Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért dolgoznak az emberek 70...

Miért dolgoznak az emberek 70 80 ezerért? Miért nem spekulálnak inkább? Dollár euró arany stb? E nekem olyan fura. Inkább gürcölnek mikor játszva meg lehet keresni a pénzt

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 11:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindenki ért a spekuláláshoz.
2012. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
97%

És szerinted miből csinálnák ezt? A kiló kenyér árából?


Biztosan nagyon fiatal vagy még és azt hiszed, hogy a tőzsde világa csupa móka meg kacagás. Hidd el, hogy nem. ha nincs megfelelően nagy alaptőkéd, nem érdemes vele foglalkozni. Arról nem is beszélve, hogy aki nem ért hozzá nagyon nagyokat bukhat. Meg akár az is, aki ért hozzá.

2012. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%

na megint egy olyan kérdés amire a kérdezőnek halvány lila gőze nincs,de olyan jó kiírni.

Hogy miért dolgoznak sokan 70-80 ezerért??

-mert ennyi a fizetésük

- mert ez is több mint a semmi

- mert nincs más lehetőség

" Miért nem spekulálnak inkább? Dollár euró arany stb?"

-talán mert abban is van hol bukta,hol nyereség,és 70-80 ezer forintból nem engedhetik meg maguknak,hogy játszanak a szerencséjükkel..


Legközelebb akkor írj ilyen hülyeséget,ha majd 70 ezret keresel,és neked kell fizetni a számlákat,lakbért,és a hiteleket..

2012. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
97%

Hhát, ez most komoly kérdés?


Én anno azért vállaltam gyárban ("soron") 70 ezerért munkát, mert nem volt más lehetőségem, segítséget sem kaptam.

Most már "hálistennek" váltottam és jó munkám van, jó fizetéssel, de akkor sem vágnék bele ilyen dologba.

2012. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
97%

Vicces figura vagy, kérdező. Ha ilyen egyszerű lenne a dolog, mint ahogy te állítod, mindenki így keresné a pénzt, dőlne a lé...

(Más kérdés, hogy ki végezné el akkor azok munkáját, akik 70-80 ezreket keresnek havonta.)

2012. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
96%

Csak nehogy előkapj egy olyan linket amikor valaki ecseteli,hogy minek kelsz hajnalban és mész melózni 80 ezerért,amikor otthon 2-3 óra alatt több százezret megkereshetsz neten keresztül spekulálva..


Gondolkodni kell,mielőtt kiírsz ilyen ökörségeket..

2012. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
96%

Mert az embereknek nincs tőkéjük, amit befektethetnének, forgathatnának.


Ha van is megtakarításuk, az nem "játszóspénz", a tőzsdének pedig az az első szabálya, hogy ne vidd oda azt a pénzed, amit ha elbuksz, vége a világnak!


Te meg miért nem spekulálsz, ahelyett, hogy itt kérdezz arcpirító hülyeségeket? Ja, apu-anyu gürcöl, hogy neked meglegyen? Te meg segíteni akarsz nekik? Ne így.

2012. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

gondolom te milliomos vagy.

amugy meg mikor az a penz amit megkeres az ember rogton elmegy szamlakra a tobbi meg kajara akkor mibol "spekulaljon" ???

2012. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
90%
Adjál akkor tanácsot,Te hogyan csinálod! Komolyan!Várom,írhatsz privit is!
2012. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
96%
majd ha nem anyuci apuci tart el, etet, fizet helyetted mindent, még a netedet is akkor megtudod.
2012. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!