Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen az oldalon mindenkinek...

Ezen az oldalon mindenkinek telik BMW-re, Audi-ra, Mercedesre, és minimum 2.5 literes lökettérfogatú autóra?

Figyelt kérdés
Minden második autós kérdésben azt látom, hogy a kis kategóriás, kis köbcentis autók helyett benzinzabáló szörnyeket ajánlanak, ráadásul 5-6 évvel öregebbeket, mint kérdezték. Vajon mindenkinek az öreg autó kell? Mindenkinek telik nagy autóra? Az ilyenek belegondolnak, hogy kb másfél-kétszerese a biztosítása ezeknek az autóknak, mint a kis motorral szerelteknek? Azt már sok helyen láttam, hogy olyanok akarják rábeszélni a kérdezőket a nagy autókra, akik "gáz nélkül" képtelenek elindulni 100 lóerőnél kisebb autóval. Tényleg mindenkinek telik erre, vagy csak 17 évesen irogatják a saját gondolataikat úgy, hogy még saját autójuk sincs?!
2010. júl. 13. 13:52
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
47%
A kérdés feltevője tipikus irigy magyar ember példája, akinek szúrja a szemét, hogy valakinek jobban megy mint neki! Általában azok az emberek teszik fel ezt a kérdést akinek nincs és nem is teheti meg, hogy legyen neki, és akik jönnek a "ha lenne rá pénzem se vennék ilyen szart" dumával - DEHOGYNEM! Kíváncsi vagyok mikor jutunk el odáig, hogy eltudjuk ismerni ha valaki jobb, ügyesebb nálunk! Mindenki előtt ott van a lehetőség, csak tudni kell élni vele. Honnan tudod, hogy az a BMW-s köcsög honnan indult és nem járta-e végig a ranglétrát. Ilyenkor jön a "nem dolgozott meg érte" szöveg. Csak amíg valaki a kocsmában ülve keresi a megoldást a problémáira és sír, hogy nekik milyen szar, addig más azon dolgozik, hogy megvalósítsa az álmait. De kifogásokat keresni mindig könnyebb.El kellene fogadni, hogy valakinek jobban bejött az élet, és nem mindig azt nézni a másiknak mije van, hanem azt amit saját maga elért, és ha tudja hogy azért a képességeihez, lehetőségeihez képest mindent megtett, akkor büszkének lenni rá! Nyilván aki megteheti nem fog egy alacsonyabb kategóriájú autóba beleülni, aki meg nem az vagy elfogadja vagy irigykedik tovább. Lehet ezért tart itt az ország ahol! Remélem nem bántottam meg senkit, ez csak az én véleményem! Ja és nekem sincs BMW-m, de majd lesz :P :)
2010. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
47%
És elmondom, hogy kábé 10-20%-kal kell többet fizetni egy BMW-re. Ez egyáltalán nem sok, sőt, szinte észrevehetetlen.
2010. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

11:04!

Minden szó igaz.

Sok sikert a vásárláshoz! :)


Egy BMW-s

2010. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

híjnye de tömjénezi a bömöst ez a sok öntelt bunkó. ennyire talán nem kéne dicsérni azokat az öreg szarokat. fenntartani se olcsó őket.

egy bérből és fizetésből élő

2010. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Én is dolgozom, nem lopom a pénzt.

Nem kéne ennyire irigynek lenned. Neked is megvolt a lehetőséged.

Egyébként meg látszik, hogy közelébe nem kerültél még egy BMW-nek se..

Alkatrész nem drágább, mint VW-hez vagy Opelhez, és nem sűrűn romlik el.

2010. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Beatrix17 ***** válasza:

Drága kérdező,és mindenki más,aki fortyog!!

26éves vagyok,és a megdolgozott pénzemből vásároltam a mostanit,és az előző 2t is!Sőt!A következőt is saját pénzből fogom megvenni,bármily hihetetlen!

A kérdésre válaszolva!Nézz körül az utakon,milyen autók rohangálnak!Az emberek többsége a vágyait nem tudja megvalósitani hitel nélkül!Iszonyat mennyiségű kocsit vesznek hitelre,hisz sokaknak az a fontos,ami látszik!És nem addig nyujtózkodnak,amig a takarójuk ér!Ezzel addig nincs is baj,amig nem verik a nyálukat,hogy mi van alattuk!Mindenki örüljön annak,amivel rendelkezik,és ne köpködjön arra,akinek esetleg több van!!Lehet lopta,kapta,lizingelte,megvette1összegben!És akkor mi van??Mindeki abból él ebben az országban,amiből tud,és ugy ahogy tud!!

2010. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Dozer007 ***** válasza:
Most, hogy végigolvastam ezt a kérdést és a rá adott válaszokat... Beatrix17 nem kerek valahogy. Ha összeadok kivonok az általa írt adatokból kiderült, hogy 14 évesen kezdett Audival vezetni... rendesen superman :D
2011. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!