Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Laufenn téli gumit használt...

Laufenn téli gumit használt már valaki? Elsősorban 17-es méretben. Tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos jók.

[link]

2019. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyárit igen... nincs vele semmi problémám
2019. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Középkategóriának mondanám. A Hankook másodmárkája. A kínai no-name gumiknál valószínűleg jobb.
2019. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint télit még senki nem használt?
2019. szept. 6. 18:36
 5/5 anonim válasza:
100%
Új autót vásároltam, mivel külföldön dolgozom s.o.s kellett gumi felnivel. Gumis ajánlására (gondolom saját érdeke volt az eladás) vettem meg. Megbántam. Úgy voltam vele, quattro autóra lesz, komolyabb havazások úgy sincsennek, próbát megér. Nem száguldozok, pár km-et már levezettem különböző autókkal és téli gumikkal. Azt kell mondjam, ez egy hulladék. Alig várom a szezon végét és dobom el. Autópálya kihajtónál nedves aszfalton megcsúsztam, majdnem a szalagkorlát fogott meg, illetve egy egyszerű körforgalomban is minimálisra kell lassítani, mert annyira csúszik. Soha soha többet…
2022. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!