Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen az oldalon mindenkinek...

Ezen az oldalon mindenkinek telik BMW-re, Audi-ra, Mercedesre, és minimum 2.5 literes lökettérfogatú autóra?

Figyelt kérdés
Minden második autós kérdésben azt látom, hogy a kis kategóriás, kis köbcentis autók helyett benzinzabáló szörnyeket ajánlanak, ráadásul 5-6 évvel öregebbeket, mint kérdezték. Vajon mindenkinek az öreg autó kell? Mindenkinek telik nagy autóra? Az ilyenek belegondolnak, hogy kb másfél-kétszerese a biztosítása ezeknek az autóknak, mint a kis motorral szerelteknek? Azt már sok helyen láttam, hogy olyanok akarják rábeszélni a kérdezőket a nagy autókra, akik "gáz nélkül" képtelenek elindulni 100 lóerőnél kisebb autóval. Tényleg mindenkinek telik erre, vagy csak 17 évesen irogatják a saját gondolataikat úgy, hogy még saját autójuk sincs?!
2010. júl. 13. 13:52
1 2 3 4
 21/37 Beatrix17 ***** válasza:
16:24! Nyugi!Ezt irtam.Valakinek bravo,valakinek kocsi!Mindenki maga dönti el,hogy mire költ!Ha őt kielégiti,hogy fiatban ül,tegye!Nekem az okoz örömöt,amikor 7végente,a mi2BMWnk áll a ház elött:)!Nem vagyunk egyformák-szerencsére
2010. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Igen, iagazd van :D

Csak mindig felhúznak ezek a hozzá nem értők..

Fiat hogyan lenne megbízhatóbb egy BMW-nél?:D

Enem nem zavar h Fiatja van, de akkor ő se kezdje itt tanni az agyát, hogy a Fiat megbízhatóbb..

Volt Fiatom, hááát.. Soha többet :)

Amúgy az E39-ben mekkora motor van? :)

2010. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Beatrix17 ***** válasza:
2.8!
2010. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

528 az jóó :)

193 lóerő és gondolom automata :)

Ismerősömnek van bézsbőrrel :D

Tetszik :D

2010. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Beatrix17 ***** válasza:
Manuális!Az automata nem a barátunk:)!Kissé lomhább!Az meg ugye nem túl jó:)!Automatába csak Q7 et vezettem.Bár az mondjuk már "egy majom is elvezeti"kategória!Akkor szerettem ki belőle.Mármint a Q7ből!Én részemről szeretek váltogatni:)!
2010. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Énis, csak ritka a manuális 28-as, azért gondoltam :)

Nekem egy 535 kéne, de az nagyon, csak abból is ritka a manuál :(

2010. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Beatrix17 ***** válasza:
Menj fel a bmwpower.hu ra!Talán ott könnyebben találsz!
2010. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszadóknak, hogy ebben a kérdésben tárgyalták ki, kinek milyen BMW-je van, és azt is, hogy mennyire szarok a francia autók, és a német autó mennyire mintakép.


Köszönöm, hogy ennyire el tudtátok olvasni a kérdésemet. Magyarul azt tudtam, hogy itt ezen az oldalon, nagyon kevesen válaszolunk normálisan a kérdésekre, de arra is rájöttem, hogy ti, minden autót fikázó népség, csak a saját autótokról tudtok beszélni. Slussz passz.


A kérdésem még mindig az, hogy vajon mindenkinek telik-e felső kategóriás autóra, amire válasz még mindig nincs, ellenben tudom, hogy kinek milyen BMW-je van, pl Beatrix17-nek, aki valószínűleg e nicknév megszületésekor 17 éves lehetett, a gyakori kérdések viszont túl régóta nem létezik, tehát nem lehet túl idős sem. Tehát, tudhatjuk, hogy ha van is BMW-je, akkor vagy hitelre, vagy nem dolgozott meg érte, hanem megvették neki.


Kérdésem még mindig áll, hogy vajon Magyarország lakosságának hány százaléka teheti meg bérből és fizetésből, hogy felső kategóriás autót tartson fent.

2010. júl. 13. 19:45
 29/37 anonim ***** válasza:
Azt hozzátenném még hogy esetleg lopta...
2010. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

17 lehet a szeremcseszáma is.

Nekem például több okból a 13 az, mégsem vagyok 13 éves.


Mindenkinek telik-e rá?

Hát nézz körül az utcán..

3 millioó forintnál drágább lízingelt műanyagokkal van tele az utca.

Abból már megvan Beatrix17 BMW-je..

És amikor a Swiftes panaszkodik, hogy neki csak arra telik..

Aha..százezerrel drágábban már vehetne E36-ot, mondjuk 316, gogyaszt 7.2-t..

Suzuki is zabál annyit ha tolod neki..

2010. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!