Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarnak emberek 300...

Miért akarnak emberek 300 ezerért autót venni?

Figyelt kérdés
Elismerem, nagy pénz ez is, de ha már 200-300 ezret összegyűjtött miért nem rak mellé, amiből egy jobb, biztonságosabb példányt tudna vásárolni? Valahogy nem fér a fejembe. Inkább megveszik a régi Swiftet, ami bár motorikusan nagyon jó, viszont eljárt felette az idő, a legtöbb egy életveszélyes roncs. Persze tudom nincs pénze az embereknek, okostelefonra, ruhára meg van.
2019. dec. 20. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Kevesebbet buksz egy 300ezres pénznyelőn mint egy 2 millióson
2019. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert ennyit tud vagy akar az adott ember erre szánni, nyilván.
2019. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem mondjuk nem 300 ezres hanem 600vwzrea kocsim van. Ami bőven kimeríti az olcsó kategóriát. Nem azért van ilyen autóm mert erre tudok összekaparni és közben éhezünk....Köszönöm szépen még futja a szervizelésre ia ha arra kerülne a sor....Egyszerűen nincs szükségem jobbra. Opel Corsa 5-6 literrel elmegyek, nekem kényelmes elvisz oda ahova kell, olcsó fentartani stb.. szerintem a mai világban az a buta ember aki csak azért vesz fel hitelt mert villogjon.. aztán meg ha szervizeltetni kell áll a kocsi mert arra meg már elfogyott a korpa.. Én meg beviszem a szervízbe 50-100 maximum rápattintok és gurolok is tovább
2019. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem sok ember vagy félreértett, vagy nem olvasta el figyelmesen a kérdés alatti mezőt. Hol írtam azt hogy azokat pártolnám, akik eladósítják magukat egy autó miatt? Pont azt helyeslem, aki 500-600 ezerért vesz egy megkímélt autót, ami nem egy életveszély, s esetleg nem veszélyeztet a rossz állapotú autójával másokat. Ha nincs pénz miből tartja fent az autóját? De 200-300 ezerért SZINTE csak romokat kapni.
2019. dec. 21. 17:33
 15/18 anonim ***** válasza:

- Az mért evidens, hogy ha valakinek 600eFt-nál drágább autója van, az csak és kizárólag hitelből vehette?

- Továbbá az is miért magától értetődő, hogy ha valakinek drágább autója van, az csakis méregdrágán szervizelhető öreg exprémium lehet?

Ne csak a szélsőségekben gondolkozzatok! Mi van azokkal, akik a megtakarításukból hosszabb távra vesznek egy új átlagautót (Opel, Suzuki, stb...) 4-5-6 millióért? Jó pár évig garanciális, ezért nem kell rettegni a "horror árú" szervizektől. Se nem lom egy új autó, amivel másokat veszélyeztetnének.

2019. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Látom nehéz felfogni, hogy nem mindenkinek van 4-5 milliója ús autóra.

Na és ha nincs neki új autóra pénze, csaka 300 ezresre akkor mi van?


Szerintem semmi, az is gurul.

2019. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Világos, hogy 3 kilóért nagyon nagyon meg kell nézned mit veszel és még költened kell rá apránként sokat, de én azt nem értem, hogy elmondásod szerint is az ilyen embert hülyének nézed, de aki már 600ért vesz azt nem. Pedig nem törvényszerű ám apám, hogy azok mind húde sokkal jobb autók lesznek. Annyiért is lehet venni bőven kotla szarokat, sőt többért is.
2019. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A sok műanyag, kárpit, pár nm2 acéllemez, 150kg alumínium motor újkorában sem ér többet 1 milliónál.
2019. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!