Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen az oldalon mindenkinek...

Ezen az oldalon mindenkinek telik BMW-re, Audi-ra, Mercedesre, és minimum 2.5 literes lökettérfogatú autóra?

Figyelt kérdés
Minden második autós kérdésben azt látom, hogy a kis kategóriás, kis köbcentis autók helyett benzinzabáló szörnyeket ajánlanak, ráadásul 5-6 évvel öregebbeket, mint kérdezték. Vajon mindenkinek az öreg autó kell? Mindenkinek telik nagy autóra? Az ilyenek belegondolnak, hogy kb másfél-kétszerese a biztosítása ezeknek az autóknak, mint a kis motorral szerelteknek? Azt már sok helyen láttam, hogy olyanok akarják rábeszélni a kérdezőket a nagy autókra, akik "gáz nélkül" képtelenek elindulni 100 lóerőnél kisebb autóval. Tényleg mindenkinek telik erre, vagy csak 17 évesen irogatják a saját gondolataikat úgy, hogy még saját autójuk sincs?!
2010. júl. 13. 13:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

14:35

Én viszont nem.

2010. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Beatrix17!

Én is megjártam a szamárlétrát, csak nekem az Audi maradt ki, de nem is bánom :D

Volt több VW-m, Opelem, Fiatom, Renaultom, Skodám, és most van nekem is a BMW.

Ezután is biztosan az lesz.

Ez egy örökké tartó szerelem. :)

Neked milyened van? :)

2010. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Beatrix17 ***** válasza:

14:59

520i. A következő 735 lenne:)!De persze nem az ujjabbik,mert azzal aztán tényleg sok gond van!2005elöttiekkel semmi baj.De a mostaniak... Na jó!X6 ot nem utasitanám el:))

2010. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

És E hányas 520?


nekem E30 316 van most, a következő még nem tudom mi lesz, de Ő tuti megmarad, csak mellé lesz egy másik :)

E38 7-esed lesz? azok nekem is nagyon tetszenek. 735, hmm jó választás :)

A 2002-2008-as 7 szerintem kicsit csúnyácska lett, de

2009-től a F01/F02 gyönyörű!

2010. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Szerintem E39-ese van ;)
2010. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Beatrix17 ***** válasza:

15:24

Ismersz:)?Amugy E34.Páromnak van E39!

2010. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

BMW-s család, tetszik :)

E34-et egyébként is imádom, E39-et meg pláne, főleg az M5-öt :DD

2010. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Beatrix17 ***** válasza:

:D

Pedig régen nem szerettem a BMW ket.AUDIban tanultam meg vezetni,még 12éve,baráti körben szinte csak az volt.Aztán beleültem 2éve egy uj 320ba,némethonban,mentem vele pár kört,és ott megszerettem:)!Sok autó tetszik,de 1márka az igazi favorit:)

2010. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Méghogy szar az olasz autó?

Akkor Te vagy nagyon régen néztél már olasz autót (még a Tipo és Uno esetleg Regatta korszakból, azok még tényleg elég szarok) de az újabbak, már nagyon megbízhatóak, ráadásul nagyon szépek. És ellentétben a Te szar 20 éves BMW-ddel, én a Bravo-mmal el merek indulni külföldre, mert tudom hogy nem hagy cserben, és ellentétben a tieddel, ő még nem is rohad :) Szóval nem kéne fikázni semmilyen típust sem. Öreg autó egy sem lehet olyan megbízható mint egy új ez tény, viszont az új autó is otthagyhat az út szélén hogyha nem foglalkozol vele.

Kinek mire telik, ki mit szeret, nem kéne fikázni meg általánosítgatni hogy szarok az olasz és a francia autók. Nem is mindenkinek telik új Audira.

2010. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
43%

Igen, régen nekem is tetszett az Audi, de egy ismerősöm nagyon sokat szívott vele, aztán másoktól is hallottam, na mondom jólvan ez kilőve..


16:04!

Na csak azt ne akard mondani, hogy a Bravo megbízhatóbb a BMW-nél :D

Mellesleg ne szarozd le a kocsimat!

Ez sem rohad, sehol nincs rajta egy szem rozsda..

Tökéletes gyári állapotban van és teljesen üzembiztos.

Mi az, hogy nem merek vele külföldre menni?

El szoktunk vele menni nyaralni, ismerősökhöz, az ország másik felébe....

Rengeteget belehajtottam már és egyszersem hagyott cserben.

21 évesen majd megnézem milyen lesz a Bravód (ha már nem lesz porrá rohadva)

Az új autó megbízhatóbb, mint a régi?

Hö-hö-höhö :D

Kérdezz meg egy autószerelőt, mikkel van több baj:

Normálisan karbantartott régi AUTÓKKAL, vagy fröccsöntött vadiúj fityókkal.

2010. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!