Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukit vagy Daciat érdemesebb...

Suzukit vagy Daciat érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Ahogy elnéztem őket sok különbséget nem látok, a Dacia jobban tetszik mint a Suzuki. Kérdés csak az, hogy a Daciat is olyan olcsó fenntartani mint egy Suzukit?

2019. nov. 3. 08:33
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
63%

Jó ott a Dacia, pont arra csinálták amire kell használni.

Nem fütyi növelőnek mint az aki a némentből behozott szarral pöffeszkedik.

2019. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
39%

a suzukit nem is lehet a daciahoz hasonlítani


A dacia egy öreg francia autó román verziója, szar anygaokból.

Míg a suzuki egy japán népautó, ami modernebb, megbízhatóbb,és jóval igényesebben legyártott autók mint a dacia


Egyértelmüen a suzuki a jobb vétel.

2019. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
32%
Kia szervize sem drágább, mint a suzukié
2019. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Viszont akkor ha már ennyire egy árkategória, a skoda is bele illik a képbe?
2019. nov. 3. 09:54
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék skodát....
2019. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha nem fejted ki a válaszodat nem leszek előrébb..
2019. nov. 3. 09:59
 17/38 anonim ***** válasza:
27%

Túl sok alkatrészt gyártottam vw csoportos autókba, maradjunk ennyiben... nyilván pont ugyanez a helyzet a távol keleti autók alkatrészeivel is, de azt legalább nem láttam személyesen

Emellett az alsó kategóriás skodák műanyagjai elég gagyik.

2019. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
40%

A Skoda drágább a Kia-nál, de a Kia sem Suzuki árkategória, de ha már itt tartunk, a Dacia is jóval olcsóbb a Suzukinál.

Egy "fullos" Logan árából nem jön ki a fapad Swift. Miről beszélünk?

Nézd meg azokat a típusokat szalonban amik érdekelnek, vezesd is őket lehetőleg, nyálazd át a katalógusokat, hogy melyik extra mennyibe kerül, aztán kérj ajánlatot (akár több ugyan olyan márkát árusító szalonból is), aztán válassz. Ne akarj 3-4-5-6 millió forintos vásárlásokat arctalan gyakorisok válaszaira alapozni.


Plusz azt sem tudjuk, hogy mit akarsz. Hiába mondanám, hogy a Swift egy tök szerethető kisautó, ha te 3 gyereket akarsz beletenni babakocsistul. Hiába mondom, hogy a Duster tök jól megy terepen, ha sose jössz ki a városból. Érted?

2019. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Értem, egyértelműen nem a válaszok döntenek helyettem. :D

Nincs gyerek, sem nagy igények az autóval szemben.

Vigyen el A-ból B-be. Ezért gondoltam először Suzukira vagy Daciara mert ezek a legolcsobbak.

2019. nov. 3. 20:03
 20/38 anonim ***** válasza:
23%
A-ból B-be furikázáshoz nem vennék új kocsit ennyiért. Akkor inkább vennék használtan 3 milláért olyat, ami minőségi, variálható és nagyobb eséllyel élek túl benne egy csattanást, pl 2014-es Toyota Verso.
2019. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!