Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem mindig megy a vezetes, ez...

Nem mindig megy a vezetes, ez normalis?

Figyelt kérdés
Parazok a vizsga miatt mert felek hogy egy kis apro bakin elbukok egyebkent megy meg nem felek a kocsiba csak neha mason jar az agyam es nem tudok koncentralni

2019. okt. 1. 20:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ma pl olyan hibat kovettem el hogy besorolasnal es savvaltasnal nem neztem hatra es csak a tukroket neztem nem tudom mi lehet velem egyszer megy egyszer nem es ha eppen valami kis hiba becsuszik utana mar azon elkattan az agyam es meg egy ok hogy valamit hibazzak
2019. okt. 1. 20:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is és szerintem sokaknak van rossz napja amikor nem akar úgy menni a vezetés mint szokott és még jobban kell koncentrálni mint amúgy. Szerintem ez normális, csak ilyenkor tudatosítsad magadban hogy most nem megy neked annyira szóval még jobban koncentrálnod kell és oda kell figyelned mindenre + óvatosabban kell vezetned.
2019. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Tudod, mindenki élesben tanul meg vezetni. A vizsga csak az alapok ismeretét jelenti. Normális ha nem tanulsz meg szuperül vezetni a vizsgáig, a lényeg hogy biztonságosan és szabályosan tudj.
2019. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem parázni kell, hanem okulni a hibákból.


Én még jogosítvánnyal a kezemben is rendre csináltam a hülyeségeket, apró figyelmetlenségek, rutintalanságok amikből akár törés is lehetett volna. NYilván megijed az ember, elente kicsit le is blokkol. Később meg már a mindennapi vezetés részévé válik, hogy bármennyire is figyelsz elkövetsz hibákat, csak rutinosabban fogod korrigálni őket.


Nyilván tökéletes soha nem lesz semmi. Az utcán is ha sétálsz akkor is lesz olyan, hogy megbotlasz, vagy elesel.

2019. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak ez a besorolas volt a hibas a tobbi minden jo
2019. okt. 2. 05:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is jó pár ilyen bakim volt. De ha az oktatód olyan, mint amilyen az enyém volt, hogy százszor elmondta...elsőre nyugodtan, mand a sokadik után egyre idegesebben, akkor a vizsgán, mikor csendben fog ülni, fejedben az ő hangját fogod hallani, hogy ezt így meg így kell csinálni...és hidd el eszedbe fog jutni. :)) Én még biciklizés közben is magamban mondogattam, hogy jelző-tükör-holttér:D
2019. okt. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem kb 7 éve van jogosítványom, vezettem pár tízezer kilométert mindenfelé baleset és büntetés nélkül de nekem is van olyan, hogy rossz napom van és benézek dolgokat.

Ez nem csak a vezetésre igaz, van amikor az ember jobb ha inkább nem nyúl semmihez.

2019. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2019. okt. 2. 10:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány órád van?

Én is most vagyok tanuló. Egyik nap se egyforma. Egyszer jót vezetek aztán következőleg montha nem is én ülnék a kormánynál.

2019. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek gyakori hibák gyakorlott vezetőknél is.

Szóval ne aggódj amiatt, ha újra kell menned. Sokakkal előfordul. A lényeg inkább az, hogy ne parázz 🙂

2019. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!