napom 50%-at. Sajnalom, ha valakinek bantja a szemet, de azt sem erzem helyenvalonak, hogy lefikazzuk a "tinedzser" premiumokat. Volt eddig 2 Audim es 2 BMW-m is, E46, E36, A4 B5, A6 C5, es akarmilyen hihetetlen sosem kellett trelert hivni, de meg csak kiugro hibajuk sem volt. Masodik autonak, asszonynak, vagy esetleg nem kimelos autonak, amivel telen nem baj, ha megtorik, elfogadnek egy Suzukit, tobbre nem kell. Kenyelmetlen is es rossz minosegu. Pont. Az, hogy Te eloiteletes vagy, vagy csak szimplam irigy, arrol nem en tehetek, menj, tombold ki magad mashol.
2019. aug. 18. 00:10
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért vártam itt is az egy bites magyar hozzászolokat. Csak az öreg rom létezik meg az új buzuki. Mercit meg BMW-t 90 óta nem is gyártanak.😂
2019. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

17:14

Mindenk azt vesz amit akar.

Én új buzukit vettem 6 éve. Elmentem vele 85.000 kilométert. Egyetlen izzú sem égett ki benne. Kötelező szerviz, fékbetétek gumi. Közben kolléga TSI-jében motorcsere. Másik kolléga bömbösében turbócsere + egyéb lerohadások. Újonnan vették mint én. Pesze egy bömbös vagy golf 10x jobb, kényelmesebb autó mint a buzukim ezt nem tagadom. Szebbek is. Az üzemeltetési költség más kérdés. Buzukim. Kényelmetlen őlés. Xar hő és zaj szigetelés. Igénytelen. Viszont örökké tart mint nyomorúság. A buuki, nem hiszem, hogy technológialiag előrébb tart mint a németek. Inkább hátrébb ezért megbízhatóbb. Az új közvetlen befecskendezéses motorjai?? Majd 10 év múlva össze lwhet hasonlítani a németekkel, akik már 10 éve ezt nyomják. Egyenlőre egyikre sem fogadnék.

2019. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Akinek az auto csak egy eszkoz h eljusson A-bol B-be az megertem hogy vesz egy Suzukit, vagy akarmi mas "igenytelen" autot. Teljesen jogos. Minek fizessen tobbet, ha az auto ez neki. En viszont mar leirtam hogy a napom 50%-at biztos hogy autoban toltom, es mivel hosszu idore keresek autot biztos, hogy nem egy Suzukiba fogok beulni. Biztos, hogy jo autok. De mint Te is irtad keves km van az autodban. Nekem evi biztos, hogy 20-30 ezer km-re kell. Ilyen sok idot pedig nem akarok egy kopogos, zorgos, zajos, kenyelmetlen autoban ulni.
2019. aug. 19. 22:15
 26/26 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok, Te aki itt okoskodsz, miben ulsz? Ja hogy meg jogsid sincsen? Na huzz innen. :)
2019. aug. 19. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!