Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány kiváltásához...

Jogosítvány kiváltásához szükséges az orvosi alkalmassági papír?

Figyelt kérdés

Alkalmassági papír nélkül el sem kezdhettem volna vezetni. Viszont mivel a forgalmi vizsga megvan (azaz alkalmas voltam vezetésre) és az elsősegély vizsga is ezért kérdem, (előbbit elektronikusan megkapja az okmányiroda) hogy az okmányirodába/kormányablakba elég ha az elsősegélyvizsgás papíromat viszem? Vagy kell az orvosi alkalmassági is?


(a személy és lakcímazonosító okmányok persze alap dolog hogy viszem)


2020. jan. 14. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" újra meg kell csináltatnod az orvosit és újra ki is kell fizetned, "

Ne írj már hülyeséget!! Nem kell újra megcsinálnia, és újra fizetnie. Az orvosi alkalmassági vizsgáklat 10 évig érvényes (jobban mondva valamiért csak 9 évig)

Ha nincs meg a papír, a doki újra kiirja, hiszen ÉRVÉNYES 9-10 évig.

Nekem az oktató elhagyta, így a dokitól kértem másikat. Az okmányirodában elfogadták. Nem kellett újra kifizetni.( tavaly lett jogsim)

2020. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ok akkor neked szerencséd volt. Nálunk a cégnél voltak páran akik hasonlóképp jártak és ki kellett fizetni. De lehet ott akkor a doki volt a hunyó és eltette kávéra a pénzt.


de attól a papír még kell!!

2020. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!