Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most 26. -án lesz a forgalmi...

Most 26. -án lesz a forgalmi vizsgám autóból, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ki kell öltözni

Vannak még ilyen dolgok amitől a vizsgabiztos elnézőbb lehet?



2019. aug. 17. 16:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

De ezt mondtam, ne siess, inkább add meg mindenkinek az elsőbbséget te addig vársz... Ha vártál volna, akkor most nem megbuksz, hanem megszólal a vizsgabiztos, hogy meddig várunk még itt... elmondod neki, hogy kiakarom engedni a szembelévő autóst... megérti. Én az első vizsgámon a telepről való kihajtásnál kb. 2 percet álltam, mert megvártam a legbiztonságosabb helyzetet és nem szólt a biztos. Pedig ott már tényleg feltűnően sokat húztam az időt. A másik meg, hogy miközben vizsgázol, be vagy zsongva és nincs időérzéked, lehet hogy a te fejedben az 1perc az 2perc vagy 2mp, érted...

Jogos volt a bukás, de ne aggódj... Úgy tudod a legjobban nyugtatni magad, hogy arra gondolsz, hogy azért buktál meg, mert nem adtál kenőpénzt és ezért így akarják behajtani rajtad a lovettát.... Végül is simán lehet valóság alapja..

2019. aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
De ha veled szemben lévő zebrán gyalogos ment, jobbról autó kanyarodni akart, akkor te hova indultál volna meg?
2019. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

21-es

Igen most tanultam ebből, 12.-én türelmesebb leszem

22-es

Neked most rajzoljam le? Teljesen félreérted amit írok

2019. aug. 29. 16:17
 24/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem, nem muszáj. Végülis nekem mindegy.
2019. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem mit nem lehet ezen erteni...


Keresztezodes... kerdezo kolegga balra akar kanyarodni (nagy ivben)... szembejovo jobbra akar kanyarodni (kis ivben) aki gyalogosokat enged at...

2019. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Na meglett a jogsi, ma sikerült
2019. szept. 12. 16:28
 27/27 anonim ***** válasza:
Gratula. :)
2019. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!